Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Съвет за покупка на Daewoo Musso

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Съвет за покупка на Daewoo Musso

    Предлагат ми Daewoo Musso очакван нов внос за 10500 лв 2000 г. 2.8ТДИ .Моля дайте съвет какво да гледам . Какъв е разхода .КАКВИ блокажи има . Трябва ми кола за лек офроад , да речем да ме качи до Рилските езера със семейството и багажа 4 човека.

  • #2
    До: Съвет за покупка на Daewoo Musso

    Наскоро имаше подобна тема, на някой който се опитват да го набутат с Мусо. Преобладаващите, 95% от съветите бяха: БЯГАЙ ДАЛЕЧЕ; НЕ КУПУВАЙ и неща от този род. Ти прецени. А иначе един бивш "горд" собственик на такова чудо е Vladi333 от форума.

    П.С. Да си виждал Мусо на някое състезание? Да ги срещаш често по улиците, въпреки ниската им цена? Аз не.

    Коментар


    • #3
      До: Съвет за покупка на Daewoo Musso

      Недей!
      Technical Rescue Direct - life lies in courage
      http://www.offroad-bulgaria.com/show...60#post3258660

      Коментар


      • #4
        До: Съвет за покупка на Daewoo Musso

        Умоляваме те:
        Първоначално публикуван от icerunner Преглед на мнение
        Недей!
        Последно редактирано от ninja_1; 19-03-08, 03:04.
        през 2008 г. са регистрирани 8 042 тежки транспортни произшествия като при тях са отнети 1 058 [COLOR=Red][SIZE=4]БЪЛГАРСКИ [COLOR=Black][SIZE=2]живота[/SIZE][/COLOR][/SIZE][/COLOR]

        Коментар


        • #5
          До: Съвет за покупка на Daewoo Musso

          Изчетох темите по форума и добри думи не видях , но не видях и нищо конкретно срещу Мусото. Ще видя колата и ще решавам .Благодаря на всички за отгоорите

          Коментар


          • #6
            До: Съвет за покупка на Daewoo Musso

            Колега от личен опит ще ти споделя , че МУСОто голем потенциал НЕМА .
            Като му се сложат ръчни хъбове , ще стигнеш що годе спокойно до някоя поляна , като добавиш и лебедка , там където другите МИНАВАТ то ще се влачи по корем но пак ще мине .
            След ред такива перипетии , аз го прежалиш и го смених .
            Но тъй като няма пълно щастие ТИ трябва да си решиш дали ти стига МУСО или ти трябва нещо по проходимо и по надеждно.

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X