Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Колко ви харчи вашият 4х4?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Колко ви харчи вашият 4х4?

    Това колко коня мотор,размер на гумите и тежест на машината?
    Няма страшно в умирачката...
    Страшното е да си жив!...

    Коментар


    • От: Колко ви харчи вашият 4х4?

      Санта Фе 2.7 v6 173 к.с. автомат
      градско зимно (Пловдив) 17/100 газ
      градско лятно (Пловдив) 15/100 газ
      магистрала: 13.5/100 газ при скорост 110-130
      магистрала: 140 км/ч 14.5/100
      магистрала: 150-160 км/ч 17/100
      на бензин не съм го засичал

      Коментар


      • От: Колко ви харчи вашият 4х4?

        извън градско-10-12
        Градско 15-20

        Коментар


        • От: Колко ви харчи вашият 4х4?

          Първоначално публикуван от Владимир Раденков(vladyas) Преглед на мнение
          УАЗ 469 2.4 двигател Волга 110к.с.При тестване няколко дни 80% в гората с 60л. газ изминах 180км.Става въпрос за тежък терен в по-голямата си част.Разлика във вървенето на газ и бензин няма.Просто съм изненадан от вървенето и доволен от резултатите
          Поздравявам те колега - на теб, ти вярвам! А на голяма част от притежателите на УЖАСКИ, на които разхода им е между 10-13 л/100 км - НЕ!!! Аз под 25 градско(в София) не мога да сваля!

          Коментар


          • От: Колко ви харчи вашият 4х4?

            На времето със служебния УАЗ имам едно снежно прибиране от София до Благоевград ...и разхода / бензин / беше 10,6 , но и скороста беше ниска. По целия път само едно БМВ се осмели да ме изпревари ....докторе поздрави и да ни покажеш машината .
            На нас клиренс ни трябва , не скорост

            Коментар


            • От: Колко ви харчи вашият 4х4?

              Моята УАЗка 469 с двигател 24 на газ извънградско 14л. градско 20л. на 100км. При хард разходка 30л.
              ГАЗ 69 УАЗ 452-2 броя УАЗ 31512 Kia Sportage 2.0 16v
              Калта за УАЗа е като водата за водолаза 0886445318

              Коментар


              • От: Колко ви харчи вашият 4х4?

                Първоначално публикуван от dragomir_68 Преглед на мнение
                Моята УАЗка 469 с двигател 24 на газ извънградско 14л. градско 20л. на 100км. При хард разходка 30л.
                Завиждам ти ...аз до село / Санданско по Е79 / под 20 не мога да го сваля.
                На нас клиренс ни трябва , не скорост

                Коментар


                • От: Колко ви харчи вашият 4х4?

                  Този разход е със 70км.в час.
                  ГАЗ 69 УАЗ 452-2 броя УАЗ 31512 Kia Sportage 2.0 16v
                  Калта за УАЗа е като водата за водолаза 0886445318

                  Коментар


                  • От: Колко ви харчи вашият 4х4?

                    Имах УАЗ-ка (виждали са я в Драката) с двигател 2,9 л, на която разходът на газ е падал до 13 л (зимно време) по път със скорост до 80 км/ч.
                    БИО пчелен мед и пчелни продукти
                    0888 66 59 73

                    Коментар


                    • От: Колко ви харчи вашият 4х4?

                      Първоначално публикуван от inp Преглед на мнение
                      Имах УАЗ-ка (виждали са я в Драката) с двигател 2,9 л, на която разходът на газ е падал до 13 л (зимно време) по път със скорост до 80 км/ч.
                      В това село ли санданско / на аватара ми / ?
                      На нас клиренс ни трябва , не скорост

                      Коментар


                      • От: Колко ви харчи вашият 4х4?

                        Първоначално публикуван от aldr Преглед на мнение
                        В това село ли санданско / на аватара ми / ?
                        Да, Сашо. Даже си погледнах записките засеченият разход дори е 12,6 на 100.
                        А иначе при каране из района над Палат, Велюшец, Божаница разходът е бил около 20.
                        БИО пчелен мед и пчелни продукти
                        0888 66 59 73

                        Коментар


                        • От: Колко ви харчи вашият 4х4?

                          Първоначално публикуван от dragomir_68 Преглед на мнение
                          Моята УАЗка 469 с двигател 24 на газ извънградско 14л. градско 20л. на 100км. При хард разходка 30л.
                          Градското в София ли е? При хард разходка съм от 35 до 50+(по-често е 35 л/100 км). Преди ми е давал среден разход от 50 л/100 км, НО ЗАДЪРЖАХА И СПИРАЧКИТЕ! Със сигурност имам някакви и други причини за завишения разход при УАЗа, но истината е, че ПРИ МЕН И ВСИЧКИ ДРУГИ АВТОМОБИЛИ ХАРЧАТ ПОВЕЧЕ ОТ ЗАЯВЕНОТО ОТ ДРУГИ ВОДАЧИ ЗА СЪЩИЯ МОДЕЛ... Знам се с един "Андрешко", който притежава и една Фиеста - харчела му 7л/100км газ в София, в трафика (ако обикаля околовръстното нощем след 01:00 часа - съгласен съм) - за такива се връзвам на ключове, ама не искат! Пълним догоре и тръгваме да обикалямееееее...

                          Коментар


                          • От: Колко ви харчи вашият 4х4?

                            Първоначално публикуван от TLC HDJ 80 Преглед на мнение
                            и една Фиеста - харчела му 7л/100км газ в София, в трафика (ако обикаля околовръстното нощем след 01:00 часа - съгласен съм) .
                            Преди 20 години имах уно 1000 кубика, харчеше 7-8 газ градско, ама пътувах в 6'00 и в 22'30.
                            Всеки трети е шести

                            Коментар


                            • От: Колко ви харчи вашият 4х4?

                              Аз и сега имам пунто 94 набор 1.1 на газ дето гори 10 на 100 в София.И така всеки ден последните 6 години.А колата не е като да не върти поне по 100 километра всеки ден градско по работа из целия град.Ама от кола до кола и шофьор до шофьор разлики много.
                              А иначе ако имах рахит дето ми гори 50 на 100 отдавна да съм го запалил ритуално насред ливадите до нас.Лично мнение.
                              Няма страшно в умирачката...
                              Страшното е да си жив!...

                              Коментар


                              • От: Колко ви харчи вашият 4х4?

                                Първоначално публикуван от slatanic Преглед на мнение
                                Аз и сега имам пунто 94 набор 1.1 на газ дето гори 10 на 100 в София.И така всеки ден последните 6 години.А колата не е като да не върти поне по 100 километра всеки ден градско по работа из целия град.Ама от кола до кола и шофьор до шофьор разлики много.
                                А иначе ако имах рахит дето ми гори 50 на 100 отдавна да съм го запалил ритуално насред ливадите до нас.Лично мнение.
                                Съгласен съм с теб, за паленето насред ливадите за харчещи "рахити" 50 л/100 км! Но ТЕ, УЖАСКИТЕ са лек(балсам) за нас, болните по ТЯХ! Голяма част от нас нямаме само УЖАСКИ!!! Със сигурност някой от нас(от притежателите на УЖАСКИ) имат и по-добри, и по-малко харчещи от други, които нямат, И УЖАСКИ.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X