Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Колко ви харчи вашият 4х4?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Колко ви харчи вашият 4х4?

    LD 90, 2,5 бензин - средно 25 л/100 км газ(до връх Руен - обратно, 7 човека, над 30).По същият маршрут Fiat Compagnola - 2.0, пак пълна, 25 л/100 газ.

    Коментар


    • От: Колко ви харчи вашият 4х4?

      Кви заплати взимате?Крадете ли ,че да ги храните тез джипки?
      Хонда HR-V 1,6 паркетник 4х4 бензин градско и извънградско 10/100 газ.
      Honda HR-V основно мпс Мухарски клуб "Стримерите" - Русе
      Disco 1 бекъп
      Disco 1 (5см.lift) бекъп на бекъпа

      Коментар


      • От: Колко ви харчи вашият 4х4?

        колега наскоро си купих паджеро класик 91г.2500кб и още не съм го засичал но днес ми направи някакъв номер и ако се окаже разхода ще се гръмна 20/100. Ако знае някои някаква причина МОЛЯ за едно рамо.

        Коментар


        • От: Колко ви харчи вашият 4х4?

          Първоначално публикуван от smaleto Преглед на мнение
          колега наскоро си купих паджеро класик 91г.2500кб и още не съм го засичал но днес ми направи някакъв номер и ако се окаже разхода ще се гръмна 20/100. Ако знае някои някаква причина МОЛЯ за едно рамо.
          Няма причини. По-леко с педала и ще свали малко.
          GSM 0877 08 99 19
          Jeep Grand Cherokee 5.2 V8

          Коментар


          • От: Колко ви харчи вашият 4х4?

            Хайде да кажа и аз: JEEP GRAND CHEROKEE 4.7 WJ извънградско 15-17л/100 газ. Градско - 20-22л. /100 газ. Ако го кара жената - с два литра надолу.

            Коментар


            • От: Колко ви харчи вашият 4х4?

              Паджеро Пинин 2.0, карам го от една година и съм много доволен: 2/3 градско- 1/3 селско, средно 9л.

              Коментар


              • От: Колко ви харчи вашият 4х4?

                Toyota Land cruiser BJ73 с двигател 1HD-T и всичко останало от 80-ка, мостове, ръчни скорости и раздатка, с гуми 285/75/16 BF MT, дава среден разход около 12 до 13 литра на 100км. При средно около 500 километра на месец в които има около 80 до 100 км лека разходка извън пътя.
                BJ73 + HDJ80 = HDJ73

                Коментар


                • От: Колко ви харчи вашият 4х4?

                  Фронтера 2.2DTI 2002г. АСК (46 литра за 295км) 15.5 на 100 в София на къси разтояния.

                  Коментар


                  • От: Колко ви харчи вашият 4х4?

                    Isuzu D Max 2,5 дизел модел 2012,гуми 245/75/16 среден разход за 3000 км 10,6/100.
                    При скорост над 100 моментният разход-по километраж,без последната цифра.
                    0+

                    Коментар


                    • От: Колко ви харчи вашият 4х4?

                      Jeep Wrangler JK 2.8 CRD. Градско - 12-14 Извънградско - 10-12, В гората - 15-28.
                      My Jeep is not a SUV. Your SUV is not a Jeep.

                      Коментар


                      • От: Колко ви харчи вашият 4х4?

                        На последната разходка 30л за 70 км,не искам да го смятам ,че ще ме заболи сметанката .

                        Коментар


                        • От: Колко ви харчи вашият 4х4?

                          Кой двигател/марка това ....43/100 некой Камаз ще да е...
                          Honda HR-V основно мпс Мухарски клуб "Стримерите" - Русе
                          Disco 1 бекъп
                          Disco 1 (5см.lift) бекъп на бекъпа

                          Коментар


                          • От: Колко ви харчи вашият 4х4?

                            на една от разходките 60л/газ за около 140км
                            Nissan Patrol 4.0

                            Коментар


                            • От: Колко ви харчи вашият 4х4?

                              От последната разходка приблизително 40км.- 15л. нафта и незнам колко метан.
                              GSM 0877 08 99 19
                              Jeep Grand Cherokee 5.2 V8

                              Коментар


                              • От: Колко ви харчи вашият 4х4?

                                Range rover 2.5dse 1997 лятото гореше извън града 7,5-8.5 в зависимост от карането а в града 14-15, сега зимата в града дигна 20 на сто , но като се има предвид , че го карахме само на 2-3 километра и после се спира за 3-4 часа и пак така си го смятам за нормално. Иначе и извън града зимния разход е по-голям около 10-10.5 с максимална скорост 120 , най-често 90-100. Не знам защо извън града гори повече зимата , все пак не ползвам климатик. В началото като го взех му направих един преход от Бургас до Търново и тогава с 80-90 максимална скорост му стигнах 6.9 , но сега колкото и да се старая нещо не успявам.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X