Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Колко ви харчи вашият 4х4?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    Първоначално публикуван от disem
    Митко каза:

    шеви блейзър 4.3

    градско 13.5 - 14- лятото/14 -16 - под нулата
    магистрала - 9.5 -11
    бензин 87
    Що не ми се вярва? Моя харчи 18-20 като съм нежен с него
    ако искаш вярвай. при 18-20 отдавна щеше да е заминал. добре, ако това ще те направи щастлив, напоследък почна да гори до 17 - на -20, с половин час подгряване и постоянно включен 4вд. ако искаш, ела, сипи и засичай
    Stop fawkin email me! I'm trying to drink....
    http://www.danasoft.com/sig/mitak.jpg
    http://www.youtube.com/watch?v=A53Mx...eature=related

    Коментар


    • #32
      Добре де МИТКО подскажи ми тогава защо моя харчи толкова като е същия като твоя - дори по-лек /пикап/ и то на 2HI ???

      Коментар


      • #33
        как мога да ти кажа, когато не знам няколко основни неща - година, модел на дв., вид гориво и състояние на колата.
        Stop fawkin email me! I'm trying to drink....
        http://www.danasoft.com/sig/mitak.jpg
        http://www.youtube.com/watch?v=A53Mx...eature=related

        Коментар


        • #34
          '98 Vortec VIN:W 120000km.

          Коментар


          • #35
            продавай го. нямам обяснение.сменял ли си гор. филтър, свещи, кабели и тн
            Stop fawkin email me! I'm trying to drink....
            http://www.danasoft.com/sig/mitak.jpg
            http://www.youtube.com/watch?v=A53Mx...eature=related

            Коментар


            • #36
              Не съм! Ще го направя тази седмица и ще ви кажа има ли ефект

              Коментар


              • #37
                Land Rover Defender 110
                2.5 Td5, производство 1999г.

                И аз като Алекс, смятам average - т.е. дотук общо градско, извънградско, разходки и т.н. - 10,6л./100км.

                Иначе:
                - градско - 10-11/100
                - извънградско - 10/100 при скорост 90-110км./ч. и до 14/100 при скорост над 120км./ч.
                - извън пътя, пак не повече от 13-14л./100км. (при зор)
                - ако е с багажника отгоре, независимо с багаж или без, извънградско - 2 литра отгоре

                Първоначално публикуван от братчеда
                Първоначално публикуван от borkozin
                а иначе в града гори около 10
                стига бе,едно бмв тройка 325тдс под 10 не може да го свалиш,318тдс харчи 9-10,а този автобус 10 на градско .дай ми го да му изпразня един резервоар в софия и ти гарантирам поне 14 нафта.шкодата 1300 кубика баничарка като слезне под 10 и вдигаме банкет.за пореден път се убеждавам,че колите които аз карам винаги харчат най-много.
                Братчед, Борко е прав. Ако искаш, аз ти давам моя, да изпразниш един резервоар в София. При спокойно каране 11/100 е максимума, който достигам. При доказване по светофарите, и ако съм с багажника отгоре, мога да стигна 13, 14 литра.

                Коментар


                • #38
                  Първоначално публикуван от Yaro

                  Братчед, Борко е прав. Ако искаш, аз ти давам моя, да изпразниш един резервоар в София. При спокойно каране 11/100 е максимума, който достигам. При доказване по светофарите, и ако съм с багажника отгоре, мога да стигна 13, 14 литра.
                  вие двамата с борко направо ми скрихте топката .за градското ми е думата.няма да споря ама просто...абе без пари е, и не го разбирам как става с тия автобуси ваште.
                  В момента пияният гръцки народ се опитва да фокусира дългия лист със сметката, който му подава все по-изнервеният европейски сервитьор. А махмурлука тепърва предстои...

                  Коментар


                  • #39
                    наистина и аз се чудих имаики предвит тухловидната аеродинамика
                    ама е толкова аз досега не съм стигал до 13 но до 12 стигнах като теглих един Генератор от Габрово ,от тия воените с агрегет на стар руски трактор белаз или нещо таково не помня И тежеше около 2 тона и нещо и беше голям колкото 2 трети от дефендера

                    предишните собственици го засичаха натоварен с 1300кг + 4 души
                    извън градско 11,4 в града 12,7 а зима 12 и в града 13,4

                    Коментар


                    • #40
                      Наистина впечатляващо! А каква му е макс. скорост?

                      Коментар


                      • #41
                        Абе колеги, я да ви питам нещо, имам един приятел, всред многото служебни джипки имат и Дифендъри. Той ми се оплаква че на дълъг път му окапва десния крак, защото държи педала забоден в тенекиите, и даже бил получил мазол на ахилесовото сухожилие от кубинката...
                        Това нормално ли е да не върви бързо на дълъг път, или тяхните нещо не са наред?
                        Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

                        Коментар


                        • #42
                          Моята Тойота LJ70, 2,5TD харчи средно 11/100. Иначе:
                          градско - 11-12 ;
                          извънградско - 10-11 , при скорост 90-100км/ч ;
                          в гората ~ 20.
                          Сега зимата сигурно харчи повече , защото доста работи на празен ход. Особено сутрин, докато не отлепи стрелката за температурата, гледам да не тръгвам.

                          Коментар


                          • #43
                            Първоначално публикуван от disem
                            Наистина впечатляващо! А каква му е макс. скорост?

                            дигал съм макс 150 и 160 на наклон ама много измъчено

                            Коментар


                            • #44
                              Даааааааа, изглежда много удачен избор за SUV!!!

                              Коментар


                              • #45
                                LR DISCOVERY 2.5 TDI 1994 (200tdi) , ръчна кутия
                                Засичам го от зареждане до зареждане , т.е абсолютно смесен режим за пробег от около 700 км - лятото винаги е под 10/100 , зимата малко повече , но под 11 .
                                В БГ не вдигам с него повече от 140( рядко ) , иначе максимум 120 , като го карах от Холандия стигнах до 150 .

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X