Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ФОРД СИЕРА 2,3Д

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • ФОРД СИЕРА 2,3Д

    Има следния проблем , нивото на маслото се увеличава периодично , вода не губи , а и маслото не е като смесено с вода , нафта е. Реших да не би някоя дюза да "пикае" по малко и за щастие имах дюзи от ситроен или пежо (не съм сигурен) , но станаха перфектно , но ефект никакъв , дали не е заминал сегмент и от там да пропуска нафта в маслото.Имам еднин "тунинг" по нея -резорвоара е туба зад седалката на шофъора , дали може пък да идва от там проблема?
    Последно редактирано от митко; 22-03-08, 14:04. Причина: правописни грешки

  • #2
    До: ФОРД СИЕРА 2,3Д

    карай я на скрап, щом ти е такъв тунинга. Нафтата в маслото е от подкачващата помпа, ако има такава или от ГНП, ако е с отделно мазане.
    http://www.agentura.ru/specnaz/gru/spezi_1.jpg
    Lancia Kappa TDS (такъв...италиянски петак) / Land-Rover 88 Series 3 FFR, 2.25Petrol

    Коментар


    • #3
      До: ФОРД СИЕРА 2,3Д

      Първоначално публикуван от Asen - Dezki Преглед на мнение
      Нафтата в маслото е от подкачващата помпа, ако има такава или от ГНП, ако е с отделно мазане.

      Напълно съм съгласен с това мнение!!! Просто няма как да пропускат само разпръсквачи. Това означава че ГНП хич я няма заедно с дюзите! Ако някоя дюза "тече" това се усеща по време на работа.
      Hyundai TERRACAN 2003 2.9 CRDi 150 автомат
      VW T4 Multivan 1993 2.4D AAB

      Коментар


      • #4
        До: ФОРД СИЕРА 2,3Д

        Преди много време имах такъв автомобил та и аз имах същия проблем и се оказа семеринга на ГНП-то .Предния семеринг.
        Успех

        Коментар


        • #5
          До: ФОРД СИЕРА 2,3Д

          Преди много време имах такъв автомобил та и аз имах същия проблем и се оказа семеринга на ГНП-то .Предния семеринг.
          Точно така. Този двигател е с верига.

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X