Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Гумено каре на кардана

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Гумено каре на кардана

    Колеги,съгласен съм да участвам в партия при закупуване карета от падок по точно от този тип TVF 100010 GB, ако греша нека колегата Куздов да ме поправи Изпращам предварително парите на този,който се наеме с поръчката Аз съм от Варна
    тел 0889884255

    Коментар


    • От: Гумено каре на кардана

      И аз бих купил едно каре - ако не се намери кой да се нагърби с поръчката, може и аз да го направя.
      Русия е бензиностанция, въоръжена с ракети.

      Коментар


      • От: Гумено каре на кардана

        Първоначално публикуван от kuzdov Преглед на мнение
        Горещо те съветвам след около 500 км пробег да го прегледаш. Почти съм сигурен, че ще откриеш защо е трябвало веднага да си поръчаш от падок . И "златото" от там с доставка до вратата излиза колосалните 80 лв.
        Ще те разочаровам , вече повече от 10000км не е мръднало
        не ме е яд когато ме лъжат а когато си мислят че им вярвам

        Коментар


        • От: Гумено каре на кардана

          Изобщо не ме разочароваш, щото не ми дреме . Вече съм ги ял тия вафли и съм си направил изводите. Ти ако искаш ми вярвай, ако искаш - недей. Колата си е твоя и си я поддържай както намериш за добре.
          "Законите са много хубаво нещо, ама когато важат само за другите..."
          Неизвестен мъдрец

          Коментар


          • От: Гумено каре на кардана

            Колеги, някой ако има проблеми с въпросното каре нека ми звънне,един приятел ги прави неразрушими срещу 60лв. 0898757516

            Коментар


            • От: Гумено каре на кардана

              Здравейте колеги,

              ще използвам темата да намеря решение за моя проблем с ваша помощ.
              Карам Фронтера А 96г. дълга база. Преди няколко месеца видях, че се е скъсал тампона на висящия лагер и реших да го сменя, пък и лагера беше заминал.
              След смяната новият лагер изкара около 1000 км. и почна да вие и ручи. Реших, че съм попаднал на лош лагер и взех такъв за Форд Транзит и след малка преработка
              пасна идеално. Лошото и притеснителното е, че и втория лагер почна да вие след кратък пробег.
              Няма вибрации при каране и други симптоми, каретата на кардана се гресират редовно.
              Въпроса ми е дали някой може да ме насочи какво може да разбива лагерите в такъв кратък пробег.

              Поздрави!

              Коментар


              • От: Гумено каре на кардана

                Единствено, ако потапяш редовно кардана в кал и вода, тоя лагер ще заминава бързо. За това лек, няма.
                Русия е бензиностанция, въоръжена с ракети.

                Коментар


                • От: Гумено каре на кардана

                  Първоначално публикуван от Alexfield Преглед на мнение
                  Единствено, ако потапяш редовно кардана в кал и вода, тоя лагер ще заминава бързо. За това лек, няма.
                  За съжаление някъде другаде е проблема, не е виждала кал от доста време.

                  Коментар


                  • От: Гумено каре на кардана

                    Мда не е от кал и вода калпави са втори висящ лагер ще сменям но този път ще им правя рекламация 6000 километра не са нищо за да почне да вие

                    Коментар


                    • От: Гумено каре на кардана

                      Калпав лагер.

                      Куцо, кьораво и сакато започна да прави висящи лагери, достатъчно е да имаш някаква преса за метал(а може и да си поръчаш металните части), и шприц за гумата.
                      И понеже се гони ниска цена-вземат се най-евтините лагери. И така...
                      Има ли желание-има и начин!

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X