Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Гумено каре на кардана

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    От: Гумено каре на кардана

    На мен пък ми бяха казвали , че ставало от Дискавъри 2и струвало около 80лв

    Коментар


    • #92
      От: До: Гумено каре на кардана

      Aми има на кардана за зания диф м/у другото и мен ме интересува въпроса на колегата
      Последно редактирано от georgi taskov; 16-10-13, 13:12.
      ОФА ДБ 2.3тд GSM:0879392939

      Коментар


      • #93
        От: Гумено каре на кардана

        Ако питаш дали става от диско или рейндж , става да
        ОФА ДБ 2.4 92 ML 270 CDI ETZ 250

        Коментар


        • #94
          От: Гумено каре на кардана

          А дали за дълга или къса фронтера.И кой двигател,защото и това има значение.Визирам все фронтера А
          Румен Николов

          0888 358 572

          Коментар


          • #95
            От: Гумено каре на кардана

            Първоначално публикуван от Румен Николов-sineto Преглед на мнение
            А дали за дълга или къса фронтера.И кой двигател,защото и това има значение.Визирам все фронтера А
            Късата няма гумено каре.
            Николай Георгиев 0+
            тел.0887357722

            Коментар


            • #96
              От: Гумено каре на кардана

              А за трите мотора за комплектация 1995-98 еднакви ли са гумените карета .Дълги бази.2.2 I бензин:2.5 VM; 2.8 Isuzu
              Румен Николов

              0888 358 572

              Коментар


              • #97
                От: Гумено каре на кардана

                Да - еднакви са и на 2,3тд и 2.4 бензин също!

                Коментар


                • #98
                  От: Гумено каре на кардана

                  Колега понеже съм Английски НЕ-говорящ. В този саит предлага ли се оригинално фронтерово каре и колко струва.
                  ОФА ДБ 2.3тд GSM:0879392939

                  Коментар


                  • #99
                    От: Гумено каре на кардана

                    Ако питаш за Падок, само за Ровери предлат части! Иначе казано- купуваш си гумено каре за Дискавъри1 и 2 и си ок!

                    Коментар


                    • От: Гумено каре на кардана

                      Първоначално публикуван от ianely Преглед на мнение
                      Ако питаш за Падок, само за Ровери предлат части! Иначе казано- купуваш си гумено каре за Дискавъри1 и 2 и си ок!
                      За едно каре само не си заслужава, с ДДС доставка до БГ и става златно. Тук в България може да се намери и на цена от 43лв ,моето го взех за 70лв.
                      не ме е яд когато ме лъжат а когато си мислят че им вярвам

                      Коментар


                      • От: Гумено каре на кардана

                        Имам чисто ново за D1, ако на някой му трябва да се обади.
                        Мисля, че беше на GKN.
                        Land Rover Discovery:
                        - ... "Най-хубавото на тази джипка е, че като закъсаш, можеш да си седиш вътре комфортно.".
                        Land Rover, може да те закара навсякъде, но може и да не те върне!

                        Коментар


                        • От: Гумено каре на кардана

                          Първоначално публикуван от jaxan Преглед на мнение
                          За едно каре само не си заслужава, с ДДС доставка до БГ и става златно. Тук в България може да се намери и на цена от 43лв ,моето го взех за 70лв.
                          Горещо те съветвам след около 500 км пробег да го прегледаш. Почти съм сигурен, че ще откриеш защо е трябвало веднага да си поръчаш от падок . И "златото" от там с доставка до вратата излиза колосалните 80 лв.
                          "Законите са много хубаво нещо, ама когато важат само за другите..."
                          Неизвестен мъдрец

                          Коментар


                          • От: Гумено каре на кардана

                            Да споделя нещо от личен опит.Гуменото каре си отива при проблеми с карета или с баланс на кардана.А баланса на кардана си отива при истинска експлоатация на джипа//тоест горско каране// ,свързана с удари в дъното и респективно ,в кардана.Видях го лично в две от моите фронтери.
                            Румен Николов

                            0888 358 572

                            Коментар


                            • От: Гумено каре на кардана

                              От горско каране заминават много неща, това е нормално. Установил съм от опит че гуменото каре страда ако няма съосие между изходящия вал на ск и кардана, като при липса на такова корекциите ги правя с изместване на опората на кардана. Колите които караме са стари, тампоните са омачкани и резултата е изместване ...
                              ОФА ДБ 2.4 92 ML 270 CDI ETZ 250

                              Коментар


                              • От: Гумено каре на кардана

                                Даи малко повече инфо, какво е или от каква кола е , защото оригиналното е доста скъпо
                                ОФА ДБ 2.3тд GSM:0879392939

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X