Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Хм. Оф-роуд, а?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Хм. Оф-роуд, а?



    Ей кво правят хората ...)))

  • #2
    това пътна помощ ли е???)))

    а някой биха казали...пази боже сляпо да прогледне)))
    БЕЗДРУМ-Но тълкувайки българския език, безпътието по-скоро е унило състояние на духа, когато просто се чудши какво да направиш в кофти
    (това е българска дума) ситуация (която пък не е българска дума).

    Коментар


    • #3
      Не знам)) Ама барем гуми си е купил...))
      А, то нали идва Нова година. Сигурно показва кви кънки е купил на детето...)))

      Коментар


      • #4
        повече приличат на рилери)))
        а аз най-после се научих да качвам клипове)))ураааааааааааааааааа
        ето едно малко забавно клипче,а утре ако успея ще кача и оня клип за Антарктика)))
        https://htftp.offroad-bulgaria.com/o...nimavai))).mpg
        клипа е 1,9 МВ
        БЕЗДРУМ-Но тълкувайки българския език, безпътието по-скоро е унило състояние на духа, когато просто се чудши какво да направиш в кофти
        (това е българска дума) ситуация (която пък не е българска дума).

        Коментар


        • #5
          Брато, ти си гигант! Аз още не мога да вдяна как прости снимки...((( Изглежда си останах в кашоните с перфокарти)
          А тия кво? Специално за да плашат хората, или не са чели инструкцията?

          Коментар


          • #6
            Re: Хм. Оф-роуд, а?

            Стефане не знам но за да караш такова нещо отзад на рамарке и то да е качено на 2 камиона се иска просто стра6ен професионализъм.А казвате това да не е Пътна Помощ?Я си представи че това те дърпа от калта супер.Без проблем.Но ако то закъса кво става?ТО това сигорно е някое КОМАТЦУ.Същите ги има в кремиковци.Само че там са руски(поне аз така знам)
            https://www.youtube.com/watch?v=xvZ7xkufXn4 HEAVY BONE RACING TEAM

            Коментар


            • #7
              Първоначално публикуван от Стефан
              Брато, ти си гигант! Аз още не мога да вдяна как прости снимки...((( Изглежда си останах в кашоните с перфокарти)
              А тия кво? Специално за да плашат хората, или не са чели инструкцията?
              рапорт даден,рапорт приет)))
              малко не ми стигаше и преди да успея,но вчера си взех едно компУтерно списание и за късмет вътре пишеше и за FileZilla как се работи с нея...
              довечера може да пиша как точно става)))
              БЕЗДРУМ-Но тълкувайки българския език, безпътието по-скоро е унило състояние на духа, когато просто се чудши какво да направиш в кофти
              (това е българска дума) ситуация (която пък не е българска дума).

              Коментар


              • #8
                Айде пак глупостите със снимките. Сега не мога и да ги намеря(((
                Имаше такова закъсало, имаше и един самосвал с голям и за него камък на гърба)) Кат циганска каруца нощем покрай летището, килнато на една страна, аха-аха да се обърне
                Един Едик, който е карал Белаз ми разправя кво става като закъсат тия. Като китовете, всичките зарязват всичко, и се събират около болния. И почват да копаят, и да бутат, и да дърпат, кой квото умее) А Белазовете - като третонетки между тях, търчат, вайкат се, и им мъкнат въжета, щото ги късат по много)
                Много ми се кара такова, много!
                А, тия МАКове сигурно са ги синхронизирали някак, колко му е да им набутат компютри, като возят машина сигурно за 100 милиона.

                Коментар


                • #9
                  Сигорно са направили нещо по тях.Тия машини са върха.Даваха по дискавари за тях вчера и го гледах с интерес.Преди няколко години 2 такива били затънали и едното го извадили благодарение на 2 танка Т-80 а другото го извадили други няколко машини.Такаче излиза че и за тях помощ има!
                  https://www.youtube.com/watch?v=xvZ7xkufXn4 HEAVY BONE RACING TEAM

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X