Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Мнения за Сузуки RMX

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    От: Мнения за Сузуки RMX

    Мисля , че въпросният мотор е на един колега от форума. Въпросният мотор прекъсваше по време на движение , което значи , че може да не минеш само с О-пръстен.В Ибей има ремонтни комплекти за карбуратора , но са в САЩ , има и цели карбуратори. Затова е най-добре да направиш снимки на твоя карбуратор , за се прецени подлежи ли на ремонт или е по-добре да се смени с друг.
    В НАТО - Рамбо го бият , пребоядисан партизанин му носи вода

    Коментар


    • #62
      От: Мнения за Сузуки RMX

      Ами колега до колкото знам човека от когото го купих е активен тук в форума но незнам дали за един и същи става на въпрос а и мотора пали от първо ритане но като тръгнеш и прекъсва във високите и карбуратора му тече което мв навежда на мисълта на богата смес а и доста време не е каран карбуратора като го отворих беше позеленял целия вътре

      Коментар


      • #63
        От: Мнения за Сузуки RMX

        Същия мотор е , аз също му казах да погледне нивото на горивото в карбуратора. Кажи точния модел на карбуратора за да е по-лесно търсенето , на карбуратора го пише.
        В НАТО - Рамбо го бият , пребоядисан партизанин му носи вода

        Коментар


        • #64
          От: Мнения за Сузуки RMX

          Колеги кажете как да извадя магнета сузуки рмх 250

          Коментар


          • #65
            От: Мнения за Сузуки RMX

            Накарай някой стругар да ти направи скоба за изваждане на магнета.
            После го вадиш с нея.
            2010 CRF 250 R

            Коментар


            • #66
              От: Мнения за Сузуки RMX

              И все пак успях да го извадя и какво да видя един от магнитите е счупен на половина и всъщност ето от къде идва проблема с прекъсването а такъв магнет немога да намеря вече 2 месеца помагайте колеги благодаря предварително.

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X