Обява

Свий
Няма добавени обяви.

крик

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • крик

    Колего днес това крикче ми попадна на супер изгодна цена само 10 лв, няма жратка но ще си направя, крикът е винтов,о никаде не пище товароодемност. някои може ли да каже приблизителна цифра
    Прикачени файлове
    "Ако не можеш да ги убедиш, объркай ги."

  • #2
    До: крик

    крикчето е малко и се завира почни навсякъде
    "Ако не можеш да ги убедиш, объркай ги."

    Коментар


    • #3
      До: крик

      имам подобен.от исузо.вдига доста и е удобен.отпред дига целия джип на моста.

      Коментар


      • #4
        До: крик

        Зависи от кво е направен. УАЗовия вдига три тона. Ако си на зор - повече)

        Коментар


        • #5
          До: крик

          Като гледам колко са тънки стените на цилиндрите, с повече от 5 тона не бих рискувал. Само на първата степен, повече. Няма ли табела някаква?
          За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

          Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

          Коментар


          • #6
            До: крик

            Моя на Рокито е същия ..... май !?
            Тормозил съм го много ....... но с не повече от 3-4 тона. До сега никакви ядове.
            За джипа си е супер.
            Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

            Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

            Коментар


            • #7
              До: крик

              Доста японски джипки са с такива крикове. Независимо от вида си са доста здрави. Мисля че нормално може да повдига автомобили с маса до 3 тона. Едва ли смяташ да го ползваш за натоварен бус.

              Коментар


              • #8
                До: крик

                май е от тоьота, на мен ми трябва до 3 т. по голям товар няма да вдигам. но по принцип попитах за да знам ако се наложи нещо изванредно
                "Ако не можеш да ги убедиш, объркай ги."

                Коментар


                • #9
                  До: крик

                  Моя на Патрула беше същия. Не съм имал никакви проблеми.

                  Коментар


                  • #10
                    До: крик

                    На Ферозта ми е същия или подобен. Явно японците меткат един и същи вид на всичките си марки. Но не съм обърнал внимание какво пише на него.
                    О899 2б2 1З2

                    Коментар


                    • #11
                      До: крик

                      Имах подобно като габарити но не беше автомобилно. Беше предназначено за друг вид работа. На табелката имаше таблица за товароподемността в зависимост от височината /от 3 до 5 тона/. На малка височина с големия диаметър 5 тона, а на тънката част и даваха 3 тона.
                      Hyundai TERRACAN 2003 2.9 CRDi 150 автомат
                      VW T4 Multivan 1993 2.4D AAB

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X