Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Откъде да си купя бутилка за телоподаващо?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Откъде да си купя бутилка за телоподаващо?

    Първоначално публикуван от andro6 Преглед на мнение
    Кво значи истински ,бе адаш ! Ако не е от 200лв.няма да бачка ли?Аз от години работя с Mini тогава беше около 40 и няколко лв. сега е 60 и няколко -слагам както на малката така и на голямата бутилка.
    Срува ми се,че 200 лв. е цената на манометър+бутилка.Аз мойте,съм ги копувал толкова отдавна,че не помня цената.
    Онзи,който не слуша съвети е обречен да слуша упреци.

    Коментар


    • #17
      До: Откъде да си купя бутилка за телоподаващо?

      манометър без часовниците.30 лева. с двата часовника към 100 лева.
      Бутилка може да се вземе втора ръка.но на места където зареждат въглерод искат да е регистрирана или да е минала преглед.

      Коментар


      • #18
        До: Откъде да си купя бутилка за телоподаващо?

        Първоначално публикуван от andro6 Преглед на мнение
        Кво значи истински ,бе адаш ! Ако не е от 200лв.няма да бачка ли?Аз от години работя с Mini тогава беше около 40 и няколко лв. сега е 60 и няколко -слагам както на малката така и на голямата бутилка.
        Еее, събрахме се бе! Ем адаши, ем колеги.
        Добре дошъл бе пич!

        Коментар


        • #19
          До: Откъде да си купя бутилка за телоподаващо?

          Добре де, а "малката" бутилка колко литра/колограма е?

          Ходих в РЕДКО, и имаха някакви черни, без манометър, пълни, 180лв с ДДС. Обаче ми се видяха големи. На височина около 80см - метър.

          Манометъра ще ми е с часовник и съчма. Стават ли?
          Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

          Коментар


          • #20
            До: Откъде да си купя бутилка за телоподаващо?

            Мойте са по 5 кг, или литри, не съм сигурен. Преди 4-5 г. бяха по 100лв., освен сега да са ги вдигнали.
            Взе ли го?

            Коментар


            • #21
              До: Откъде да си купя бутилка за телоподаващо?

              Чакам го да дойде. Малко се забави. Може би до края на седмицата.

              Ще те посещавам, да знаеш. Да ми дадеш поне начален тласък с някои практически съвети.

              А в багажника ще остане и местенце за някоя и друга биричка.

              Едит: Редуцир вентил с един часовник, за налягането в бутилката, и едно такова стъклено със съчма, показващо дебита, става ли? Или като ходя за бутилка да пазарувам и това?
              Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

              Коментар


              • #22
                До: Откъде да си купя бутилка за телоподаващо?

                Айде че и аз съм любопитен какво може това чудо.

                Коментар


                • #23
                  До: Откъде да си купя бутилка за телоподаващо?

                  Абе като се замисля, май по добре с два часовника.

                  Коментар


                  • #24
                    До: Откъде да си купя бутилка за телоподаващо?

                    Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
                    Добре де, а "малката" бутилка колко литра/колограма е?

                    Ходих в РЕДКО, и имаха някакви черни, без манометър, пълни, 180лв с ДДС. Обаче ми се видяха големи. На височина около 80см - метър.

                    Манометъра ще ми е с часовник и съчма. Стават ли?
                    Е,това са малките,(преди,по обществените сгради,имаше едни сиви пожарогасители,с голяма фуния,най-често тях ги преработват),големите са от 30 кг.-високи,почти два метра,сам човек е изключено да я носи или вдига.Малките са 5кг.(толко СО2 събират).
                    Онзи,който не слуша съвети е обречен да слуша упреци.

                    Коментар


                    • #25
                      До: Откъде да си купя бутилка за телоподаващо?

                      Не бяха ли 7кг. а не 5кг. (за тези малките сивите, кадето са от пожарогасители, ако за тях говореше) че поне наще са такива и са по 7кг. май
                      Иначе то редуцир вентил със манометър за налягането на бутилката и съчмата кадето показва Л/мин не е ли едно и също както редуцир вентил с 2 манометъра, просто е друг тип вторият уред, които показва изходното налягане, но мисля пак ще са удобни. Пък доста са неудобни, тези редуцир-и, които нямат никакви манометри (такива са в комлект с ефтините телоподаващи по метро, практикер и пр.) че там нито виждаш колко още газ имаш в бутилката, нито с колко газ работиш като дебит
                      Моите снимки...
                      https://www.facebook.com/Photography.by.Ivanko
                      https://500px.com/ivankoo

                      Коментар


                      • #26
                        До: Откъде да си купя бутилка за телоподаващо?

                        A има ли къде на бутилка от CO2 пожарогасител да се сложи кранче, како на останалите нормални бутилки?

                        Мотае ми се из главата 3 бутилки по 2л./кг от пожарогасител.

                        Или една 5 литрова. Намерих и къде продават. 100лв.

                        http://www.fire.bg/fire/bg/23/-/prodcat.php
                        Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                        Коментар


                        • #27
                          До: Откъде да си купя бутилка за телоподаващо?

                          Същите са, така ми се виждат.
                          Защо ще купуваш пожарогасител (трябва да му изхвърлиш крана, фухията и тръбата), купи от тях само бутилката, боядисай я, закарай я на Орион да ти монтират кран и да я заредят.

                          Коментар


                          • #28
                            До: Откъде да си купя бутилка за телоподаващо?

                            Еми става, даже писах в прешен пост в темата за това
                            Първоначално публикуван от Ivanko Преглед на мнение
                            ...Иначе на един приятел продавахме една бутилка, понеже не ни трябва и седеше за резервна само, с вместимост 7кг. от стар пожарогасител за 40лв. без кран, само ртябваше да си сложи кран, ама те понеже не е ползвана преди за такава цел за каквато иска той, му я бяха взели за проба,което струва 15лв. и след това му сложили крана, той пък 24лв...
                            И вече си работи с нея
                            Моите снимки...
                            https://www.facebook.com/Photography.by.Ivanko
                            https://500px.com/ivankoo

                            Коментар


                            • #29
                              До: Откъде да си купя бутилка за телоподаващо?

                              На бистришкото някъде околу складовете на Ташев (в посока към околовръсното от дясно преди тях) има един малък магазин дето заверяват газови бутилки, такива за СО и други, продават пожарогасители, бутилки за СО2, кранове и други
                              Случайни хора УАЗ не карат

                              Коментар


                              • #30
                                До: Откъде да си купя бутилка за телоподаващо?

                                Първоначално публикуван от Andro_Pajero Преглед на мнение
                                Същите са, така ми се виждат.
                                Защо ще купуваш пожарогасител (трябва да му изхвърлиш крана, фухията и тръбата), купи от тях само бутилката, боядисай я, закарай я на Орион да ти монтират кран и да я заредят.
                                Значи на орион слакат и кранове? Екстра. Ще опитам утре да свърша тая работа. Ще им звънна и на тия хаймани да ги питам дали продават само бутилки. Разликата в цената спрямо REDCO и Струна е осезаема.
                                Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X