Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Откъде да си купя бутилка за телоподаващо?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Откъде да си купя бутилка за телоподаващо?

    Не е ли на три години заверката
    Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
    Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
    Анатолий Пейчинов o8875о9815
    https://dvrbg.com/

    Коментар


    • От: Откъде да си купя бутилка за телоподаващо?

      И за 10 години са ми правили заверка.

      Коментар


      • От: Откъде да си купя бутилка за телоподаващо?

        Въртя 3 бутилки и на 3 г.ги заверяват,от тях присипвам на по малки.Даже мисля че са пак за печат
        Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
        Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
        Анатолий Пейчинов o8875о9815
        https://dvrbg.com/

        Коментар


        • От: Откъде да си купя бутилка за телоподаващо?

          Момчета, нали имате представа от повърхнината на една бутилка? А сега заложете и по 50 кг на сантиметър2 от тази повърхнина и след като получите резултата отново си помислете дали трябва да се минава метър. Затова се запалват разни автомобили с газови уредби по време на движение, защото много бърникаме дето не са ни учили и икономисваме спазването на правилата.
          Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
          Из "Златния телец"

          Коментар


          • От: Откъде да си купя бутилка за телоподаващо?

            Като отворихме темата, мен ме удиви на моята малка (аз и викам травъл ) бутилка, като и правиха новата заверка в Месер, колко дълбоко бяха ударили цифрите на маркировката.Попитах го човека там, не смята ли, че е прекалено рисковано, но той нещо ми се сопна (те там са си сопнати по принцип).Та нали уж е за безопасност, а те още малко ще я пробият с тая пуста заверка...

            Коментар


            • От: Откъде да си купя бутилка за телоподаващо?

              А на колко е нормално да се пълнят бутилките?От скоро имам и първия път я напълниха на 150 а втория на 170 атм.
              " И най-тъмната нощ е обречена на изгрева...."

              Коментар


              • От: Откъде да си купя бутилка за телоподаващо?

                На малката честно казано не съм и обръщал внимание, до колко я пълнят.Големите в работата ги зареждат до 150 обикновенно, един път ни докараха една до 200 заредена, много трудно и въртях крана, докато не поизхабя малко от сместа.

                Коментар


                • От: Откъде да си купя бутилка за телоподаващо?

                  Нещо бъркате според мен. Въгледвуокиса се пълни до около 60 атмосфери. Ако не ме лъже паметта, при около 80 атмосфери сработва предпазния клапан на крана. Преди няколко години през летните горещини така ми избяга една току-що напълнена бутилка, добре, че беше от малките.
                  Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
                  Из "Златния телец"

                  Коментар


                  • От: Откъде да си купя бутилка за телоподаващо?

                    Нищо не бъркаме колега,15 МРа са си точно 150 атм. и толкова ми показва манометъра.Верно че редуцира ми е преправен от такъв за О2 на СО2,но е нов и е точен.
                    " И най-тъмната нощ е обречена на изгрева...."

                    Коментар


                    • От: Откъде да си купя бутилка за телоподаващо?

                      Малката на работа ми я пълнят на 50 .

                      Коментар


                      • От: Откъде да си купя бутилка за телоподаващо?

                        Всичките технически газове се продават на кубичен метър. До колко налягане се пълни, и какво става вътре в бутилката не интересува потребителя. Продават ви се 50 кубика газ, и ако не са толкова-можете да спорите. Друг е въпросът, че няма как да измерите с достатъчна точност колко кубика газ излизат. Затова косвен показател е налягането, ама и то не е много точно.

                        Въглеродния двуокис е течност при 60 бара, затова и не се сгъстява повече, никой досега не е успял да сгъсти течност Всъщност и течностите се сгъстяват,а е толкова малко, че е напълно незабележимо без сериозна измервателна апаратура, та няма значени за практиката. Прието е, че течностите не променят обема си при вдигане на налягането. Та бутилките с въглероден двуокис се контролорат поредством теглото на течността вътре, а не по налягане.
                        Има ли желание-има и начин!

                        Коментар


                        • От: Откъде да си купя бутилка за телоподаващо?

                          Първоначално публикуван от коко келеша Преглед на мнение
                          Нещо бъркате според мен. Въгледвуокиса се пълни до около 60 атмосфери. Ако не ме лъже паметта, при около 80 атмосфери сработва предпазния клапан на крана. Преди няколко години през летните горещини така ми избяга една току-що напълнена бутилка, добре, че беше от малките.
                          Вярно. Даже лятото в големите жеги не зареждат. Поне в месер де.За останалите -проверете си манометрите.

                          Коментар


                          • От: Откъде да си купя бутилка за телоподаващо?

                            150-170 бара показват и трите ми манометъра.
                            Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                            Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                            Анатолий Пейчинов o8875о9815
                            https://dvrbg.com/

                            Коментар


                            • От: Откъде да си купя бутилка за телоподаващо?

                              Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
                              150-170 бара показват и трите ми манометъра.
                              От гугъл.

                              http://elektrik90.com/?item=65&group=9

                              Такова налягане никога не съм виждал. Даже на времето на кислородните казваха , че са на 150 а на манометара ми показваше около 120.

                              Коментар


                              • От: Откъде да си купя бутилка за телоподаващо?

                                Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                                Всичките технически газове се продават на кубичен метър. До колко налягане се пълни, и какво става вътре в бутилката не интересува потребителя. Продават ви се 50 кубика газ, и ако не са толкова-можете да спорите. Друг е въпросът, че няма как да измерите с достатъчна точност колко кубика газ излизат. Затова косвен показател е налягането, ама и то не е много точно.

                                Въглеродния двуокис е течност при 60 бара, затова и не се сгъстява повече, никой досега не е успял да сгъсти течност Всъщност и течностите се сгъстяват,а е толкова малко, че е напълно незабележимо без сериозна измервателна апаратура, та няма значени за практиката. Прието е, че течностите не променят обема си при вдигане на налягането. Та бутилките с въглероден двуокис се контролорат поредством теглото на течността вътре, а не по налягане.
                                Мммм да много си прав.То на всички бутилки за сгъстен газ им мерят теглото когато ги зареждат а не налягането.Така е и с СО2,пропан бутан и т.н.
                                А обема се променя с вдигане на температурата,което всъщност е опасно за всяка бутилка със сгъстен газ,затова се измерва теглото на заредения газ,за да се знае неговия обем в бутилката при определена температура.
                                " И най-тъмната нощ е обречена на изгрева...."

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X