Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ford Scorpio-2

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Ford Scorpio-2

    Здравейте колеги....!
    От скоро съм собственик на Форд Скорпио-2.и,автоматична скоростна кутия,20V/американско изпълнение/96год.
    Просто съм фен на този автомобил,въпреки мненията на много хора да не са в подкрепа на моят избор,но има една приказака че каквото и да имаш имай го с кеф и с това слагам точка по темата.
    Молбата ми е ,ако някои от вас има същият автомобил или е техничкхески наясно моля за ориентир - дали някои от детайлите/агрегатите/ по мотора ,скоростна кутия или хидравлика на управлението имат сходство със по-старият модел на Скорпио-2
    Предварително благодаря....! Ще се радвам на отговор и ще бъде удоволствие за мен ,ако и аз мога да съм полезен на някои от вас....!

  • #2
    До: Ford Scorpio-2

    здравей колега, и аз сам фен на фордовете ..сега карам explorer 96 ...но преди това имах скорпио 89...което изгоря от ниакакво касо около скоростите...има запазен двигател и хидравлики ..но може да има разлика от твоя модел скоростите са A4LD ..имам нов комплект за пален ремонти за тях....но дано не ти потрябва..успех

    Коментар


    • #3
      До: Ford Scorpio-2

      Blagodaria za otgovora kolega...!
      V momenta tarsia konkretno hidravlichna pompa na upravlenieto...
      A i neznam dali ima shodimost i dali e vzaimozameniaema s niakoi drug model...?
      Vse pak blagodaria !



      На български: Благодаря за отговора колега...!
      В момента тЪрся конкретно хидравлична помпа на управлението...
      А и не знам дали има сходимост и дали е взаимозаменяема с някои друг модел...?
      Все пак благодаря !

      Моля, пишете на кирилица!



      Последно редактирано от Чавдар (V93); 14-03-08, 21:45. Причина: Латиница

      Коментар


      • #4
        До: Ford Scorpio-2

        Малко неща са заменяеми за съжаление.

        Коментар


        • #5
          До: Ford Scorpio-2

          ок ..ако има съвпадение може да пишеш ...и аз не знам кое пасва .
          успех

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X