Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Хъбове за Kia

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Хъбове за Kia

    Не.Накладки,апарати,лагери...
    0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

    Коментар


    • От: Хъбове за Kia

      Здравейте,
      казвам се Сашо,
      предварително се извинявам че пиша в тази тема, но четейки за тези хъбове и др. работи около Киа Sportage, бих искал да питам някой може ли да ми даде телефон на читав сервиз в който ще ми обърнат внимание.
      Ще гледам утре една Kia Sportage 2002g. 2.0i(с газ) и ми се иска да я погледне някой който разбира. Притеснява ме най-вече СК и дали всичко е О.К. с 4х4-то, както и да не и са хлътнали клапаните, защото разбрах, че това е също проблем при газифицираните такива.

      Коментар


      • От: Хъбове за Kia

        То добре телефон, ама за къде?
        Враца, Хасково, Варна ...
        Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

        Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

        Коментар


        • От: Хъбове за Kia

          Първоначално публикуван от I_N_M Преглед на мнение
          Здравейте,
          казвам се Сашо,
          предварително се извинявам че пиша в тази тема, но четейки за тези хъбове и др. работи около Киа Sportage, бих искал да питам някой може ли да ми даде телефон на читав сервиз в който ще ми обърнат внимание.
          Ще гледам утре една Kia Sportage 2002g. 2.0i(с газ) и ми се иска да я погледне някой който разбира. Притеснява ме най-вече СК и дали всичко е О.К. с 4х4-то, както и да не и са хлътнали клапаните, защото разбрах, че това е също проблем при газифициран.ите такива.
          То хубаво, ама поне кажи къде си.

          Коментар


          • От: Хъбове за Kia


            уффф много се извинявам, главата ми пълна каша покрай тия обяви....
            В София ще я гледам колата в Квартал "Полово" , аз на картата сякаш го виждам Бъкстоун, щото човека ми каза до 6-то РПУ

            Коментар


            • От: Хъбове за Kia

              Там в района най-близо е Андро 160.Можеш да се свържеш с него.Ако колата е регистрана и може да се движи,тел-а ми е в подписа и може да заповядате в нашия сервиз,който е специализиран за 4х4 машини, за оглед.
              0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

              Коментар


              • От: Хъбове за Kia

                @ninja_1
                да, регистрирана е ще ти звънна и ще се пробвам да дойдем. Ако не ще значи нещо няма да е наред!
                Много ме зарадва, ще спя по-спкойно

                Коментар


                • От: Хъбове за Kia

                  Я да попитам? Днес правих профилактика на хъбовете. Почистване от старата грес и поставяне на нова. Направи ми впечатление, че и двете карета се клатят в главините. Това нормално ли е или са заминали лагерите?
                  Трите О-та на неудачниците: Оплакване, Оправдаване, Обвиняване.

                  Коментар


                  • От: Хъбове за Kia

                    Ми не е много нормално.
                    Иглените лагерчета са ти позаминали най-вероятно,щом казваш чак "клатене".
                    Как е при заключени хъбове-скрибуцане,хрустене чува ли се или още не е започнало?!

                    Коментар


                    • От: Хъбове за Kia

                      Няма шумове, само на 4х4 при пълен ляв/десен сякаш затяга.
                      Трите О-та на неудачниците: Оплакване, Оправдаване, Обвиняване.

                      Коментар


                      • От: Хъбове за Kia

                        Първоначално публикуван от siem Преглед на мнение
                        ... Почистване от старата грес и поставяне на нова...
                        В хъбовете не се слага грес, а малко трансмисионно масло.
                        БИО пчелен мед и пчелни продукти
                        0888 66 59 73

                        Коментар


                        • От: Хъбове за Kia

                          И що така реши?
                          Трите О-та на неудачниците: Оплакване, Оправдаване, Обвиняване.

                          Коментар


                          • От: Хъбове за Kia

                            Първоначално публикуван от siem Преглед на мнение
                            И що така реши?
                            Проблема с греста е основно зимата. Я не включват, я не изключват. Ако са ръчни - не знам, нямам опит.

                            Коментар


                            • От: Хъбове за Kia

                              Аз днес хубавичко ги разглобих и видях стотици места от където може да изтече трансмисионното масло ( с ръчни WARN съм) иначе съм съгласен, че зимата греста може да е проблемна, но не виждам с какво друго.
                              Трите О-та на неудачниците: Оплакване, Оправдаване, Обвиняване.

                              Коментар


                              • От: Хъбове за Kia

                                Първоначално публикуван от siem Преглед на мнение
                                Няма шумове, само на 4х4 при пълен ляв/десен сякаш затяга.
                                Ще затяга-няма централен диф!
                                Особено на твърдо не е желателно въобще да правиш пълен ляв/десен на 4х4 и заключени хъбове....-знаеш може би?!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X