Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Мнение за Mercedes G PUCH 230 GE

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Мнение за Mercedes G PUCH 230 GE

    Първоначално публикуван от saso_87 Преглед на мнение
    за сега градско ми даде разход 24/100 с гуми 265/75/16 не знам дали това е нормално! а в събота и неделя като го изкарам в гората ще видиме колко ще даде разход.
    16" гуми на Г460 от завода са от 195 до 215. 265 не са много препоръчителни за Г230. Моя 280ГЕ го взех с Федима Сироко 285 16" и първите 100км градско даде 35л. Смених ги с 245 BF Goodrich A/T и разхода падна на 25л. Със смяна на въздушен филтър закова на 22-23/100. Като обслужиш двигателя и с тези гуми разход 20-25 е в нормата

    Коментар


    • #17
      До: Мнение за Mercedes G PUCH 230 GE

      Първоначално публикуван от speed_11 Преглед на мнение
      yovcho:незнам ква Г-класа си карал ама аз имам от скоро Г230-инжекцион и ми дава разход 10-12 средно на асвалт а в гората стига до 14 не повече тоя джип дето казваш че горял 20/100 тряа да е издухан от сякаде а забравих да кажа че е 91г. пак автомат.
      Май ще трябва да го покараш и да го засечеш още веднъж.

      Първоначално публикуван от saso_87 Преглед на мнение
      за сега градско ми даде разход 24/100 с гуми 265/75/16 не знам дали това е нормално! а в събота и неделя като го изкарам в гората ще видиме колко ще даде разход.
      Ето ,нещата си дойдоха на място.Моят съвет е да намалиш размера на гумите ,за да не се тормози двигателя.
      B+

      Коментар


      • #18
        От: До: Мнение за Mercedes G PUCH 230 GE

        Здравейте колеги, може ли някои да каже от къде да си купя уплатнителите за сверите на предният мост.

        Коментар


        • #19
          От: До: Мнение за Mercedes G PUCH 230 GE

          Първоначално публикуван от saso_87 Преглед на мнение
          модела е 88 година с автоматична скоростна кутия! за сега направих няколко леки разходки и джипа върви много добре много съм доволен . скоро ще кача и снимки.
          Абе да ти кажа направо.Мъртво роден.Харчи като зил и почти толкова върви.

          Коментар


          • #20
            От: До: Мнение за Mercedes G PUCH 230 GE

            Първоначално публикуван от GVT Преглед на мнение
            Абе да ти кажа направо.Мъртво роден.Харчи като зил и почти толкова върви.
            Мдаа, той при мен и 280 не върви, та за 230 даже не знам какво да кажа. Ама то УАЗ$а още по не върви!
            יעבור
            «И това ще мине»

            Коментар


            • #21
              От: Мнение за Mercedes G PUCH 230 GE

              Как ги връщате към живот тия теми от преди почти 10 години... Сигурно цитираните тука джипки са покойници...
              edoors.bg- Джаджи за врати и врати

              Коментар


              • #22
                От: Мнение за Mercedes G PUCH 230 GE

                Първоначално публикуван от edoors Преглед на мнение
                Как ги връщате към живот тия теми от преди почти 10 години... Сигурно цитираните тука джипки са покойници...
                Да бе! Гегите не умират!
                יעבור
                «И това ще мине»

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X