Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Някой ходил ли е в Черна гора?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Някой ходил ли е в Черна гора?

    Откакто се отдели от Сърбия?

  • #2
    До: Някой ходил ли е в Черна гора?

    Първоначално публикуван от Стефан Преглед на мнение
    Откакто се отдели от Сърбия?
    Бях на десетия ден след отделянето. После на 375-тия ден.

    Коментар


    • #3
      До: Някой ходил ли е в Черна гора?

      бил съм там на почивка (Bar, Hertzeg Novi) след като се отделиха. Ако мога да помогна с инфо - казвай

      Коментар


      • #4
        До: Някой ходил ли е в Черна гора?

        Въпросът е как се стига с кола до там. Някой заяжда ли се, кви са типичните глупости, характерни особености ...

        Коментар


        • #5
          До: Някой ходил ли е в Черна гора?

          Първоначално публикуван от Стефан Преглед на мнение
          Въпросът е как се стига с кола до там. Някой заяжда ли се, кви са типичните глупости, характерни особености ...
          Пътят до Черна Гора е единствен. Калотина - Ниш, малко магистрала, после на юг, Симеон го е описал няколко пъти. Най-прекия (ако дръпнеш чертата с линийката) е през Косово, но това са глупости (в см. не минавай от там, пътя е гаден-запуснат и може да има простотии). В Черна/Църна/ Гора няма простотии. Влизаш с усмивка, парите са евро(даваш евро и ти връщат евро), евтино е и няма навалица. Котор, Будва,Херцег Нови, Св.Стефан, са задължителни, чак се ядосвам, че го казвама на висок глас. Ако искаш да подхраня въображението ти, ще кача снимки. При наличие на време, обиколи шкодерското или шкодренското езеро, неописуемо е и се качи на лодка до манастира в езерото. Подгорица-главен град, столица (с нещо ми напомня Пазарджик), Петровац=Царево, Бар - пристанището на цяла Сърбия (бивша Югославия)...
          ______2
          Е = MZ

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X