Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Какво направих по джипа днес?

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Какво направих по джипа днес?

    Абе те някои хора го правят нарочно пък ти се оплакваш.
    Явно натуралният глас на осмака не те кефи.
    Но по въпросът ти- първо тръби и крайно гърне се продават дори от български интернет магазини. Второ Грандове на части колкото искаш, даже и във форума се продават няколко.
    Не чакай на готово някой да ти донесе гърне у вас, не ме разбирай погрешно.
    Желая ти успех!!!
    Не знам за какво е малкия лост на Джипа ми!!!

    А това е поздрав за всички ФЕНОВЕ-http://vbox7.com/play:3dc959bd

    Коментар


    • От: Какво направих по джипа днес?

      Минах преглед от първия път и с двата Джийпа, Сахарата и Черока, Вранглера забележка, че задните мигачи не светят жълто(изпаднал от годините жълт лак на крушката) и масрафа 2 х 7 кинта за жълти крушки, Черока забележка, че заден колан е протъркан леко, берекет версим както се казва

      Живот и здраве Вранглера до седмица две ще има юбилей 200 000КМ преход.
      Бъдете живи и здрави!

      Коментар


      • От: Какво направих по джипа днес?

        Навъртях 300 км извънградско до Пловдивско и обратно. Джипката се справи добре - много ми допадна ускоряването, поддържането на скорости, стабилността. Обаче изгори повече от очакваното количество масло. Бях сложил добавка за прочистване Pro-Tec Diesel System Super Clean като честно казано не усетих някаква разлика преди тръгване и след прибиране. Очаквам вече трета седмица да ме вкарат в сервиз за двигателя, но все възниквало нещо и отлагат.
        JEEP Liberty 2.8CRD Limited 2005

        Коментар


        • От: Какво направих по джипа днес?

          Аз пък направих няколко неща- къде успешни къде не! Става въпрос за Гранд Чероки 4.7л. WJ.
          Първо си смених крушките на подсветката на таблото,сега свети зеленичко и ми е едно уютно като си карам вечер.
          Второ смених лагер на металната обтяжна ролка на двигателя, старият лагер блокира и ми запали ремъка. Смених и ремъка де. Смяната е елементарна , избиваш стария лагер-набиваш новия. Аз капнах и две капки на COто между лагера и шайбата. Но няма нужда по принцип-влиза си стегнато. Лагер Koyo 62032RSC3 GA2- струва 8 лева, най скъпия беше. Има и от 4 лв. Използвах случая да ревизирам и другата ролка дето е на тоя обтегач- тя е пластмасова и там смяната на лагер е меко казано сложно. Лагерът е същият по принцип. Понеже на лагерът му нямаше нищо освен че беше изсъхнала греста. Внимателно със шило махнах двете пластмасови шайби които пазят сепаратора-самият той е полиамиден. Промих със бензин, нова грес и шайбите обратно. Ще изкара още 200к километра.
          И трето реших да сменя крушките на късите светлини,купих Осрам Найт Брейкър НВ4 ииииииии греда. Оригиналните ламби със прав куплунг а моите със криииив. И не стават. Ония биле със цокъл НВ4А- демек прави. А Осрам Найт Брейкър със прав цокъл НЯМААААА. И сега се моля да станат на фаровете за мъгла че да не ги хвърлям.
          Та така де!
          Поздрави!
          Не знам за какво е малкия лост на Джипа ми!!!

          А това е поздрав за всички ФЕНОВЕ-http://vbox7.com/play:3dc959bd

          Коментар


          • От: Какво направих по джипа днес?

            Първоначално публикуван от EXALIBUR Преглед на мнение
            Аз пък направих няколко неща- къде успешни къде не! Става въпрос за Гранд Чероки 4.7л. WJ.
            Първо си смених крушките на подсветката на таблото,сега свети зеленичко и ми е едно уютно като си карам вечер.
            Колега можеш ли да ми кажеш кои номер са крушките и да ги снимаш, че и при мен са изгоряли две, а не искам да разглабям и да се окаже че в магазина тука няма такива и да чакам. Че колата ми трябва всеки ден.

            Коментар


            • От: Какво направих по джипа днес?

              PC74 са лампичките. Аз се чудя, дали да не взема LED такива от алиекспреса?! Не знам, ще работи ли коректно регулацията на подсветката с такива. В България, не ги намирам.
              Volkswagen Touareg NF 4.2 V8 TDI
              Toyota RAV4 XA10 3S-FE
              Grand Cherokee WG Limited 4.7 V8 Quadra Drive - продаден

              Коментар


              • От: Какво направих по джипа днес?

                Първоначално публикуван от EXALIBUR Преглед на мнение
                А Осрам Найт Брейкър със прав цокъл НЯМААААА. И сега се моля да станат на фаровете за мъгла че да не ги хвърлям.
                Няма, факт. И Philips HIR2 няма. Но с рязане по цокъла се напасват и става. Няма да показвам снимки, че ме е срам как изглежда. Срязва се цокъла от старата крушка и се наставя с кабели към осакатената HB3 крушка. За Osram Nightbreaker не знам дали си заслужава играчката. Но Philips HIR2 си имат определени предимства.

                Коментар


                • От: Какво направих по джипа днес?

                  Утре ще снимам опаковката- лампите са на Осрам и ги купих от Мосю Бриколаж за 2.50лв комплект от два броя.
                  Пробвах и със диоди-регулировката работи ,но ако сложиш бели лампи таблото свети в синьо, трябват жълти или зелени за да стане осветлението в зелено. Диодите ги купих от БГ пак за 2.50 лв. комплекта.
                  Сега следва да оправя осветлението на скоросните лостове.
                  Поздрави!
                  Не знам за какво е малкия лост на Джипа ми!!!

                  А това е поздрав за всички ФЕНОВЕ-http://vbox7.com/play:3dc959bd

                  Коментар


                  • От: Какво направих по джипа днес?

                    Първоначално публикуван от EXALIBUR Преглед на мнение
                    Диодите ги купих от БГ пак за 2.50 лв. комплекта.
                    Я ми подшушни от дя?Ч гледам разни от Китай,верно,за 2,5 доларки 10 броя,ама тряа да чакам 45 дни!
                    Jeep Grand Cherokee 4.7 WJ V8
                    0888854582
                    Дизел втора употреба за лична - НЕ!!!!
                    Китайска поговорка "Не ти пожелавам да живееш в интересни времена" басси!!!

                    Коментар


                    • От: Какво направих по джипа днес?

                      Съжалявам за забавянето ама тия дни лаптопа реши че не си харесва Уиндовса, голяма борба падна.
                      Снимал съм крушките за таблото , ще гледам да ги кача на компа по най-бързият начин, а диодките ги купих от Варна от Гарваня- един такъв магазин за жунжурийки.
                      Поздрави!
                      Не знам за какво е малкия лост на Джипа ми!!!

                      А това е поздрав за всички ФЕНОВЕ-http://vbox7.com/play:3dc959bd

                      Коментар


                      • От: Какво направих по джипа днес?

                        Нещо не става качването на снимките, блокира ми страницата като дам да се ъплоудват.
                        Странна работа.
                        Не знам за какво е малкия лост на Джипа ми!!!

                        А това е поздрав за всички ФЕНОВЕ-http://vbox7.com/play:3dc959bd

                        Коментар


                        • От: Какво направих по джипа днес?

                          Открих това, някакво мнение за лечение без да унищожа кардана?
                          Прикачени файлове
                          0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

                          Коментар


                          • От: Какво направих по джипа днес?

                            Флекс и после Дремел.

                            Коментар


                            • От: Какво направих по джипа днес?

                              И аз съм попадал на такива изпълнения.Мама мия.
                              Няма невъзможни работи.Тел.0888344659

                              Коментар


                              • От: Какво направих по джипа днес?

                                Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение
                                Флекс и после Дремел.
                                То няма какво друго, а и карето нали е за изхвърляне.
                                ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X