Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Какво направих по джипа днес?

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Какво направих по джипа днес?

    Оправих си подгрева и на пасажерската седалка. Естествено, проблемът беше същият като на шофьорската. Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20150209_133845.jpg
Прегледи:1
Размер:89.0 КБ
ID:5641029Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20150209_144252.jpg
Прегледи:1
Размер:93.6 КБ
ID:5641032
    WG Limited 2.7 CRD 02
    WG Overland 2.7 CRD 04/05

    Коментар


    • От: Какво направих по джипа днес?

      Колеги какъв е най-честия проблем да не ти работи подгрева? 7 WJ съм имал и всяка една е имала проблем поне с едната седалка ( най-често шофьорската )

      Коментар


      • От: Какво направих по джипа днес?

        Първоначално публикуван от ilianjo Преглед на мнение
        Колеги какъв е най-честия проблем да не ти работи подгрева? 7 WJ съм имал и всяка една е имала проблем поне с едната седалка ( най-често шофьорската )
        Имал си 7 /седем!!!/ WJ и всеки /!!?/ е имал проблем с подгрева на седалките и НАИСТИНА ЛИ НЯМАШ ПРЕДСТАВА от къде е проблема??! Погледни поне няколко страници напред в същата тема в която пишеш... Да не говорим, че предното мнение ти дава и снимки...?
        Grand Cherokee WJ '99 V8 4.7 Limited

        Коментар


        • От: Какво направих по джипа днес?

          Незнам при други колеги с неработещи подгреви какъв им е проблема, (предполагам защото не на всеки му се занимава да разтапицира) но телта държаща кожата плътно до дунапрена притиска ужасно нагревателите.
          Въпрос на време е да се прекъснат...
          WG Limited 2.7 CRD 02
          WG Overland 2.7 CRD 04/05

          Коментар


          • От: Какво направих по джипа днес?

            За да бъда коректен със заглавието на темата - нищо не съм направил по Jeep-а. Направи го Майстора (умишлено с голяма буква):

            55V xenon front liht + lens
            LED day lihts + angel eyes
            LED blinkers
            Def. 3M folio

            Всичко това в напълно рециклираните и ребилднати оригинални фарове на автомобила.
            Прикачени файлове
            Последно редактирано от Марто (Мартин Христов); 11-02-15, 08:13.

            Коментар


            • От: Какво направих по джипа днес?

              Това лупи ли са Марто, че не мога да вида хубаво ама много ми хареса как свети.
              Май са лупи вградени в оригиналния фар. Би ли споделил как ги направи Майстора ти.

              Коментар


              • От: Какво направих по джипа днес?

                Лупи са. Смея да твърдя че в момента имам по-хубави фарове (светлини) от поне половината нови автомобили. Направи ги с много мерак - пълно разглобяване възстановяване и ребилдване на покритията, стъклата, захватите и механизмите за регулиране - всичко е с качество и вид на заводска сглобка и една година гаранция.

                Коментар


                • От: Какво направих по джипа днес?

                  А ако споделиш къде и колко,Майстора ще има работа...

                  Коментар


                  • От: Какво направих по джипа днес?

                    Пропуснах да напиша нещо много важно - всичко е направено така, че да носи на "киснене" (в разумни граници, разбира се...).
                    Последно редактирано от Марто (Мартин Христов); 11-02-15, 14:05.

                    Коментар


                    • От: Какво направих по джипа днес?

                      На мечо напоследък му върви. От снощи е с нови джанти ЕТ - 30. Цитирам гумаджията - Б'хти джантите! Джипа стана мъжки!

                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:uploadfromtaptalk1424847843522.jpg
Прегледи:2
Размер:120.3 КБ
ID:5644918

                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:uploadfromtaptalk1424847862072.jpg
Прегледи:2
Размер:111.4 КБ
ID:5644919

                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:uploadfromtaptalk1424847880537.jpg
Прегледи:2
Размер:132.1 КБ
ID:5644920

                      Омекнали са ми пружините и опира малко отпред в ляво, но снощи опираше повече... [emoji23] Мисля, че след Кърджали няма да опира съвсем ... Хванах се, че си мисля за един Hard ride кит лифт 3,5" на Rubicon Express, уширители на калниците и 33-ки. Според мен на тая кола повече не и трябва.

                      Коментар


                      • Re: Какво направих по джипа днес?

                        Супер са джантите. Ще се наложи ли рязане на вътрешният ръб на веждата, за да не упира гумата при максимално сгъване на пружината ?
                        Grand Cherokee ZJ 94 5.2 + Rough Country 3.5" + BFG Mud Terrain KM2 31x10.5x15
                        0886/872-646

                        Коментар


                        • От: Re: Какво направих по джипа днес?

                          Първоначално публикуван от Svetlozar Stankov Преглед на мнение
                          Супер са джантите. Ще се наложи ли рязане на вътрешният ръб на веждата, за да не упира гумата при максимално сгъване на пружината ?
                          Май, да.

                          Коментар


                          • От: Какво направих по джипа днес?

                            Днес минах през Соти, малко "шев и кройка" с флекса и няколко свински опашки, и работата заспа! Сега остана да видим, ще прихванем ли "Шими" заради доста изнесените джанти (ма много хубаво стои и на пътя, и в окото, м@мка му...), или няма да прихванем..?!!

                            Коментар


                            • От: Какво направих по джипа днес?

                              Джантите кефят.
                              „Дори водата придобива лош вкус, щом се взема по рецепта.“

                              Коментар


                              • От: Какво направих по джипа днес?

                                Поръчах от ebay и днес сложих - китайче 1 Din.

                                ОС - Android 4.1.1
                                Процесор - Cortex A9 MST786 1 GHz - 2 ядра
                                Графичен процесор - Mali-400 MP
                                Екран - 7 инча, 1024х600
                                RAM - 1 GB DDR3
                                ROM - 8 GB
                                WiFi - вграден адаптер
                                GPS-приемник - SiRF Atlas V MSR2112
                                Bluetooth

                                Веднага го рутнах (вързах го първоначално към комп. захранване за домашно "моделиране") и му сложих Nova лънчер. Оригиналният също бива, на ми идват малко четири реда за икони, а и Нова-та поддържа много къстъмизации - жестове и т.н. Сложих му една 32 гиги SD карта, която събра половината ми колекция от музики. Има и втори Micro SD слот, в който дойде с 4 гигабайтова карта за картите на 'жипиеса. На единият USB порт, закачих 3G модем и изведох кабела в жапката, другият USB порт изведох до "паничката" при лостовете.

                                Ето как изглежда:
                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20150204_134110.jpg
Прегледи:1
Размер:98.9 КБ
ID:5645126Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20150226_135154.jpg
Прегледи:1
Размер:201.7 КБ
ID:5645127Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20150226_135219.jpg
Прегледи:1
Размер:181.5 КБ
ID:5645128

                                В комплекта има и камерка за задно виждане, работи добре:
                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20150226_135033.jpg
Прегледи:1
Размер:190.8 КБ
ID:5645129

                                Ще го видим колко ще е дълговечно, с тоя подвижен панел.
                                Volkswagen Touareg NF 4.2 V8 TDI
                                Toyota RAV4 XA10 3S-FE
                                Grand Cherokee WG Limited 4.7 V8 Quadra Drive - продаден

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 3 потребители онлайн. 0 потребители и 3 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X