Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Тегло/…cc

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Тегло/…cc

    Здравейте искам да си взимам атв, но не змам какви минимални кубици да гледам, тъй като няма да имам финансова възможност да си взема нещо много мощно. Теглото ми е 110кг, а височината 193см.

  • #2
    До: Тегло/…cc

    А каква насоченост имаш? Нещо спортно или по-скоро работно? Нещо за разходки или по-сериозно? Също така добре е да напишеш колко средства си заделил за атв.

    Коментар


    • #3
      До: Тегло/…cc

      Пропуснах да напиша, за спортно става дума, средствата още не са съвсем ясни.

      Коментар


      • #4
        До: Тегло/…cc

        аиде някой да помогне де,конкретен ми е въпроса

        Коментар


        • #5
          До: Тегло/…cc

          с тези размери каквото и атв да си вземеш ще ти е малко като габарити и ще бъдеш като ну погадитака че ходи по магазините катериси по атв та и си избери това което ти е най удобно и ти отговаря на финансите
          Николай Гогов 0898676912

          НЯМА ИДИОТО - УСТОЙЧИВИ НЕЩА. ПРОСТО ИДИОТИТЕ СА ТВЪРДЕ ИЗОБРЕТАТЕЛНИ!

          Коментар


          • #6
            До: Тегло/…cc

            Мерси, за кубиците то ясно, че повече по добре, но кое е приемливо 300сс как ще е?

            Коментар


            • #7
              До: Тегло/…cc

              За да не отварям друга тема ще питам тук. Кои спортни атв-та имат възможност за регистрация в кат, имам предвид модели?

              Коментар


              • #8
                До: Тегло/…cc

                Коментар


                • #9
                  До: Тегло/…cc

                  Ами за модели не са много...японските не могат...единствено Кавазаки КФХ бях чел някъде из форума, че вече се продават(нови) и със възможност за регистрация, но естествено се заплаща още една хубава сума отгоре. Има китайски атв-та които могат да се регистрират. Също така, но не съм много сигурен за атв-тата на AEON. А за кубиците...дори и 200 кубика ще те теглят без проблем, ако смяташ да ползваш атв-то само за разходки естествео.

                  Коментар


                  • #10
                    До: Тегло/…cc

                    Благодаря аз точно аеон гледах те имат 200сс с вариант за регистрация, от каквото прочетох за тях са добри. А искам да попитам, вие как ходите до бистрица примерно, като в София е фраш от куки не спират ли атв-та без регистрация, а с ремарке си е хамалогия /или просто с почерпки/.

                    Коментар


                    • #11
                      До: Тегло/…cc

                      Колега аз съм от Варна проблем със софийските полицаи нямам. Но инъче спрат ли те ако си на ход не е хубаво...солен акт ще има, ако си без регистрация! Моят съвет е ако атв-то няма регистрация избягвайте да се движите по асвалтовите пътища, а ако ви се наложи не се правете на маймуни. И ако ви махнат с палката вече преценката е ваша...аз лично веднъж съм бягал преди да го регистрирам...и не съжелявам...защото нито правя глупости нито се ефелъча с нещо...а в този район има хора с разни "бегачки" които плачат да им се вземат книжките! Ако сега не беше регистрирано и пак ми махнат пак няма да спра...газ към някоя пътечка и толкова! Но имаше и една подробност че полицая койте се опита да ме спре нямаше палка и само ми махаше и ми викаше спри...е и аз му махнах, ама не спрях...! Може и да не е правилно и да не е много по закона, но аз тогава така съм решил и така съм направил...вече съм редовен и нямам такива прпблеми...макар, че винаги могат да намерят с какво да се заядат ако искат.

                      Коментар


                      • #12
                        До: Тегло/…cc

                        kvv вземи си по-големия събрат, а по-точно cobra 320. малката кобра, ще ти е малка . Ако не държиш на спортния вариянт ,то може и crossland 300. И трите варианта могат да се регистрират.

                        Коментар


                        • #13
                          До: Тегло/…cc

                          мерси, кобра 320 ще е

                          Коментар


                          • #14
                            До: Тегло/…cc

                            Свършили са 320. Има само 220 и crossland. Ако държиш на 320 ще трябва да почакаш.

                            Коментар


                            • #15
                              До: Тегло/…cc

                              Първоначално публикуван от naskoradew Преглед на мнение
                              полицая койте се опита да ме спре нямаше палка и само ми махаше и ми викаше спри...е и аз му махнах, ама не спрях

                              Уби ме с тва махане е поне си го поздравил

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X