Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Toyota LJ72?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Toyota LJ72?

    hi,нов сьм вьв форума като потребител,но не и като гост. виждам че участват големи капацитети, затова засега имам само вьпроси искам мнения и профи сьвети за избора ми да придобия TLC LJ72,дизел,кьса база,като втори автомобил предимно за лов,риболов и леки offroad изпьлнения.

  • #2
    Избора е правилен
    Хубаво и здраво желязо е . Малко е " постна " , но това едва ли ще те притесни

    Коментар


    • #3
      Първоначално публикуван от Митко/fulda/
      Избора е правилен
      Хубаво и здраво желязо е . Малко е " постна " , но това едва ли ще те притесни
      това ми звучи като да няма фабрични блокажи,да не е с муфа ей избрал сьм lj72 само защото епо нов модел,но ако това ще еза сметка на проходимост предпочитам по стара бабка ,Митко знам ,че си тойотафен и сигурно имаш много инфо,затова пусни няколко линка за да мога да сравня,нпр сьс 70-ка БЛАГОДАРЯ предварително.

      Коментар


      • #4
        Първоначално публикуван от kristo
        Първоначално публикуван от Митко/fulda/
        Избора е правилен
        Хубаво и здраво желязо е . Малко е " постна " , но това едва ли ще те притесни
        това ми звучи като да няма фабрични блокажи,да не е с муфа ей избрал сьм lj72 само защото епо нов модел,но ако това ще еза сметка на проходимост предпочитам по стара бабка ,Митко знам ,че си тойотафен и сигурно имаш много инфо,затова пусни няколко линка за да мога да сравня,нпр сьс 70-ка БЛАГОДАРЯ предварително.
        каква МУФА, какви 5 лева

        разликата м/у 70 и 72 е в комплектацията - би трябвало да няма серво, двигателя да е без турбо 2L/=2450сс/ или 3L /=2800сс/
        няма и LSD на задния мост
        помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

        Коментар


        • #5
          Първоначално публикуван от Тедо /LJ73/
          Първоначално публикуван от kristo
          Първоначално публикуван от Митко/fulda/
          Избора е правилен
          Хубаво и здраво желязо е . Малко е " постна " , но това едва ли ще те притесни
          това ми звучи като да няма фабрични блокажи,да не е с муфа ей избрал сьм lj72 само защото епо нов модел,но ако това ще еза сметка на проходимост предпочитам по стара бабка ,Митко знам ,че си тойотафен и сигурно имаш много инфо,затова пусни няколко линка за да мога да сравня,нпр сьс 70-ка БЛАГОДАРЯ предварително.
          каква МУФА, какви 5 лева

          разликата м/у 70 и 72 е в комплектацията - би трябвало да няма серво, двигателя да е без турбо 2L/=2450сс/ или 3L /=2800сс/
          няма и LSD на задния мост
          муфа като за 5 лева това ми напомня за оная НИВА с 3-те блокажа а 3L"звучи"доста надеждно,само това за липсата на серво ни ми се нрави

          Коментар


          • #6
            Ето го : http://www.land-cruiser.ru/index.php?menuid=2&smenuid=2

            Коментар


            • #7
              ми вземи си 70 или 73 - защо точно 72? Той се води "бюджетна" версия на 70-ката
              помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

              Коментар


              • #8
                има една тлк в мобилето синя с гуми малатеста и 3.5д струва ли си паритеhttp://www.mobile.bg/perl/main.cgi?t...678&f1=details

                Коментар


                • #9
                  тая синята се продава от около 6 месеца... първо беше 11500... на втория месец свалиха на 10800...
                  Още беше топло като я разгледах, поисках да я запалят и ми отказаха с "няма акумулатор"... по-късно от двама различни "купувачи" чух, че са им казали същото...

                  от самолет се вижда, че е пребоядисана /за продаване /... двигателят /като модел/ не е лош - 1PZ се води...
                  помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

                  Коментар


                  • #10
                    Доколкото си спомням, беше боядисана и отвътре. Не знам дали някой ще си играе толкова ако е за продаване, ама знае ли се?.. Стои доооста време на Горубляне. Кефи ме (особено, че е 73), но ако беше на пружини щеше да е по-добре (за мен).

                    Другото което ме съмнява е годината - 92г.

                    Какви динамични характерики има това 1 PZ? Демек на асвалт колко държи?

                    Коментар


                    • #11
                      115кс - трябва да е добре...

                      много се съмнявам, че що-годе читав джип-дизел ще стои толкова месеци... може да се разходиме до там и един след друг да питаме за него... току-виж пак го сложат на 11500
                      помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

                      Коментар


                      • #12
                        Здр. ами тази бялата която е товарна с 3.1 дизел 1989 за 10500 кой модел е не е ли нещо като онази на Венци Петров/новозакупената да им е честита/ или съм в грешка

                        Коментар


                        • #13
                          То и бензиновия, който взеха Пламен и Венци стоя повече то 2 месеца в мобиле-то, и накрая взе, че се оказа колекционерска рядкост. Така, че това, че не е купен досега не значи нищо.

                          Хората търсят повече клима, кожа, ел-мел, за фемили офроуд събота и неделя (нищо лошо ). Справка, виж как се харчат Диско-тата..

                          Айде верно да се вдигнем дотам.

                          Коментар


                          • #14
                            Първоначално публикуван от Yaro
                            Айде верно да се вдигнем дотам.
                            Вземете един акумулатор - така да има
                            RB Patrol Team

                            Коментар


                            • #15
                              [quote="Yaro"]

                              Другото което ме съмнява е годината - 92г. Май има корекция в датата на производство-87г

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X