Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Наименования на части на английски

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    До: Въпрос за виско на Фрийлендър1, 1.8

    Не успях да открия как се пише вискомуфа на английски, въпреки че съм го чел из форума. Втори ден ровя. Ако някой го знае или открие да ми го изпрати ако обича, както и индитефикационния или както се води там номер на муфат като част да поровя из нета.
    Последно редактирано от PETER PETRAKIEV; 27-02-10, 20:53. Причина: добавка
    -------Honda CR-V 128к.с.--------
    "Нищо не е толкова лошо, колкото изглежда !"

    Коментар


    • #32
      До: Въпрос за виско на Фрийлендър1, 1.8

      Първоначално публикуван от madmaximus Преглед на мнение
      .......
      Не успях да открия как се пише вискомуфа на английски, въпреки че съм го чел из форума. Втори ден ровя. Ако някой го знае или открие да ми го изпрати ако обича, както и индитефикационния или както се води там номер на муфат като част да поровя из нета.
      Ето: Viscous Coupling
      Прикачени файлове
      Land Rover Discovery:
      - ... "Най-хубавото на тази джипка е, че като закъсаш, можеш да си седиш вътре комфортно.".
      Land Rover, може да те закара навсякъде, но може и да не те върне!

      Коментар


      • #33
        До: Въпрос за виско на Фрилендър 1, 1.8

        Благодаря за английския превод.
        Последно редактирано от PETER PETRAKIEV; 27-02-10, 21:00.
        -------Honda CR-V 128к.с.--------
        "Нищо не е толкова лошо, колкото изглежда !"

        Коментар


        • #34
          До: Въпрос за вискомуфа на Freelander, и тест на вискомуфата

          Здравейте отново

          madcop, а как всъщност се нарича на английски защото порових из дадените в една друга тема магазини, но не съм съвсем сигурна че го търся с правилното име.

          Благодаря Ви за помоща Развам се, че Ви има
          Последно редактирано от PETER PETRAKIEV; 07-04-10, 15:15.

          Коментар


          • #35
            До: Въпрос за вискомуфа на Freelander, и тест на вискомуфата

            Първоначално публикуван от algaivel Преглед на мнение
            Здравейте отново
            ..........
            madcop, а как всъщност се нарича на английски защото порових из дадените в една друга тема магазини, но не съм съвсем сигурна че го търся с правилното име.
            Damper assembly for Viscous Coupling
            http://www.famousfour.co.uk/new_part...-sec-psax.html
            Прикачени файлове
            Land Rover Discovery:
            - ... "Най-хубавото на тази джипка е, че като закъсаш, можеш да си седиш вътре комфортно.".
            Land Rover, може да те закара навсякъде, но може и да не те върне!

            Коментар


            • #36
              До: Въпрос за вискомуфа на Freelander, и тест на вискомуфата

              5-ракиев, благодаря ти
              пратих го в сервиза, това е частта, която е счупена + ето този лагер.


              Смятате ли, че има вариант да ги намеря на поносима цена някъде в България

              Коментар


              • #37
                От: FREELANDER раздатъчна кутия

                От скоро съм регистриран във форума и за сега само чета, тъй като не съм много на ти с автомобилите и не мога с нищо да помогна. От В.Търново съм, собственик съм от 6 месеца на Фрийлендър 1.8 бензин 1998 г. и ми се трошна раздатката. четох, четох и вместо да ми се изясни ми стана още по-мътно. А не ми се иска да го продавам защото иначе ми харесва и ми допада и като визия и като комфорт, а и не ми трябва да ходя с него по нивите, но явно ремонта не е лесен. Във връзка с това искам да запитам - не съм на ти и с английския и ако някой може да ми каже какво точно трябва да търся като име на английски - как е на английски "раздатъчна кутия". Имам човек във Франция, за когото не е проблем да отскочи през ламанша и да се опита да намери или втора употреба или нова. Или ако наистина може да се вземе не цяла, а само потрошеното - знаещите езика на Шекспир, моля да помогнат с названията на елементите и на цялата раздадъчна кутия, а също така и на виско муфата. Предварително благодаря на всеки, който реши да ми помогне.

                Коментар


                • #38
                  От: FREELANDER раздатъчна кутия

                  Първоначално публикуван от BadOldMan Преглед на мнение
                  ........................................ - как е на английски "раздатъчна кутия"......................................
                  "Transfer Box"
                  Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

                  Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

                  Коментар


                  • #39
                    От: Наименования на части на английски

                    Май е по-добре да търсиш IRD за раздатка.
                    В Търново кой ще ти я ремонтира? аз си мисля, че никой няма да разглоби раздатка, за да ти извади части за нея, освен ако не е счупена.
                    VW Touareg, Honda CBF 1000 ABS, NissanTerrano 33" , RIB390 20hp

                    Коментар


                    • #40
                      Естествено, че първо ще се търси цяла, била тя нова или втора употреба. и какво е това IRD?
                      Извинявам се за незнанието!

                      За да съм сигурен ще обобщя, а ако бъркам някой да ме поправи - Transfer Box, IRD и раздатъчна кутия са едно и също - така ли е?
                      Последно редактирано от PETER PETRAKIEV; 14-07-11, 21:11.

                      Коментар


                      • #41
                        От: Наименования на части на английски

                        Първоначално публикуван от BadOldMan Преглед на мнение
                        Естествено, че първо ще се търси цяла, била тя нова или втора употреба. и какво е това IRD ? ......
                        IRD е "нещо" като това: https://www.famousfour.co.uk/new_par...lander&x=0&y=0

                        http://www.brookwell.co.uk/item/304/...t---tag000230g
                        Последно редактирано от PETER PETRAKIEV; 16-02-11, 07:52.
                        Land Rover Discovery:
                        - ... "Най-хубавото на тази джипка е, че като закъсаш, можеш да си седиш вътре комфортно.".
                        Land Rover, може да те закара навсякъде, но може и да не те върне!

                        Коментар


                        • #42
                          От: Стар термостат от 300 ТДИ

                          Паразитната ролка на климатика която счупих за съжаление немога да я намеря по моргите.Явно ще трябва да се поръчва но в падока немога да я намеря- да ударите едно рамо!?!?!? Говорим за 300 ТДИ 95г.
                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC02069.JPG
Прегледи:3
Размер:43.8 КБ
ID:5277624
                          Прикачени файлове
                          Диско 300TDI
                          Scott Purgatory
                          0889 84 6161

                          Коментар


                          • #43
                            От: Стар термостат от 300 ТДИ

                            Първоначално публикуван от boro07 Преглед на мнение
                            Паразитната ролка на климатика която счупих за съжаление немога да я намеря по моргите.Явно ще трябва да се поръчва но в падока немога да я намеря- да ударите едно рамо!?!?!? Говорим за 300 ТДИ 95г.
                            [ATTACH=CONFIG]330366[/ATTACH]
                            IDLER PULLEY (air con belt) Discovery 1, 300Tdi:

                            http://www.britishparts.co.uk/.sc/ms...s-Tensioners/2
                            http://www.britishparts.co.uk/.sc/ms...IDLER%20PULLEY
                            http://www.hollandrover.co.uk/idler-...0tdi-989-p.asp
                            Land Rover Discovery:
                            - ... "Най-хубавото на тази джипка е, че като закъсаш, можеш да си седиш вътре комфортно.".
                            Land Rover, може да те закара навсякъде, но може и да не те върне!

                            Коментар


                            • #44
                              От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

                              Първоначално публикуван от landyfan Преглед на мнение
                              Здравейте. .....
                              И другото, което искам да ви питам - трябва да сменя втулките на носачите отпред, та бихте ли ме посъветвали откъде да си ги набавя или поне наименованието им на английски?
                              Благодаря.
                              Front Radius Arm to Axle Rubber Bush

                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:1.jpg
Прегледи:2
Размер:137.8 КБ
ID:5289946 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:2.jpg
Прегледи:2
Размер:109.1 КБ
ID:5289949
                              Прикачени файлове
                              Land Rover Discovery:
                              - ... "Най-хубавото на тази джипка е, че като закъсаш, можеш да си седиш вътре комфортно.".
                              Land Rover, може да те закара навсякъде, но може и да не те върне!

                              Коментар


                              • #45
                                От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

                                Първоначално публикуван от landyfan Преглед на мнение
                                .......... сега остава да измисля какво да правя с биалетките.. Се ми се струваше, че имаше някакъв кит подобен и за тях, но не разбирам много и може и да се окаже, че трябва да се сменят целите.. А по памет в трейд кар бяха около 55 лева парчето.
                                Поздрави
                                В "насипно състояние" не съм ги виждал, обади се на Лазар. => Anti Roll Bar Service Kits

                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:1.jpg
Прегледи:2
Размер:180.7 КБ
ID:5289975
                                Прикачени файлове
                                Land Rover Discovery:
                                - ... "Най-хубавото на тази джипка е, че като закъсаш, можеш да си седиш вътре комфортно.".
                                Land Rover, може да те закара навсякъде, но може и да не те върне!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X