Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Японска реклама на българско кисело мляко

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Японска реклама на българско кисело мляко

    Ако не сте виждали японка в българска национална носия да рекламира кисело мляко , гледайте:
    http://www.youtube.com/watch?v=VXHhOzlzqv0

  • #2
    До: Японска реклама на българско кисело мляко

    Пфу китайска му работа !

    Коментар


    • #3
      До: Японска реклама на българско кисело мляко

      Първоначално публикуван от ~m@g!~ Преглед на мнение
      Пфу китайска му работа !

      Японска!
      Преди имах раздвоение на личността, но сега взимаме хапчета и сме много добре.

      Коментар


      • #4
        До: Японска реклама на българско кисело мляко

        Е то това е трагедията на нашият народ .Най българското нещо.Лакто бактериум Булгарикус и Стрептококус термофилиус.Демек нащо кисело млеко .Произвеждат го японците щото ние не сме кадър.......Немам думи
        К мирной жизни не пригоден.
        Най обичам, обстановката да е максимално близка до бойната.
        ГАЗ 69 ГАЗ 53 ЗИЛ 157

        Коментар


        • #5
          До: Японска реклама на българско кисело мляко

          ...преди време си зех някво кисело мляко...и то беше...едно такова...абе идеше ми да си изповръщам червата с костите и моментално след 3 тата хапка по инстинкт го запратих през балкона с надеждата да падне върху създателя му и да го убие.Ако още е жив, да умре тоя боклук дето произвежда боклуци и цака хората!
          Та ... не са много хубавите български млека....повечето са като кюфтетата за 50 стотинки....
          та хвалите го тва мляко...и аз като негов любител, смятам че то съвсем не е за хвалба...

          Коментар


          • #6
            До: Японска реклама на българско кисело мляко

            Може да се приеме и като гордост.Въпрос на гледна точка е.
            На мен ми хареса, че японката е в българска носия....Гордей се българино, че ставаш популярен из света!
            По-скоро бих се обидила, ако японец рекламира просто кисело мляко...

            Коментар


            • #7
              До: Японска реклама на българско кисело мляко

              Едно съм сигурен.Японското кисело мляко е по-хубаво от бълвоча бълван от Данонето или други "производители".Ако някой не вярва че нашето е БОКЛУК,да отиде в първото наше село,баба Пена да му закваси и тогава ще си спомни за вкуса от детството си.
              РБ търпи развитие,живеем в интересни времена...и така още 85 години.
              Някои се раждат риби...малки рибки.С израстването се оформят като дребни риби,като едри риби и като големи балъци.
              NB !БАЛЪК-РИБА в превод от турски...

              Коментар


              • #8
                До: Японска реклама на българско кисело мляко

                То си е написано ясно (пропуснали са една буква ама нали са чужденци...) ДАноНе! Само не знам защо не четете
                VPetrov.photography

                Коментар


                • #9
                  До: Японска реклама на българско кисело мляко

                  Първоначално публикуван от Венцислав Петров Преглед на мнение
                  То си е написано ясно (пропуснали са една буква ама нали са чужденци...) ДАноНе! Само не знам защо не четете
                  Това къде го видя,Венци?
                  Ся да ви светна."Ел-Би Булгарикум" се казва фирмата,която произвежда кисело мляко там.И по-точно на един кораб на 3 км навътре в морето.Че климата иначе не е подходящ за закваска...
                  Аз,честно казано,не виждам друг начин там да ядат Българско кисело мляко,освен ако не си го правят.То има прекосили 10 дена трайност.Е как...
                  0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

                  Коментар


                  • #10
                    До: Японска реклама на българско кисело мляко

                    Хайде пак срам национален, хайде пак жал-мал, страдай народе, трагедия национална, взеха ни млякото.

                    Този завод (завод ли беше, поточна линия ли беше) за кисело мляко японците най-официално си го купиха от нас, с лицензите му и с всичкото му. Машините сигурно не са български де, но технологията си е наша, и японците не го крият. Преди няколко години го имаше по новините.
                    Издъних се на Тюринг теста

                    Коментар


                    • #11
                      До: Японска реклама на българско кисело мляко

                      Данон е фирмата, която не само развали Българското мляко, ами и промени нормалите по които млекото се произвеждаше по 500гр в опаковка. Заради печалбарстването, на съответната фирма, тръгна намалянето на количеството и свалянето на качеството, за да се стигне до опаковки по 300гр на цена като за 750гр кисело мляко. Другите производители, естествено бързо бързо, схванаха челния опит на въпросната "фирмичка", и минаха на същия начин на работа. Докато все още се намираха опаковки с 500гр. кисело мляко купувах от магазините. От как няма, съпругата кваси през ден. Докато не спрем масово да им купуваме буклуците от магазините, нищо няма да се промени. Дори и в Солун киселото мляко е в 500гр. опаковки, а за вкуса изобщо не може да се сравнява с наща вар в малограмажни опаковки. В момента няма нито един български производител, който да прави нормална 500гр опаковка с кисело мляко произведено по традиционна българска технология, което да е жив продукт, а не мъртъв. Нормалното кисело мляко би трябвало да вкисва за максимум около 1 седмица и да стане резливо. Купежките обаче не вкисват дори и след 2-3 седмици. Защо ли? Същото е и със сирената, същото е и с кашкавалите, а с и всички останали млечни продукти.
                      Да са живи и здрави японците. В тях ми е надеждата, да започнат да правят същото мляко и тук. Вероятно единствено те ще правят оригинално Българско кисело мляко. И това ако не е абсурд, вече не знам кое е?
                      ВѢРНОСТЬ И ПОСТОЯНСТВО

                      Коментар


                      • #12
                        До: Японска реклама на българско кисело мляко

                        Преди два месеца седим с един приятел дето има мандра. И го питам какво мляко да си купувам. Той ми разправя, че каквото и да си взема все е боклук. Учуден го гледам и той ми разказва следния случай. Когато започнал да произвежда мляко, на 2-3 ден то се вкисвало. Обадил се на някаква инжинер-техноложка в София и я попитал какво да прави, а тя му казала:
                        -Има една съставка, забранена е, ама ти не се безпокой. Всички я използват.
                        И тогава с жената зяпнахме. Та после като се замислих, нормално е. Не само при млякото. Спомняте ли си преди 15 години бирата? Аз тогава бях малък и всеки ден ходех да пазарувам и винаги трябваше да гледам да не е на повече от три дни, да е в зелена бутилка и да няма "парцалчета" вътре. А сега? Бира с трайност 1 и повече години!!!! УжасТ.

                        Коментар


                        • #13
                          До: Японска реклама на българско кисело мляко

                          мда, жалкото е, че качествените неща струват скъпо...затова всички се нафърлят на боклуците и фирмите правещи свестни стоки фалират, или се нагаждат към обстановката...после че чудим що хрупаме кости в луканките....

                          Коментар


                          • #14
                            До: Японска реклама на българско кисело мляко

                            Ние изнасяме за Япония ,а внасяме закваски от Германия и Франция и ядем боклуци!!!Положението е плачевно!

                            Коментар


                            • #15
                              До: Японска реклама на българско кисело мляко

                              Първоначално публикуван от Mimeto Преглед на мнение
                              Ние изнасяме за Япония ,а внасяме закваски от Германия и Франция и ядем боклуци!!!Положението е плачевно!
                              Само бацила изнасяме.Бактерията решила че само у нас ще живее.Иначе сами си го произвеждат.
                              Преди имах раздвоение на личността, но сега взимаме хапчета и сме много добре.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X