Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Фарове на Land Rover Discovery I-во издание

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    Стават ли фарове от Дискавари 2 td5 на Дискавъри 2,5 tdi

    Здравейте,

    Горе написаното ми е и въпроса-могат ли да се сложат фарове от Диско 2 td5 тези с лупите на Диско 2,5tdi ?
    Със сигурност може би ще се променя нещо но да ли е значително,ако някой се е опитвал да го прави.

    Коментар


    • #17
      От: Стават ли фарове от Дискавари 2 td5 на Дискавъри 2,5 tdi

      Здравей колега. Доколкото знам, Диско 2 с лупи няма. С лупи са от 3ка нагоре, като дори Диско 3 S мисля, че лупите са екстра. Аз имах идея от Диско 2 да сложа фарове, като на тях допълнително сложа лупи. Междудругото, преди време съвсем случайно попаднах на Диско 300 с фарове от фейслифтова двойка. Значи невъзможни неща няма. Прикачвам снимките - лошо качество са, но са свалени от eBay.
      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Untitled2.jpg
Прегледи:1
Размер:61.6 КБ
ID:5399491Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Untitled1.jpg
Прегледи:1
Размер:74.2 КБ
ID:5399490Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Untitled.jpg
Прегледи:1
Размер:68.6 КБ
ID:5399489
      Така като гледам, калниците са си оригиналните от Диско 1.

      Коментар


      • #18
        От: Фарове на Диско1 I-во издание

        Здравейте. При смяна на габарит на Диското 300, крушката от габарита се откачи от стойката си и падна във фара... Пробвах да я извадя, но ще трябва да се сваля целия фар. Може ли малко по-подробно инфо как става?
        Предварително балгодаря.

        Коментар


        • #19
          От: Фарове на Диско1 I-во издание

          От зад има едни пластмасови щифтчета завърташ ги и фара си излиза
          не ме е яд когато ме лъжат а когато си мислят че им вярвам

          Коментар


          • #20
            От: Фарове на Диско1 I-во издание

            Първоначално публикуван от landyfan Преглед на мнение
            Здравейте. При смяна на габарит на Диското 300, крушката от габарита се откачи от стойката си и падна във фара... Пробвах да я извадя, но ще трябва да се сваля целия фар. Може ли малко по-подробно инфо как става?
            Предварително балгодаря.
            На три болта, утре на светло ще ги видиш, иначе: http://forums.lr4x4.com/index.php?showtopic=76488

            .... друго интересно по темата: http://www.landyzone.co.uk/lz/f38/di...hts-71266.html
            Land Rover Discovery:
            - ... "Най-хубавото на тази джипка е, че като закъсаш, можеш да си седиш вътре комфортно.".
            Land Rover, може да те закара навсякъде, но може и да не те върне!

            Коментар


            • #21
              От: Фарове на Диско1 I-во издание

              Само тези двете от горната страна на фара ли? Аз пробвах, но ми се видя, че иска сила, а ме беше страх да не ги счупя..

              Коментар


              • #22
                От: Фарове на Диско1 I-во издание

                Има две горе и две долу,дърпаш малко навън и завърташ.
                не ме е яд когато ме лъжат а когато си мислят че им вярвам

                Коментар


                • #23
                  От: Фарове на Диско1 I-во издание

                  Нещо по темата.

                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:1.jpg
Прегледи:1
Размер:154.5 КБ
ID:5488483

                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:2.jpg
Прегледи:1
Размер:97.4 КБ
ID:5488484

                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:3.jpg
Прегледи:1
Размер:139.5 КБ
ID:5488485

                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:4.jpg
Прегледи:1
Размер:69.0 КБ
ID:5488486
                  Land Rover Discovery:
                  - ... "Най-хубавото на тази джипка е, че като закъсаш, можеш да си седиш вътре комфортно.".
                  Land Rover, може да те закара навсякъде, но може и да не те върне!

                  Коментар


                  • #24
                    От: Фарове на Диско1 I-во издание

                    Много готино Диско! Следя тези фарове от доста време в еbay, но някак си 300+ паунда множко ми се виждат...
                    И аз споделям още няколко снимки по темата:

                    Ето едно Диско с 2кови фарчета. Според мен горе долу сполучливо се е получило. Според мен ще стой доста брутално диското от тези снимки с бронята на горното -черното.
                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:$T2eC16F,!)kE9s4Z-UYGBRgssH2yoQ~~60_12.JPG
Прегледи:1
Размер:45.4 КБ
ID:5488507Натиснете снимката за да я уголемите

Име:$T2eC16R,!y0E9s2S6chjBRgstMFm0!~~60_12.JPG
Прегледи:1
Размер:43.5 КБ
ID:5488508Натиснете снимката за да я уголемите

Име:$T2eC16V,!w0E9szNZH8sBRgsr5(lvw~~60_12.JPG
Прегледи:1
Размер:55.3 КБ
ID:5488509

                    Едно Диско с фаровете от ebay. Изглежда доста добре.

                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:$T2eC16V,!)kE9s4Z+z+-BRGjwtv9nQ~~60_58.JPG
Прегледи:1
Размер:56.5 КБ
ID:5488510

                    И един хибрид - с фарове от тройка Като цяло доста модифицирано де. Помня обявата - някога е било Диско 300.
                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:$T2eC16d,!zcE9s4g3hpqBRFpoBzqJg~~60_57.JPG
Прегледи:1
Размер:150.5 КБ
ID:5488511Натиснете снимката за да я уголемите

Име:$T2eC16h,!yUE9s6NGYqzBRFppT5HDg~~60_57.jpg
Прегледи:1
Размер:175.8 КБ
ID:5488512

                    Коментар


                    • #25
                      Маска с фарове от Discovery 300 на 200tdi

                      Здравейте! Това ми е първо мнение тук,но от повече от 2 години имам диско1 200тди. Покрай еуфорията от празниците ми се роди една може би не много разумна и рентабилна идея, но карам 200тди с лифт, на който фаровете са с ръждясали рефлектори и потъмняли стъкла и освен това, не могат да се свалят достатъчно за да светят както трябва. Като цяло карам все едно на габарити. Колко трудно би било, да му сложа маска с фарове от 300 или нещо което да свети горе долу адекватно? Не искам и да заслепява съответно. Има някакви не скъпи нови за 200 не оригинални, но ми се иска да му направя малко фейслифт

                      Коментар


                      • #26
                        От: Маска с фарове от Discovery 300 на 200tdi

                        Колко мислиш струват нови? Комплекта е 40 паунда, с доставка да стъпи на 120лв...
                        Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

                        Коментар


                        • #27
                          От: Маска с фарове от Discovery 300 на 200tdi

                          Така е, но въпросът е лесно ли може да се насади цялата маска от 300тди на 200, защото маските са различни, както и фаровете и мигачите и дори бронята, което в моя случай не е от значение защото не съм с оригинална. И не знам дори дали калниците са еднакви. Като цяло няма информация за това дори из английски форуми и се надявах някой ако има информация да каже.

                          Коментар


                          • #28
                            От: Фарове на Land Rover Discovery I-во издание

                            Лесно може, аз съм го правил. Даже може би имам цялата окомплектовка.

                            Изпратено от моят Moto G (4) с помощта на Tapatalk
                            "Обичам България, само по една причина - защото си е моя! А иначе, кой би живял доброволно в кучи ..."

                            Коментар


                            • #29
                              От: Фарове на Land Rover Discovery I-во издание

                              Първоначално публикуван от viceroy Преглед на мнение
                              ............ Има някакви не скъпи нови за 200 не оригинални, но ми се иска да му направя малко фейслифт
                              Първоначално публикуван от PinMaster Преглед на мнение
                              Колко мислиш струват нови? Комплекта е 40 паунда, с доставка да стъпи на 120лв...
                              Минимумът е оригинални фарове. Алтернативните по 40 лири, а навремето бяха и по-евтини не стават за нищо. По-зле са от 2-ра употреба.
                              За жалост продадох старото муле след 12 годишна езда. Утехата е, че отива при ловец.

                              Коментар


                              • #30
                                От: Фарове на Land Rover Discovery I-во издание

                                Първоначално публикуван от c_gul Преглед на мнение
                                Минимумът е оригинални фарове. Алтернативните по 40 лири, а навремето бяха и по-евтини не стават за нищо. По-зле са от 2-ра употреба.
                                Именно заради това исках да го променя, защото просто няма запазени фарове за 200. Рефлекторите са кофти на всичките които съм намирал от това време, а тези неоригиналните не знаех дали стават. Има обаче няколко вида алтернативни, с малка разлика в цената, та се чудих дали някои от тях не стават?

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X