Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Окачване за Toyota LJ70

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Окачване за Toyota LJ70

    Колеги вече съм собественик на Toyota Landcruiser 2.5TD. Бихте ли ми помогнали да избера подходящото окачване и какъв размер гуми и джанти да сложа. Джипа ще го карам само за офроад.

  • #2
    До: Окачване за Toyota LJ70

    Ами първо трябва да определиш бюджет,понеже има различни цени.Относно гумите,добра комбинация са 235/85/16,БФ гудрич м/т,от регенератите добре са шарката на кобрите.Най-доброто окачване и най-скъпото е на ТИ Джи Ем,после се нареждат Олд ман ему,Про Комп и най-евтиното е Айрон ман..

    Коментар


    • #3
      До: Окачване за Toyota LJ70

      и на мен ми предстои да сменям окачването моита тойота е 93 година с квадратните фарове с пружини в реал ковачев на олд ему окачването е кам 2500 лв!!!!!

      Коментар


      • #4
        До: Окачване за Toyota LJ70

        Първоначално публикуван от joro-g Преглед на мнение
        и на мен ми предстои да сменям окачването моита тойота е 93 година с квадратните фарове с пружини в реал ковачев на олд ему окачването е кам 2500 лв!!!!!
        Здравейте аз имах удоволствието да карам с TJM и TRAIL MASTER.
        TJM ма е
        много по мек от TRAIL MASTER .Но TRAIL MASTER е уникален в гората.Джипа има страхотна артикулация цената доста по добра от олд ему .Но това е мое мнение не сам карал олд ему и за него не мога да дам никакво мнение.Успех в избора

        Коментар


        • #5
          До: Окачване за Toyota LJ70

          А КАКВА ЕЦЕНАТА НА ТРАИЛ МАСТЕР И ТИ ДЖИ ЕМ ?? И ОТ КЪДЕ МОГАТ ДА СЕ ЗАКУПЯТ ???

          Коментар


          • #6
            До: Окачване за Toyota LJ70

            Първоначално публикуван от joro-g Преглед на мнение
            А КАКВА ЕЦЕНАТА НА ТРАИЛ МАСТЕР И ТИ ДЖИ ЕМ ?? И ОТ КЪДЕ МОГАТ ДА СЕ ЗАКУПЯТ ???
            Обадете се на 0878 446590 - Пламен Петров (представителя за България) и ще получите актуална информация.

            Коментар


            • #7
              До: Окачване за Toyota LJ70

              Зависи за какво ще ползваш джипа.
              Аз съм много доволен от TRAIL MASTER на състезателната джипка сме с такова и хем на траялите се разкъшва доста, хем на яко газ държи стегнато.
              [img]http://prikachi.com/files/1482881I.jpg[/img]

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X