Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Какъв е разхода на витара автомат

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Какъв е разхода на витара автомат

    Колеги нуждая се от помощ ! От скоро имам витара къса база 93 г автомат и разхода на гориво ми се струва много голям ! Гратско отива 17-18 на сто , а на дълго 13 на сто като съм карал само по асфалта - нарочно!Предполагам че това не е нормално ? Гумате са стандартни 210*70*15 .Сменени свещи и въздушен филтър /маслен филтър и масло също ако това има значение /Сутрин като е запаля оборотите отиват на 1200 и бързо падат на 700 .Паля е на гас тъй като гаража ми е топъл стова дума за около 15 градуса външна температура . Двигателя, горе долу бързо вдига работна температура и оборотите падат още на около 400.На бензин съм е карал малко ама като гледам как падаше стрелката за резорвоара се предполага че положението ще е същото.Двигателя 1.6 моно инжекцион . От Пловдив съм и ще бъда много благодарен на всякакви съвети.Приемам и всякакви акъли за пружини и амортисйори че мойте са за смяна пък и трябва малко да се вдигне !Благодаря предварително на всички които се отзовът !
    Suzuki Vitara 1,6 (8v)- къса,автомат !!!
    костeнурков спринт.... и в гората !!!!

  • #2
    До: Какъв е разхода на витара автомат

    За вдигането, чети във форума. Има доста изписано. А за разхода, май при автоматикаа това е нормален разход. Не си първия с автоматик с такъв разход. Имай предвид, че това е разход на газ, както казваш. Покарай я комбинирано поне двеста километра на бензин и тогава мисли како да правиш. Освен това, като я вдигнеш и сложиш големи гуми, разхода ще ти скочи още.

    Коментар


    • #3
      До: Какъв е разхода на витара автомат

      и аз отначало се стреснах като ми даде 18/100 газ , но май това си е нормално за витара автоматик

      Коментар

      Активност за темата

      Свий

      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

      Зареждам...
      X