Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Онлайн магазин.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Онлайн магазин.

    Далече съм от мисълта да правя реклама, но понеже до сега само качествени неща съм си купувал от там и цените по всичко изглежда са добри, пускам тук едно линкче, дано да е от помощ на всички в този сайтhttp://www.kanex.bg/shop/132c4b8ee36...e52cea254347f/
    Нещата не са задължително джипови или тунинг аксесоари, но хубави филтри, месла свещи и прочие винаги съм намирал.
    Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

  • #2
    сега разгледах сайта , важно е че те са представители на Делфи амортисьорите за БГ

    Коментар


    • #3
      Та има малка поправка, свещите вече не са 2.40 а 3 лева...явно съм бил в промоция...
      А амортисьорите са Делфи и Де Карбон, която всъщност е дъщерна фирма на Делфи. Един брой за мен е около 130 лева...съвсем прилично.
      Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

      Коментар


      • #4
        Отдавна работя с тази фирма.Аморисьорите за леки автомобили се оказват доста добри.Нямам никакви наблюдения за джипове.Иначе цената е добра.

        Коментар


        • #5
          В Англия Де Карбон са много популярни за монтаж на Ленд Ровър.

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X