Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Хидравлика за 452-Головаст

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    До: Хидравлика за 452-Головаст

    писахмеси с колегата цветан и той ми каза че на 452 кутията става по-трудно от колкото на 469 трябвало да се направи планка за захват на кутията към рамата а по темата някъде четох че кутията от бус мерцедес 207 върти в съштата посока като на уазката и ставало по лесно с нея
    Ако няма каде да отидеш , ела на себеси

    Коментар


    • #47
      До: Хидравлика за 452-Головаст

      Колега ако можеш си намери от БМВ едни момчета от моя град си сложиха на техните и няма грешка но са доста скъпи 250 лв - 300 лв

      Коментар


      • #48
        До: Хидравлика за 452-Головаст

        Първоначално публикуван от pelivano Преглед на мнение
        писахмеси с колегата цветан и той ми каза че на 452 кутията става по-трудно от колкото на 469 трябвало да се направи планка за захват на кутията към рамата а по темата някъде четох че кутията от бус мерцедес 207 върти в съштата посока като на уазката и ставало по лесно с нея

        След извесно време ще монтирам и на 452 такава обаче просто нямам време засега иначе ще знам със сигурност и там какво точно е необходимо и как се прави най правилно и ако не забравя и не се отнеса ще направя и снимки на захващането и на всичко останало.
        Луд умора нема,само се поти!!!

        Коментар


        • #49
          До: Хидравлика за 452-Головаст

          По Русията масово слагат от Мицубиши бусче (какво точно незнам).
          Имаше едно момче от Нови Искър с 123кова кутия на 452.

          Цецо като се освободиш трябва да разясниш как си го намислил, че не само на мене ми е интересно.
          Е, горе доло ми е ясно, ама ти си човека с хидравликите.
          Случайни хора УАЗ не карат

          Коментар


          • #50
            От: До: Хидравлика за 452-Головаст

            Здравейте от доста време искам хидравлика имам 452 бордови,сега сам го разглобил махнал сам кабината сменях жабковите с телескопични,дискови спирачки от витара,кабина,каросерия,джанти,мога да взема кутия от бус207 ще стане ли имам и от омега комплект помпа маркучи кутия дайте предложения благодаря 

            Коментар


            • #51
              От: Хидравлика за 452-Головаст

              Колеги и аз от скоро време карам буханка и сериозно се замислям за хидравлика. Припадна ми от опел омега сектор със помпа и кормилен прът ... Ще впрягам инженерските си познания и ще кача снимки ако се окаже сполучлива работата ...

              Коментар


              • #52
                От: Хидравлика за 452-Головаст

                Първоначално публикуван от bakata91 Преглед на мнение
                Колеги и аз от скоро време карам буханка и сериозно се замислям за хидравлика. Припадна ми от опел омега сектор със помпа и кормилен прът ... Ще впрягам инженерските си познания и ще кача снимки ако се окаже сполучлива работата ...
                Какво стана с хидравликата от Опел, стана ли?Питам защото тези дни и на мен ще ми донесат хидравлика от Опел.А искам да присаждам на моя дзвер.
                УАЗ 452Д,ML270CDI,Ford Transit, DAIHATSU Terios, Волга 2410 GSM 0898677185

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X