Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Представяне на наш'те джипки! :)

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Представяне на наш'те джипки! :)

    Предлагам Ви тук всеки да помести по няколко снимки (не повече от 5) на своята джипка, заедно с кратка и съществена информация за нея (име, модел, основни доработки и т.н.). Според мен ще се получи интересна тема.

    Тези от Вас, които не успяват да качат снимки, биха могли да публикуват само информация за джипката си и да ми пратят снимките на мейл, аз ще ги кача
    мейлът ми е : yaro.atanasov@abv.bg

    Ето я и моята :

    Land Rover Defender 110, Td5
    модел 1999г.
    Стандартно окачване, гуми 7.50/16, печка Webasto, Оригинален експедиционен багажник.

    Планирам гуми, лебедка, брони, gps+pda (в някакъв момент)





    В момента колата е без тези (неудачни) степенки..

  • #2
    http://forum.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=2751

    Tук Най-добре е предсатвена моята (ама той май е мъж?)
    Последно редактирано от Веско; 24-05-08, 23:32. Причина: загубени линкове

    Коментар


    • #3
      Имам от две години Toyota Land Cruiser RJ70 1996г.
      Двигател 2,4 EFI 105 к.с.

      Окачване TJM 2', от тази година 2006 с двойни амортесьори и колани
      Гуми досега: 32/11,5 вранглер МТ, от тази година: фланци 3см. + 235/85/16 Еxtrem, Лебедка Mile Marker 9500SE, Вътрешен Ролбар, желязни брони, прагове, hi jeck, трип мастер 303, ГПС Гармин куест, радиостанция 27, волан МОМО, седалки спарко, 4 точкови колани, Шнорхел, акумолатор Оптима

      Планирам Блокажи на двата моста до края на тази година.

      Снимки:

      IvoVarbanov.bg

      Коментар


      • #4
        Как да ти откажа Яро, нали си модератор

        Карам УАЗ Хънтър - UAZ Hunter 4x4 2.7i
        Купен в края на Март 2005-a
        Двигател ЗМЗ 409-10 2.7 л 16 клапана, два разпределителни вала,
        128 коня (на колелата, иначе около 150к.с.)
        разход 14-15 л/100км (мое каране главно извън пътя)

        Тук има и брошура :
        http://htftp.offroad-bulgaria.com/al...Hunter_rus.pdf

        За повече информация за джипката, вижте тук :
        http://forum.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=2751

        Надстройки/ подобрения :
        Базовият Хънтър ot Брошурите +:
        -Сменени брони – „Братя Флекс” със защита на кормилните щанги, фаровете, предната решетка и място за скрито (вътрешно) вграждане на лебедка, куки за теглене и места за вдигане с HighLift
        -Допълнителен Електро вентилатор пред радиатора с 3 позиционно управление от купето
        -сменени главни предавания (корона/пиньон)
        -Аларма с дистанционно в ключа
        -Централно заключване!
        -Аудио система – усилвател с две колони отзад с вход и управление – перфектен за слушане от всякакви мобилни устройства (МР3, iPOD, iPAQ...).
        -сменени предни пружини и задни ресьори с Усилени!
        -преместена назад пилотска седалка за по-голямо удобство
        -32” Гуми Interco TrXus MT LT235/85R16
        -БиКсенонови фарове (къси и дълги)
        -Вграден в купето компресор – Heavy Duty TruckAir 300Psi с дълък маркуч и накрайник за помпане/изпускане на гумите
        -Лебедка MileMarker (9 500 lb)- 4309 kg с Синтетично въже за лебедка 5/16 х 30м и Радио-дистанционно управление (плюс стандартното дистанционно) – вградена вътре в бронята и защитена от кал с рифелен капак!
        -Демпфер Rancho
        -Газови амортесьори Монотръбни Koni Heavy Truck
        -Гелов Акумулатор Topla EcoDry

        и малко снимки::







        П.С. и това ако наречеш "Мързеливо" здраве му кажи
        Последно редактирано от Веско; 24-05-08, 23:27. Причина: загубени линкове

        Коментар


        • #5
          Карам JEEP Grand Cherokee 5.2 Limited 1993г.
          Двигател Magnum 318 V8
          Мощност - 220к.с./4400 об/мин, върт. момент 406nm/2800 об/мин. Скоростна кутия 46RH. Раздътъчна кутия Quadra-Track (NV249)
          Мостове - Dana 30 отпред и Dana 35C отзад.
          Допълнително Лифт 2" или ~ 50 мм. Гуми Malatesta Kobra 235/70 15.
          Допълнителни фарове с две светлини (къси-дълги).

          Планирани модернизации - поставяне на буксирни куки и теглич (сега просто отсъстват като клас), защита на раздатката, резервоара и кормилните щанги.
          И свястна музика разбира се
          Това е от мен, Quadra.

          Снимки:


          Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

          Коментар


          • #6
            яро , имам питане - мойте тръкове от "наште" джипки ли са или не
            Stop fawkin email me! I'm trying to drink....
            http://www.danasoft.com/sig/mitak.jpg
            http://www.youtube.com/watch?v=A53Mx...eature=related

            Коментар


            • #7
              Първоначално публикуван от митко
              яро , имам питане - мойте тръкове от "наште" джипки ли са или не
              Митко, ти от наште ли си?
              Очевидно темата е за колите на Всички СъФорумци та значи и за твойте "Тръкове", хаиде чакаме снимки и разкази за новата Тоьота и за останалите.

              Коментар


              • #8
                Първоначално публикуван от alex_markov
                Първоначално публикуван от митко
                яро , имам питане - мойте тръкове от "наште" джипки ли са или не
                Митко, ти от наште ли си?
                Очевидно темата е за колите на Всички СъФорумци та значи и за твойте "Тръкове", хаиде чакаме снимки и разкази за новата Тойота и за останалите.
                Естесвено , както каза Алекс - колите на всички съфорумци..
                Чакаме снимки и представяне!
                И останалите колеги също!

                Коментар


                • #9
                  Галопер/ът/

                  Ето малко информация и за корейското паджеро

                  2.5ТДИ 99кс
                  АБС, двузонов климатик, 6+1 места /фабрично/
                  Зимни гуми Гудиър Вранглер Ултра Грип 265/70/15
                  Офроуд гуми Интерко Тръксъс АТ 31/11.5/15
                  Би-ксенон
                  Теглич, Багажник на тавана, преносим компресор за гуми, въже за теглене 9м
                  Фабричени булбар и степенки





                  Преди имах това:



                  Сега може да го видите почти навсякъде и на НДК и на хижа Вихрен
                  помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

                  Коментар


                  • #10
                    идеятя е супер само, че това е идеално представяне на хубави и тунинговани джипове със снимки ( и с рег. номера на тях ) за крадене. Ako един крадец на коли види този шоурум само трябва да прочете кой е с най-скъп тунинг и да си го набележи...
                    Мисля, че тази тема трябва да се заключи като темата за личната информация, за да не може всеки свободно да я чете...
                    Преди около година някой се беше оплакал, че са му откраднали лебетката за съжаление живеем в държава с висок процент на престъпност :x
                    LZ1RED

                    Коментар


                    • #11
                      Първоначално публикуван от redair
                      идеятя е супер само, че това е идеално представяне на хубави и тунинговани джипове със снимки ( и с рег. номера на тях ) за крадене. Ako един крадец на коли види този шоурум само трябва да прочете кой е с най-скъп тунинг и да си го набележи...
                      Мисля, че тази тема трябва да се заключи като темата за личната информация, за да не може всеки свободно да я чете...
                      Преди около година някой се беше оплакал, че са му откраднали лебетката за съжаление живеем в държава с висок процент на престъпност :x
                      Прав си случват се такива неща, но тя си седи така или иначе на улицата и могат да я откраднат така или иначе. Аз съм взел разумните мерки, Аларма, заключена, застрахована... Какво повече?

                      Коментар


                      • #12
                        нива 1.6 90г
                        гуми кобра нт 205/75/15
                        летни маршал 205/75/15
                        булбар отпред и отдзад
                        куки за теглене на четирите места
                        халкогени.фар4ета за мъгла, водещи фарове за мъгла отдзад
                        музика яка

                        планирано повдигане ,защита на преден диф,кутия,среден диф.и ако останат пари лебедка


                        "Ако не можеш да ги убедиш, объркай ги."

                        Коментар


                        • #13
                          До няколко дни очаквам новото окачване и ще пусна снимки на цялата процедура ако има желаниот вас.

                          Коментар


                          • #14
                            Ще се радвам ако ни удостоиш с една фото сесия!!!
                            Аз засега сам само на 15 год. но да се включа в темата-дядо ми е завещал един
                            Zaz 965
                            Двигател: 4-ри цилиндров хоризонтален;обем около 700-800 куб. см; въздушно охлаждане
                            Доработки: смятам като взема книжка да го направя на бъги
                            о 88 з 417 оо 4 - Стоян

                            Коментар


                            • #15
                              Двигателя на ЗАЗ-а не е хоризонтален а V4 с въздушно охлаждане. Според версиите от 950 до 1200 кубика...
                              Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X