Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Оптика за Hatsan 125

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Оптика за Hatsan 125

    Първоначално публикуван от kokoff Преглед на мнение
    А за оптиката и аз в момента се чудя каква да сложа на моята 125-ца.За сега се чудя между таско 4х32,единберг 4х32 в различни варианти-с корекция на паралакса или без, с подсветка или без и такива работи.
    бях си сложил таско 4x32, доволен съм, но си я смених и си взех бързомерец. Мисля, че за въздушна пушка е по-удобно с него...
    Поздрави!
    Toyota Hilux '07 120 hp Double Cab
    Mercedes w212 E350 4matic
    Ducati Monster 600
    O888795575

    Коментар


    • #17
      До: Оптика за Hatsan 125

      Първоначално публикуван от torozoff Преглед на мнение
      бях си сложил таско 4x32, доволен съм, но си я смених и си взех бързомерец. Мисля, че за въздушна пушка е по-удобно с него...
      Поздрави!
      Ти с Хатсан 125-ца ли си?

      Коментар


      • #18
        До: Оптика за Hatsan 125

        Първоначално публикуван от kolonal Преглед на мнение
        Ти с Хатсан 125-ца ли си?
        ъха...
        Toyota Hilux '07 120 hp Double Cab
        Mercedes w212 E350 4matic
        Ducati Monster 600
        O888795575

        Коментар


        • #19
          До: Оптика за Hatsan 125

          За отварянето на чисто нова пушка дори с наи добри намерения въобще несъм съгласен но пушката си е собственост на човека броил пари за нея и може да прави с нея каквото си пожелае
          Тъи като темата е за оптичен прицел ще кажа че EDENBERG-а 4x32става на трески а разликата междуе че Hatsan-90 220м.с Hatsan-125 280м.с
          П.П Специялно за Васко има и по силна пушчица от 125-цата като се видим ще ти кажа доста по силна доста по класна доста по лисно се зарежда....е и доста по солена

          Коментар


          • #20
            До: Оптика за Hatsan 125

            Първоначално публикуван от nedialko dimitrov Преглед на мнение
            За отварянето на чисто нова пушка дори с наи добри намерения въобще несъм съгласен но пушката си е собственост на човека броил пари за нея и може да прави с нея каквото си пожелае
            Тъи като темата е за оптичен прицел ще кажа че EDENBERG-а 4x32става на трески а разликата междуе че Hatsan-90 220м.с Hatsan-125 280м.с
            П.П Специялно за Васко има и по силна пушчица от 125-цата като се видим ще ти кажа доста по силна доста по класна доста по лисно се зарежда....е и доста по солена
            не му е тук мястото, но си продавам моята. тя е Метеор(марка на Хатсан)125, на 200изстрела. Давам я допълнително с 2кутийки диабло баракуда и още една(забравих и модела) ако имате интерес на ЛС
            200лв.
            Toyota Hilux '07 120 hp Double Cab
            Mercedes w212 E350 4matic
            Ducati Monster 600
            O888795575

            Коментар


            • #21
              До: Оптика за Hatsan 125

              Първоначално публикуван от nedialko dimitrov Преглед на мнение
              За отварянето на чисто нова пушка дори с наи добри намерения въобще несъм съгласен но пушката си е собственост на човека броил пари за нея и може да прави с нея каквото си пожелае
              Специално за Хатсан категорично трябва да се отвори и почисти повярвайте казвам го от личен опит!В почти всички Хатсани има стружки в цилиндъра и при първите няколко истрела се наранява маншета и от там започва да троши оптиките.Иначе взех Единберг 4х32 и за сега(250 истрела) съм доволен.
              Николай Папазов

              Коментар


              • #22
                До: Оптика за Hatsan 125

                Първоначално публикуван от kokoff Преглед на мнение
                В почти всички Хатсани има стружки в цилиндъра и при първите няколко истрела се наранява маншета и от там започва да троши оптиките.
                Значи аз съм уцелил свестен Хатсан, а маншета няма нищо общо с оптиката. Както обясних по-горе, оптиките се чупят от двойният откат.

                Коментар


                • #23
                  До: Оптика за Hatsan 125

                  продавам Hatsan 125 TH на около 3 месеца и половина СПЕШНО сабирам пари за GAMO. Пишете на clever_boy_tn@abv.bg. Смазана и съм изтрелял една кутийка гамо рокет и половин от тия дето са някви турски ефтини и едни сръбски произвотство на SR"MAR"Beograg

                  Коментар


                  • #24
                    До: Оптика за Hatsan 125

                    гледах коментари от този форум и други и се ориентирам кам тези 2 оптики дали ще има проблем с тях Хатсана mod 125(да ги направи на трески или нещо подобно)
                    1.http://www.johngunshop.com/articlede...?ArticleID=677
                    2.http://www.johngunshop.com/articlede...?ArticleID=597
                    поздрави!

                    Коментар


                    • #25
                      До: Оптика за Hatsan 125

                      И аз да се саветвам с вас.Значи взех си наскоро такъв хътсан 6,35мм и отидох да го пробвам.Когато заредих пушката и тъкмо да мушна съчмата спусъка истърва и цевта ме шлятна по главата не се смейте..та като ме плясна здраво 3-4 секунди не зная къде съм изтървах пушката и седя като пирон направо ме зашемети.После видях че самата цев се е вдигнала леко нагоре.Това оръжие е с бая сила как може да правят компромис с качеството.Аз имам и ИЖ22 от 16 годишен съм с нея и досега съм и сменил само пружината.Лека,малка,силна и много точна.А този хатсан щеше да ме отрепе на 20-тия истрел.И сега въпроса ми е :-как да оправя цевта?

                      Коментар


                      • #26
                        До: Оптика за Hatsan 125

                        Първоначално публикуван от App Преглед на мнение
                        гледах коментари от този форум и други и се ориентирам кам тези 2 оптики дали ще има проблем с тях Хатсана mod 125(да ги направи на трески или нещо подобно)
                        1.http://www.johngunshop.com/articlede...?ArticleID=677
                        2.http://www.johngunshop.com/articlede...?ArticleID=597
                        поздрави!
                        Leapers са здрави и хубави оптики ама точно с хасанчо не рискувай
                        намери си по руските битаци една от онези старите оптики от войната

                        там поне е сигурна работата, че този изверг досега ми е строшил гамо, бушнел и едно таско докато бе на път и то да си замине го подмених с една руска - заспа...
                        EnduroX Alba-Damascena 2019

                        Коментар


                        • #27
                          До: Оптика за Hatsan 125

                          Първоначално публикуван от IvanBinev Преглед на мнение
                          И аз да се саветвам с вас.Значи взех си наскоро такъв хътсан 6,35мм и отидох да го пробвам.Когато заредих пушката и тъкмо да мушна съчмата спусъка истърва и цевта ме шлятна по главата не се смейте..та като ме плясна здраво 3-4 секунди не зная къде съм изтървах пушката и седя като пирон направо ме зашемети.После видях че самата цев се е вдигнала леко нагоре.Това оръжие е с бая сила как може да правят компромис с качеството.Аз имам и ИЖ22 от 16 годишен съм с нея и досега съм и сменил само пружината.Лека,малка,силна и много точна.А този хатсан щеше да ме отрепе на 20-тия истрел.И сега въпроса ми е :-как да оправя цевта?
                          Нова цев брато 45лв мисля ,че беше за 125 във интернет магазина Бункера имат много резервни чсти за Асан. А до оптиката аз имам 125 OD TH и вече към 1000 истрела оптиката не е мраднала водят я някъкъв подобрен модел на Таско и Бушнел 3-9Х40Е ходя на лов с нея за зайци лисици патици и е много добра доволен съм от нея много .

                          П.П За разглобяването на Асана аз съм категорично "да" имам два Хасана 80 и 125цата и в двата имаше струшки мнооого струшки внимателно почистете и смазвайте .Даже пуснете малко масалце в цевта та като грамне вади яко пушек кеф.
                          Прикачени файлове
                          LIVE TO RIDE/RIDE TO LIVE

                          Коментар


                          • #28
                            До: Оптика за Hatsan 125

                            лошо .. аз си взех една хасанка 125 употребявана на 200-250 изтрела, не е била почиствана , дали има смисъл тепърва да я разглобявам или вече е късно .
                            иначе пушкалото си е яко, не усещам да и е намалена силата .
                            gsm - 0899388807

                            Коментар


                            • #29
                              До: Оптика за Hatsan 125

                              Първоначално публикуван от dradonov Преглед на мнение
                              лошо .. аз си взех една хасанка 125 употребявана на 200-250 изтрела, не е била почиствана , дали има смисъл тепърва да я разглобявам или вече е късно .
                              иначе пушкалото си е яко, не усещам да и е намалена силата .
                              Няма смисъл. И аз се полъгах по оръжейните форуми. Разглобявам, сглобявам. Не намерих никакви стружки и в двата ми Хатсана. Явно са се научили да ги правят добре. А щом за 250 изстрела не се е скапала, няма за какво да се притесняваш. То, ако има нещо такова, става още при първите 50-60 изстрела.
                              Всичко готино на този свят е или незаконно,или неморално или вредно за здравето.
                              -----------------------------------------------
                              Питието определя съзнанието....
                              -----------------------------------------------
                              0887770735

                              Коментар


                              • #30
                                До: Оптика за Hatsan 125

                                Абе незнам на първя ми Асан не го чистих прочетох малко разглобих го се хванах за главата айде нов маншет пружина на новата пак както ми я доставиха я разглобих и пак имаше a е последен модел OD 125 TH .
                                LIVE TO RIDE/RIDE TO LIVE

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X