Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Дефлектори ветробрани.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    До: Дефлектори за страничните стъкла.

    При мен търсачката нещо или не работи, или аз незнам как да я ползвам.
    Та пуснах тема тук - http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...049#post459049 , но Спараки ме насочи към тази.

    Първоначално публикуван от IvanIvanovi Преглед на мнение
    ето сайта - има и ценова листа внасят точно полските
    сайта не ми се отваря.

    Ще ми се да сложа на Витарката, но и на четирите прозореца.
    Комплект ли вървят, или са отделно предните и отделно задните?
    :!:Предлагам пароструйка и ламелен компресор.

    Коментар


    • #32
      До: Дефлектори за страничните стъкла.

      Понеже някой питаше как се монтират - ето какво изрових
      http://www.heko.pl/index.php?opt=instr

      в дясно в едно кватратче има видео за предев прозорец и за заден прозорец
      :!:Предлагам пароструйка и ламелен компресор.

      Коментар


      • #33
        До: Дефлектори за страничните стъкла.

        Ето го и каталога.
        Прикачени файлове
        Land Rover Discovery:
        - ... "Най-хубавото на тази джипка е, че като закъсаш, можеш да си седиш вътре комфортно.".
        Land Rover, може да те закара навсякъде, но може и да не те върне!

        Коментар


        • #34
          До: Дефлектори за страничните стъкла.

          има нов ценоразпис от 12.08.2008 и явно затова не работи линка

          пробвай тук или през сайта им

          иначе се продават и само предни/задни (по 2 бр.)
          ________________________________________________
          Subaru OUTBACK 2,5
          Hyundai TUCSON 2.0

          Коментар


          • #35
            До: Дефлектори за страничните стъкла.

            Цените определено са поносими.
            Понеже по-горе четох, че съфорумец е махал фабричните лепенки и е сложил други - това значи ли, че фабричните не са здрави и трябва ли и аз да направя същото?

            И да ми кажете като хора с опит с дефлекторите - създават ли проблем при затваряне. Затваря ли се по-трудно прозореца?
            :!:Предлагам пароструйка и ламелен компресор.

            Коментар


            • #36
              До: Дефлектори за страничните стъкла.

              Първоначално публикуван от Toni Tunkoff Преглед на мнение
              Цените определено са поносими.
              Понеже по-горе четох, че съфорумец е махал фабричните лепенки и е сложил други - това значи ли, че фабричните не са здрави и трябва ли и аз да направя същото?

              И да ми кажете като хора с опит с дефлекторите - създават ли проблем при затваряне. Затваря ли се по-трудно прозореца?
              Независимо дали си с ветробрани или без, няма разлика при затварянето на прозореца. Вече 1 г. имам ветробрани на Heko и са с оригиналните лепенки не виждам причина да ги сменяш.
              LZ1RED

              Коментар


              • #37
                До: Дефлектори за страничните стъкла.

                Първоначално публикуван от Toni Tunkoff Преглед на мнение
                Цените определено са поносими.
                Понеже по-горе четох, че съфорумец е махал фабричните лепенки и е сложил други - това значи ли, че фабричните не са здрави и трябва ли и аз да направя същото?

                И да ми кажете като хора с опит с дефлекторите - създават ли проблем при затваряне. Затваря ли се по-трудно прозореца?
                Здравейте,преди два месеца и аз си поръчах дефлектори от същата фирма,поставих ги само с тяхните лепенки,но от време на време "прискърцваха" и се разместваха по малко.
                Извадих уплътнението на вратата от рамката в горната част,нанесох ивица прозрачен силикон по ръба на дефлектора(от страната,която опира във вратата не към уплътнението) и ги сложих така:първо дефлектора в рамката и после натиках уплътнението.
                Прозореца се затваря малко по трудно когато останат 1-2см до горе,но не е болка за умиране.Не ми прави впечетление вече.
                Поздрави

                Коментар


                • #38
                  До: Дефлектори за страничните стъкла.

                  Аз слагах двойнозалепващи немски лепенки по цялата им дължина. За една година не са мръднали - нито на колата, нито на джипката. Трудност при затваряне няма.

                  Не че фабричните са лоши, ама реших гаргата да е рошава.

                  При мен даже ефекта е положителен - преди при леко открехнат прозорец са случваше да подрънква. Сега не го прави.

                  Абе, купувай без колебание. Читави са, и не са прекалено големи (на мен големите са ми грозни). Вписват се идеално и на двете ми возила. Лепенка като за начало може и да не слагаш, ако не ти се разправя. Ако прецениш може и по-късно да сложиш - махането не е голям проблем.
                  Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                  Коментар


                  • #39
                    Дефлектор/ветробран за преден капак-поръчка или изработка

                    Надявам се да има някой запознат от къде може да се поръча за изработка или да се закупи подобен аксесоар за Субару Форестер първа генерация ? От известно време търкалям като служебен един Нисан Патфайндър, снабден с тази пластмаса и прави впечатление, че наистина има ефект при високи скорости-лютеницата по предното стъкло е значително по-малко.

                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:D_3ffe6aa78c834b1f5f836b5a24fb4253.jpg
Прегледи:1
Размер:119.8 КБ
ID:5592957

                    Коментар


                    • #40
                      От: Дефлектор/ветробран за преден капак-поръчка или изработка

                      Опитай тук:
                      http://www.kalocom.com/products
                      Only after the last tree has been cut down,
                      Only after the last river has been poisoned,
                      Only after the last fish has been caught,
                      Only then will you find that money cannot be eaten.

                      Коментар


                      • #41
                        От: Дефлектор/ветробран за преден капак-поръчка или изработка

                        Благодаря, опитах преди седмица. Любезно ми отговориха на имей-ла че нямат. Чест им прави на такива търговци, че отговарят любезно и бързо

                        Коментар


                        • #42
                          От: Дефлектор/ветробран за преден капак-поръчка или изработка

                          Първоначално публикуван от gkesov Преглед на мнение
                          ...Чест им прави на такива търговци, че отговарят любезно и бързо
                          Да! За БГ това е рядко срещано явление!
                          Only after the last tree has been cut down,
                          Only after the last river has been poisoned,
                          Only after the last fish has been caught,
                          Only then will you find that money cannot be eaten.

                          Коментар


                          • #43
                            От: Дефлектор/ветробран за преден капак-поръчка или изработка

                            Първоначално публикуван от gkesov Преглед на мнение
                            ..... Чест им прави на такива търговци, че отговарят любезно и бързо
                            Познавам лично собственика. Много интелигентен и възпитан човек.
                            Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

                            тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

                            Коментар


                            • #44
                              От: До: Дефлектори за страничните стъкла.

                              Някой може ли да ми каже от къде мога да си взема дефлектор за преден капак на Тойота Рав4 2000-2005г.

                              Коментар


                              • #45
                                От: Дефлектори ветробрани.

                                Да съживя малко темата. Доста влага се събира в колата през този сезон, наскоро прах и салон. Търся комплект ветробрани(ще оставям леко отворено). Реших, че ще са удобни за ползване постоянно, зимата за влагата, лятото при високи температури...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X