Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Цени рез. части за различните марки и модели 4х4

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • vodna pompa 100lv
    remak za neq 10lv

    frontera 2.4i

    Коментар


    • Първоначално публикуван от dimy
      vodna pompa 100lv
      remak za neq 10lv

      frontera 2.4i
      много бе колега? тва със смяната ли е?

      В&Д Ауто.
      c24ne водна помпа - 66 лв.
      c20ne водна помпа - 58 лв.

      цените са от миналата зима.
      no signature no problems

      Коментар


      • не работата е още 60лв.
        Помпата за 2.0i найстина е за около 70лв поне сменях на вектрата такава преди месец но с нея се обтяга ремака ,не знам дали и 2-ката на фронтера е с верига или като на вектрата е с ремак. Но 2.4 е с верига .
        А иначе за ремака , помпата , семеринг на двигателя и работата общо 184лв. излезе

        Коментар


        • Първоначално публикуван от lubobunker
          Първоначално публикуван от hf hpe
          Първоначално публикуван от братчеда
          Първоначално публикуван от lubobunker
          газови амортесьори - Канекс - поръчка по интернет - 580 лв - 4 бр.
          а за следващия рейндж 4 броя в дарукар са 508 лева.
          това за оригинални ли?

          защото си купих успокоителя за кормилната уредба от тях и ми продадоха афтърмаркет на Монро
          В Канекс продават и успокоители но не дават цена - само при запитване
          успокоителя за втория рейдж при дару е 117 лева.да монро са.обаче аз ползвам на различни коли монро и досега нямам никакви забележки и като цени и като качество.
          В момента пияният гръцки народ се опитва да фокусира дългия лист със сметката, който му подава все по-изнервеният европейски сервитьор. А махмурлука тепърва предстои...

          Коментар


          • И мен за диското ми дадоха монро, знам за коли са добри, но тоз се разхлопа веднага и е лек за задачата...

            Коментар


            • Първоначално публикуван от dimy
              не работата е още 60лв.
              Помпата за 2.0i найстина е за около 70лв поне сменях на вектрата такава преди месец но с нея се обтяга ремака ,не знам дали и 2-ката на фронтера е с верига или като на вектрата е с ремак. Но 2.4 е с верига .
              А иначе за ремака , помпата , семеринг на двигателя и работата общо 184лв. излезе
              ааа да абсолютно си прав аз съм с ремък.... а кой семеринг смени? че при мен тече масло някъде отзад откъм делкото?
              no signature no problems

              Коментар


              • Първоначално публикуван от Насов
                И мен за диското ми дадоха монро, знам за коли са добри, но тоз се разхлопа веднага и е лек за задачата...
                а защо не им го рекламираш.носят гаранция освен ако не са монтирани от друг.
                В момента пияният гръцки народ се опитва да фокусира дългия лист със сметката, който му подава все по-изнервеният европейски сервитьор. А махмурлука тепърва предстои...

                Коментар


                • те като го видят, ще е кажат, че е карано хард-офроуд и няма гаранция
                  помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

                  Коментар


                  • Първоначално публикуван от fanatic
                    Първоначално публикуван от dimy
                    не работата е още 60лв.
                    Помпата за 2.0i найстина е за около 70лв поне сменях на вектрата такава преди месец но с нея се обтяга ремака ,не знам дали и 2-ката на фронтера е с верига или като на вектрата е с ремак. Но 2.4 е с верига .
                    А иначе за ремака , помпата , семеринг на двигателя и работата общо 184лв. излезе
                    ааа да абсолютно си прав аз съм с ремък.... а кой семеринг смени? че при мен тече масло някъде отзад откъм делкото?
                    ми ще те излъжа казаха , че бил отпред на двигателя и са сваляли радятора заради него , като са правили помпата са видяли , че тече масло и са го сменили. Бях им казал каквото има да сменят като цена е на 10лв. Но ще питам точно кой е и ще ти пратя лично с.

                    Коментар


                    • Галопер 2.5ТДИ 98г:
                      Каре заден кардан
                      - 52.80лв от Корейски авточасти /на Канала преди Военна Акадаемия/
                      - 110лв от Инд-Комерс

                      познайте какво си купих...
                      помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

                      Коментар


                      • Чета и виждам - частите за Мерцедес и Джип най-високи!
                        Джип Гранд Чероки 2,5 турбо дизел 1996г. Ето какво ми струваше спукана глава:
                        Нова глава - между 950 и 1200 лв.
                        Втора употреба - само от едно място ми предложиха за 300 лв. и само на едно друго място намерих за 100 лв.
                        Гарнитура за глава 170
                        Гарнитура капак 45
                        Гарнитура колектори 70
                        Подгревни свещи 4 х 28
                        Частите са от магазина на "Стамболийски" и "К. Величков"
                        Работа (в сервиза на Хюндай - Дървеница - правят и Джип) 495 с ддс
                        От посоченият магазин, преди време, купих амортисьори - мексикански
                        предни 2 х 115
                        задни 2 х 127
                        Маншони за полуоси 2 х 20
                        Докато се мотаех в магазина, научих:
                        Радиатор за 4.0 бензин 450
                        За 2.5 т.д.
                        кобилици по 127
                        повдигачи по 108
                        клапани всмук. по 70
                        клапани изпуск. не знаеха, но по над 100
                        ремък водна, алтерн. и др. 75
                        След халите май ул. "Струма" има вносители за Джип. За един фар ми поискаха 2 300 лв, а за стъкло за арматурата 320
                        За цените при официалния вносител не искам и да мисля!
                        Иска ли някой да си купи Джип?
                        Lancia Delta HF Integrale Evolucione

                        Коментар


                        • Първоначално публикуван от Тедо /LJ73/
                          Галопер 2.5ТДИ 98г:
                          Каре заден кардан
                          - 52.80лв от Корейски авточасти /на Канала преди Военна Акадаемия/
                          - 110лв от Инд-Комерс

                          познайте какво си купих...
                          Карето за 45 лв. от "Колос М" в Люлин срещу Нестле
                          Ние не сме неутрални!

                          Коментар


                          • ТЛК80

                            Toyota Land Cruiser - FJ80, 4.0л. бензин

                            Свещи (оригинални, Тойота) - 5лв.
                            Горивен филтър (Тойота) - 38лв.

                            Коментар


                            • Първоначално публикуван от bojitch
                              Чета и виждам - частите за Мерцедес и Джип най-високи!
                              Джип Гранд Чероки 2,5 турбо дизел 1996г. Ето какво ми струваше спукана глава:
                              Нова глава - между 950 и 1200 лв.
                              Втора употреба - само от едно място ми предложиха за 300 лв. и само на едно друго място намерих за 100 лв.
                              Гарнитура за глава 170
                              Гарнитура капак 45
                              Гарнитура колектори 70
                              Подгревни свещи 4 х 28
                              Частите са от магазина на "Стамболийски" и "К. Величков"
                              Работа (в сервиза на Хюндай - Дървеница - правят и Джип) 495 с ддс
                              От посоченият магазин, преди време, купих амортисьори - мексикански
                              предни 2 х 115
                              задни 2 х 127
                              Маншони за полуоси 2 х 20
                              Докато се мотаех в магазина, научих:
                              Радиатор за 4.0 бензин 450
                              За 2.5 т.д.
                              кобилици по 127
                              повдигачи по 108
                              клапани всмук. по 70
                              клапани изпуск. не знаеха, но по над 100
                              ремък водна, алтерн. и др. 75
                              След халите май ул. "Струма" има вносители за Джип. За един фар ми поискаха 2 300 лв, а за стъкло за арматурата 320
                              За цените при официалния вносител не искам и да мисля!
                              Иска ли някой да си купи Джип?
                              Поредната причина да не си купиш дизелов Джип. Влез в E-bay и ще видиш че фаровете за които ти искат 2300 лева са по 30 долара комплекта (двата) Пък и в Скорпион 13 бяха някъде около стотина лева мисля.
                              Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

                              Коментар


                              • Чифт фарове за 4600лв Не знам какво им е толкова специалното,но ми е интересно да науча. Ами те фаровете на "Майбах" сигурно са евтинджос в сравнение с тия
                                There is no dark side of the moon really. As a matter of fact it's all dark.
                                No wahalla.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X