Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Вицове

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Вицове

    Един човек си карал мотора по калифорнийския плаж, когато изведнъж небесата се разтворили над него и с гърмящ глас Господ му проговорил
    : 'Защото цял живот си се стремял да си ми верен, ще изпълня едно твое желание.'
    Човекът спрял мотора си и казал: 'Издигни мост до Хавай, че да мога да карам дотам всеки път когато поискам.'
    Господ му отговорил: 'Желанието ти е материално, помисли за огромното предизвикателство на такъв тип начинание, за
    подпорите, които трябва да се се издигнат чак от дъното на Тихия океан и тоновете бетон и стомана, които ще са необходими! Това ще изчерпи много природни ресурси! Мога да го направя, но ми е трудно да приема стремежа ти за материални блага. Не бързай, помисли си и си пожелай нещо, което да е в полза на цялото човечество.'
    Човекът с Харлито помислил помислил и накрая казал:
    'Господи, бих искал аз, а и всички други мъже да можем да разбираме жените; искам да знам какво чувства жената, какво си мисли, когато ме наказва с мълчание, когато плаче, какво всъщност има предвид, когато казва, че всичко е наред, и най-вече искам да знам как мога да направя една жена истински щастлива.'
    И Господ му отвърнал; 'Две или четири платна искаш на тоя мост?'

    И карайте полека ей.
    За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

    Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

  • #2
    До: Специални поздрави за мотористите.

    Първоначално публикуван от targa Преглед на мнение
    'Господи, бих искал аз, а и всички други мъже да можем да разбираме жените; искам да знам какво чувства жената, какво си мисли, когато ме наказва с мълчание, когато плаче, какво всъщност има предвид, когато казва, че всичко е наред, и най-вече искам да знам как мога да направя една жена истински щастлива.'
    И Господ му отвърнал; 'Две или четири платна искаш на тоя мост?'
    Това май съм го чувал някъде
    Браво, много е готино
    Suzuki TS 200R - 1996, Suzuki Dr 250 SHC - 1991, Suziki RMZ 450 - 2007, Yamaha YZ 450F - 2010...

    Коментар


    • #3
      До: Специални поздрави за мотористите.

      Еее много яко......че и пита с колко платна да е моста...другото си е непосилна задача.

      Коментар


      • #4
        До: Специални поздрави за мотористите.

        Радвам се,че ви харесва.
        За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

        Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

        Коментар


        • #5
          До: Специални поздрави за мотористите.

          Преди 10-тина години приказката звучеше така:

          Стои си рибар на риба ама никаква слука и по едно време нещеш ли хоп и хваща златната жабка оная му се премолила абе човек пусни ме жабетата ще умрат гладни ако ме пуснеш ще ти изпълня едно желание(само едно щото нали се сещате не е златната рибка все пак).Пък нашия човек нали си бил душко добродушко хубаво аиде от мен да мине пуснал жабката и оная зачакала за желанието пък тои нащия пак на добрина я ударил и рекъл абе спри воината в Босна и Херцеговина.Жабката рекла абе сложна работа нямам толкова сила,че да ти изпълня такова желание даи друго нашия се почудил почудил и казал ми хубаво направи ми жената по хубава,че е малко грозничка жабката рекла даваи снимка да я правим готина и да ходим да храним жабетата.Изкарва нашия снимка жабата гледа и се чеши по коронката пак гледа и пак се чеши и по едно време се сопнала:
          Абе я даваи картата на Босна да вършим работа и да си ходим

          П.п Ако модераторите решат да сложат заглавие на темата'' ВИЦОВЕ'' мога да разкажа още няколко.

          Коментар


          • #6
            До: Специални поздрави за мотористите.

            добра идея е тва с вицовете особено ако са за моторджий, имаше някаде вицове за ендурджий и шосейки, бяха забавни, някой ако ги знае може да постне да се посмеем

            Коментар


            • #7
              До: Вицове

              Един таралеж вървял, вървял забравил как се диша и умрял
              Suzuki TS 200R - 1996, Suzuki Dr 250 SHC - 1991, Suziki RMZ 450 - 2007, Yamaha YZ 450F - 2010...

              Коментар


              • #8
                До: Вицове

                Един мъж и една жена били на купон само че и двамата имали проблеми :на мъжът мнооого му миришели чорапите ,а на жената - устата.Пили те веселили се на края на вечерта легнали свършили работа и на сутринта като се сабудили жената казала на мъжа :трябва да ти кажа нещо...... Мъжът : какво ? че си ми изяла чорапите ли ?!

                Коментар


                • #9
                  До: Вицове

                  отива един Ендурист на бензиностанцията и попитал ...
                  "колко струва една капка бензин?"
                  "без пари" - отговорил бензинджията
                  "ем добре тогава ... накапи ми 10литра"
                  Suzuki TS 200R - 1996, Suzuki Dr 250 SHC - 1991, Suziki RMZ 450 - 2007, Yamaha YZ 450F - 2010...

                  Коментар


                  • #10
                    До: Вицове

                    Айде един моторджииски:

                    Кара си рокер брадясал страшен ти казвам дава газ на Intrudera ама яко,врабец му пресича пътя удря се в каската и пада на хасвалта в несвяст спира рокера тои рокер,рокер ама с добро сърце.Скатава врабеца във вътрешния джоб на рокерското яке отива си,купува клетка слага врабеца сипва му водичка слага му просо,и пак духва с мотора.След 3-4 дена врабеца се освестява седи на задник и си вика:
                    - Ебах му мамата кога го блъснах,кога ме съдиха, кога ме затвориха.

                    Коментар


                    • #11
                      До: Вицове

                      Първоначално публикуван от spl77 Преглед на мнение
                      Айде един моторджииски:

                      Кара си рокер брадясал страшен ти казвам дава газ на Intrudera ама яко,врабец му пресича пътя удря се в каската и пада на хасвалта в несвяст спира рокера тои рокер,рокер ама с добро сърце.Скатава врабеца във вътрешния джоб на рокерското яке отива си,купува клетка слага врабеца сипва му водичка слага му просо,и пак духва с мотора.След 3-4 дена врабеца се освестява седи на задник и си вика:
                      - Ебах му мамата кога го блъснах,кога ме съдиха, кога ме затвориха.
                      Това е добро !
                      [CENTER][B]Не търся пътя, а ходя там където го няма, за да оставя следа след себе си ![/B] [FONT=&quot]®
                      [/FONT]________________________________________
                      [CENTER] [I][SIZE=1]..Победите се постигат с рискове и компромиси а не със очакване на момента..
                      [/SIZE][/I][FONT=Lucida Console][SIZE=1][B]..[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Tahoma][SIZE=1]Давай наставления само на този, който търси знания, осъзнавайки своето невежество. Оказвай помощ само на този, който не умее понятно да изказва своите заветни думи. Обучавай само този, който е способен, узнавайки за единия ъгъл на квадрата, да си представи останалите три[/SIZE][/FONT][FONT=Lucida Console][SIZE=1]..[/SIZE][/FONT]
                      [/CENTER]
                      [/CENTER]

                      Коментар


                      • #12
                        До: Вицове

                        Ето нещо и от мен
                        Мъжът откри ДУМИТЕ и създаде ДИАЛОГА.
                        Жената откри ДИАЛОГА и създаде КЛЮКИТE.
                        Мъжът откри ЖЕНАТА и създаде СЕКСА.
                        Жената откри СЕКСА и създаде ГЛАВОБОЛИЕТО.

                        Мъжът откри ПАЗАРА и създаде ПАРИТЕ,Жената откри ПАРИТЕ И Е*А МАЙКАТА НА ВСИЧКО!!!!!

                        Коментар


                        • #13
                          До: Вицове

                          Теми от съседните форуми:

                          Lamborghini Forum:
                          Свистене на вятъра при 305км/ч, нямам идея за по-натам.

                          Fiat Forum:
                          Алооо? Сам ли съм тук бре?

                          Mercedes C-Klasse Forum:
                          Мерцедесчето ми се намокри тази неделя като ходих с него за хляб - какво да правя?

                          MX-5 Forum:
                          Един нещастен ловец мина през колата ми със скапания си Туарег!

                          VW Touareg Forum:
                          Нек'ъв Х5 ми се е закачил от долу на купето. Някакви идеи как да го махна?

                          Renault-Forum:
                          Продавам месечна карта за градски транспорт. Колата излиза по-рано от сервиза от очакваното!

                          Bentley Forum:
                          Днеска използвах пепелника. Как да си го сменя?

                          Porsche-Cayenne-Forum:
                          Разход под 31л/100км. Проблем в инжекциона?

                          Smart Forum:
                          Инсталирах двигател от мотоциклет. Най-сетне повече мощност!!!

                          Camaro Forum:
                          Приятелката ми спа с брат ми и жена му. Как да ги убия? Вече имам едно дело и не ми се връща в затвора...

                          Mustang Forum:
                          Некъ'ф мизерник със Сивик се опита днес да ме изпревари!

                          Civic Forum:
                          Некъ'ф мизерник с Мустанг се опита днес да ме изпревари!

                          Honda Accord Forum:
                          Мама ми подари колата си. Търся ефтини 18-ки!

                          VW Bora Forum:
                          Сърдит съм! Всички казват, че карам Голф с раница на гърба. (за това карам комби )

                          Opel Forum:
                          Моята Корса няма никаква ръжда! СЕРИОЗНО! (темата изтрита от модератора)

                          Lexus-Forum:
                          От къде да си намеря задни стопове като на VW?

                          Toyota Corolla E10 - Forum:
                          Разочарован съм от качеството на моята Е10! След 270'000км стъклото на километража е леееко надраскано.

                          Seat Marbella Forum:
                          Днеска успях да карам редом с един камион!

                          BMW 3er E36-Forum:
                          Къде има най-яките дюнери в града ве?

                          Trabbi-Forum:
                          Бях днеска до Мерцедес-Бенц да си сменя двигателя с техен. Обаче проблем: работи-не работи-работи-не работи...

                          мнението е променено един път:
                          Обаждане по телефона от Мерцедес: Инсталирали сме ви мотор за чистачки! Моля превключете от интервал още един път на горе за позиция едно!

                          Hummer Forum:
                          Днеска ми се счупи в движение единия носач. 14 ранени и 2ма убити......

                          Трябва ли задължително да си купя черната металик боя от представителството? Най-близкото е на 25км, което прави 50лв за бензин....

                          Yugo Forum:
                          Вашето кога за последно беше в движение?

                          Honda Civic CRX-Forum:
                          Кучето на съседа спи в тръбата на ауспуха ми. Мога ли въпреки това да запаля колата?

                          Toyota Forum:
                          Най-сетне направих 300'000км, кога ще се счупи най-сетне?

                          Polo Forum:
                          Най-сетне 6см по-ниско окачване! Сега обаче не стигам до микрофона за поръчки на МакДрайв...

                          Ferrari Forum:
                          Търся съвет за командировка в Колумбия. Искам много бързо да влезна и излезна!

                          Fiat-Forum:
                          Чудя се дали има живот извън сервиза?

                          BMW 7ца-Forum:
                          Помощ при програмирането на системното меню - как да си накарам пепелника да се затвори?

                          Mercedes new S-Klasse Forum:
                          Търся си 2ра кола с адекватни реакции при мъгла (т'ва ще дойде доста актуално )

                          Тойота Aygo Forum:
                          Всички ме питат колко е било голямо яйцето-изненада и дали след това трудно съм го сглобил.

                          Коментар


                          • #14
                            До: Вицове

                            Първоначално публикуван от spl77 Преглед на мнение
                            Теми от съседните форуми:

                            Lamborghini Forum:
                            Свистене на вятъра при 305км/ч, нямам идея за по-натам.

                            Bentley Forum:
                            Днеска използвах пепелника. Как да си го сменя?

                            Porsche-Cayenne-Forum:
                            Разход под 31л/100км. Проблем в инжекциона?

                            Smart Forum:
                            Инсталирах двигател от мотоциклет. Най-сетне повече мощност!!!

                            Camaro Forum:
                            Приятелката ми спа с брат ми и жена му. Как да ги убия? Вече имам едно дело и не ми се връща в затвора...

                            Mustang Forum:
                            Некъ'ф мизерник със Сивик се опита днес да ме изпревари!

                            Civic Forum:
                            Некъ'ф мизерник с Мустанг се опита днес да ме изпревари!

                            Hummer Forum:
                            Днеска ми се счупи в движение единия носач. 14 ранени и 2ма убити......

                            Трябва ли задължително да си купя черната металик боя от представителството? Най-близкото е на 25км, което прави 50лв за бензин....

                            Yugo Forum:
                            Вашето кога за последно беше в движение?...
                            Това много ме изкефи Обаче най-много ми хареса за Хамъра( чука )
                            Димитър Тенев

                            Коментар


                            • #15
                              До: Вицове

                              Това е яко. А offroad-bulgaria форум къде е?

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X