Обява

Свий
Няма добавени обяви.

GPS, Сандански и още нещо, ама него не го помня.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • GPS, Сандански и още нещо, ама него не го помня.

    Така седя и гледам, гледам и седя и си мисля да се излагам ли или не
    Пък Гълъбин ми вика "хм, че то накъде повече от това"
    Да де то си е така ама ендурист и прасе насита от кал нямат а аз от резили
    Та ето накратко и сбито като за "ендуристи" ЧЛЕНА на комисия ендуро Гълъбин реши да жертва един УиКенд
    и да ме научи как се кара по трак или по точно да ме научи само как се КАРА Що ли не разбрах.
    И всичко започна ето така ......

    Подготовката на трака не била лесна работа отнема много уиски и време..

    Кафето беше мое и е само декор към снимката...



    А сега си тръгвам и ако не ме спрат за по бира някъде из път до час два ще довърша започнатото.......

    Никой никъде не ме спря за по бира сигурно са ме видели как карам
    Нищо аз си взех една двулитровка и сега почвам снимка бира, снимка бира пък което свърши първо това ще е.
    Така действието се развива в Сандански и околия и тук ще призова Слави Даскалов да се включи
    с пояснения за местностите щото аз нищо не видеХ нали Гледах у ГПС-о..
    Тръгваме и аз следим някаква линия на екрана а покрай мене лозя докъдето ми видят очите...






    Добре, че на "шефа" му се до...ка или на мене беше незнам ама успех да снимам
    После апарата "телефона" отказА. ....

    Имението на Кюлев...




    И после се почна една .... абе не е за разправяне по добре да покажа щото тоя форум и блондинки го четат.



    И разбира се от трудното трасе пак неможах да снимам ...и ето ни от Сандански в Мелник.



    Повече снимки тука немаше пак поради горните причини
    Ама Мелник всичко го знаете
    И накрая след като пробвахме една пътека се оказа, че нагоре път НеМа. А аз беХ гладен като ЕНДУРИСТ
    И ето ни на обяд в Рожен след 80км. оффроуд по трак и ЯЗЕ водих, как съм стигнал там незнам ама май е било
    по миризмата на наденичките а не по трака







    Вече НАЯДЕНИ и апарата се разснима..... Тръгваме обратно към Сандански....Прочутите пясъчници са зад нас.








    Те това било клас хоби ... да бе да ХОБИ




    И така завърши ден пРъВи .... посЛе не помним
    Последно редактирано от Chinela; 25-02-08, 17:29.

  • #2
    До: GPS, Сандански и още нещо, ама него не го помня.

    Вечерта със сетни сили и безжичен интернет от съседния хотел.. успях да драсна едно лично на Сл. Даскалов който в събота беше на работа
    и ето в неделя ни посрещна на ОМВ-то готов да ни покаже природните забележителности.
    ТУК СЪВСЕМ СЕРИОЗНО ИСКАМ ДА МУ БЛАГОДАРЯ ЗА КОМПАНИЯТА И РАЗКАЗИТЕ.



    Тук Гълъбин тества дали тежкият мотор на Слави става за оФФ....


    Е мнооо говеда из тия байри бе....


    Това беше най-голямата ми грешка за деня...


    До тука беше само фитнес, тоест аз моя го носих..


    Леле от там доле сме тръгнали.. аз съм се побъркал а каква оферта имах от на един рибар жена му.


    И вече започва урок по природознание... ами така е който не е учил кога требе








    Еййййй там не сме Одили наллли ...


    С тоя мотор Слави ми разби разбиранията за ендуро..


    Тук пък Слави реши да намери 9те разлики между неговата ямаха и моя мотор...






    Коментара оставям на него... ама бил много твръд а мене питаш ли ме

    Опит за летене, ама за сефте..




    И най-накрая биррраааааааа

    Ама къде сме незнам

    Лелееее 3-ма на един..


    Вижте как е вдигнат предният калник а


    Незнам за вас ама аз мноо се кефя натакива магазини /селски молове/ всичко в едно..


    Това ми е най - готината снимка според мен..


    Свършиииии.......


    И така докато аз снимах Гълъбин кара, а Слави ми се смя.
    За повече информация вестник Струма.....

    П.П. Гълъбине БЛАГОДАРЯ ТИ

    Коментар


    • #3
      До: GPS, Сандански и още нещо, ама него не го помня.

      Ванка ще ме извините за офф-а,ама открийте седемте разлики между последните ваши снимки и мойте.Жена ми е от този край и аз съм се качвал там с Тойотата
      ,някой от колегите ако ходи пак да кара на там може да драсне едно лично да отидем заедно.Интересно ми е колегите от Сандански да кажат от Кръстилци нагоре как е пътя,има ли други села и т.н..Още веднъж сори за спама....
      Прикачени файлове
      SUBARU FORESTER 2002g AWD LSD-DIF. Човек може да живее без храна 1 месец,без вода 1 седмица,без въздух 1 минута,а без акъл цял живот...

      Коментар


      • #4
        До: GPS, Сандански и още нещо, ама него не го помня.

        Първоначално публикуван от BOBI_27M Преглед на мнение
        Ванка ще ме извините за офф-а,...................Още веднъж сори за спама....
        Какъв спам какви пет лева бе Боби, даже много се радвам, че се включи. Това не е техническа тема ами за разходки така, че давай разкажи ни повече за тая местност. Мнооооогооооо красиво и уникално за ендуро.

        П.П. Боби ние не сме се качили по черни пътища а по деретата до там, кръста де. Само се върнахме по черният път за по бързо. Слави караше по него и ни чакаше на определени места.

        Коментар


        • #5
          До: GPS, Сандански и още нещо, ама него не го помня.

          Чинел, радвам се, че вече можеш да караш по трак !
          Другия път в Стара Загора, че да усъвършенстваш мът'ряла !
          Ендурото и сексът не са шега работа !
          -------------
          Животът се измерва с броят на издишванията !

          http://sixdayscrazyjob.com
          http://crazy-job.com

          Коментар


          • #6
            До: GPS, Сандански и още нещо, ама него не го помня.

            Ами аз знам малко,но...Този параклис горе е строен от хората от село Струма,наи-долу на асвалтовия път,имадва кръста защото единия е бил паднал,после направен по-голямия,а накрая възстановен и първияЗначи долу на това водоемче има малка сградичка,тя е ловците,има дружинка там,развасоват си улова там.Преди 2г на въпросното водоемче се качихме с жената ,като уговорката беще да се качим до параклисчето,обаче нестана.Попаднахме на много мека земя,нисана/4х2 съни/ затъна за секунди,подпочвени води се появих и....дотам.Идва подкрепление и с подръчни средства го извадихме.Преди 3седмици за пореден път бяхме с един приятел до параклиса аз с королата,той с Пасат 92г 4х2 ,те бяха 4 човека в Пасата и няма д ати разправям колко пъти забукуваше,просто пътя си е "като за нас си" .После моя френд ми каза че ако е знаел колко е далече и какъв е пътя никога не би тръгнал .А горе иначе на един празник/ако не греша е Свети Спас,ама не съм сигурен/ се качват доста хора от село Струма,ама доста баби,дядовци,мало и старо .Точно на поляната където сте оставили ендурото на Даскалов става малък събор,завира от народ.Представи си колко от населението притежава офф-роуд техника за да се качи там,обаче се качват.Няма жигули,няма форд,няма Опел,всичко е горе.Изобщо хората уважават празниците.
            SUBARU FORESTER 2002g AWD LSD-DIF. Човек може да живее без храна 1 месец,без вода 1 седмица,без въздух 1 минута,а без акъл цял живот...

            Коментар


            • #7
              До: GPS, Сандански и още нещо, ама него не го помня.

              Първоначално публикуван от Chinela Преглед на мнение
              Така действието се развива в Сандански и околия и тук ще призова Слави Даскалов да се включи
              с пояснения за местностите щото аз нищо не видеХ нали Гледах у ГПС-о..
              Ако трябва да сме точни, Иван ми беше изпратил съобщение още в събота сутринта! Обаче аз видях съобщението чак вечерта защото цял ден бях на работа (смените ми са 12 часови)! Веднага му се обадих по телефона и се уговорихме за в неделя защото не можех да излезна в събота вечерта (моля да приемат извиненията ми), просто бях скапан след 12 часово висене на шосето и сигурно щях да заспя на масата, ако бях излезнал!
              Та така съботата я пропуснах! По снимките единствено мога да кажа че са някъде в полето между Мелник и Сандански, а някои са над Мелник и Рожен в подножието на Пирин (пясъчниците)! Имението на Кюлев, предполагам че повечето знаят, се намира отдяно на асфалтовия път от Сандански за Мелник!

              Вечерта със сетни сили и безжичен интернет от съседния хотел.. успях да драсна едно лично на Сл. Даскалов който в събота беше на работа
              и ето в неделя ни посрещна на ОМВ-то готов да ни покаже природните забележителности.
              ТУК СЪВСЕМ СЕРИОЗНО ИСКАМ ДА МУ БЛАГОДАРЯ ЗА КОМПАНИЯТА И РАЗКАЗИТЕ.
              Моля, моля, благодарностите са от мене! Много се радвам че се запознах лично с такива приятни хора, че и да покарам с вас, а не сам както обикновенно! Това че този път карах с приятна компания а не сам ми даде и увереност да се поотпусна малко, та после Иван разправяше че съм го бил впечатлил карайки в коловозите! А иначе най-често аз си карах по черния път а Иван и Гълъбин кръжаха наоколо по баирите без път и пътека!
              Както писа Иван, в неделя сутринта пихме по кафе на ОМВ, аз си заредих и бензин, и тръгнахме по баирите! Аз се изкачих набързо до с.Кръстилци по циментовия път а Гълъбин прекара (ама хем яко го прекара ) Иван по някаква пътека, която доста ги беше поуморила! Наложи се да ги почакам над с.Кръстилци и докато ги чаках се сетих че в залисията съм забравил да си платя бензина на ОМВ! Голям срам, да му се невиди ! Върнах се обратно до ОМВ, платих си, касиерките ми се посмяха, и айде обратно към Кръстилци. Двамата хард ендуристи още ги нямаше, но скоро дойдоха и потеглихме нагоре.
              Тука вече сме на Кръстов връх (май така се казваше) и обсъждаме околностите и бъдещия ни маршрут! Някои тук се качиха с моторите, а някой (аз) се качи пеш (то си се знае защо)!


              След качването на Кръстов връх Иван леекичко се опита да потегли към кръчмата на с.Игралище, обаче аз и Гълъбин имахме план да търсим начин да пресечем дерето на Лебнишката река и да преминеме в Огражден планина! За съжаление така и не можахме да прекосим пустото му дере, въпреки че опитите продължиха до късно следобед! През това време ходихме и до Игралище де!

              Тук пък Слави реши да намери 9те разлики между неговата ямаха и моя мотор...
              Не са 9, Иване, 999 са разликите! За първи път се качвам на такъв мотор и съм впечатлен, въпреки че не посмях да се отпусна, щото както казах и на Иван - с чужд мотор и с чужда жена човек не бива да се отпуска много, много, особенно в присъствието на собственика! Як мотор, оса, не дава да го пипнеш и е готов да излети!

              Коментара оставям на него... ама бил много твръд а мене питаш ли ме
              Верно си е твърд, отвсякъде, ама е и стабилен и създава чувство за сцепление, а и е много, мнооого лек! За първи път се качих на мотор, който ми създава чувството че е по-як от мене, т.е. че ще излезе навсякъде, и че главния проблем ще е не дали мотора ще излезе, а дали аз ще остана върху него!

              Тука Иван и Гълъбин си поиграха, а пък аз снимах с телефона на Иван (не си носех фотоапарата). Обаче много закъснява от натискането на копчето до снимането та изпуснах някои добри моменти!


              И най-накрая биррраааааааа

              Ама къде сме незнам
              В един смесен магазин + кръчма в с. Игралище! Главната кръчма не работеше за съжаление!
              Та така значи! Аз останах много, много доволен от преживяното! Единственото неприятно нещо беше че след хубавите преживявания трябваше да отида и да изкарам 12 часа нощна смяна на крак, та сега всичко ме боли (поне едно аспиринче да бех пийнал за мускулната треска)!
              Дано скоро да решите да дойдете пак! Пък и други колеги ако идват да се обаждат! Телефона ми го има в профила!

              Първоначално публикуван от BOBI_27M Преглед на мнение
              Ванка ще ме извините за офф-а,ама открийте седемте разлики между последните ваши снимки и мойте.Жена ми е от този край и аз съм се качвал там с Тойотата
              ,някой от колегите ако ходи пак да кара на там може да драсне едно лично да отидем заедно.Интересно ми е колегите от Сандански да кажат от Кръстилци нагоре как е пътя,има ли други села и т.н..Още веднъж сори за спама....
              Щом си се качил до язовирчето, където си снимал, и то на кал, на сухо няма да имаш проблеми и по-нагоре до с.Игралище! Всъщност не ти знам клиренса, може и да закачиш на едно две места (ако си с колата от снимките)!
              "Do not correct a fool, for he will hate you;
              Correct a wise man, for he will appreciate you."

              Коментар


              • #8
                До: GPS, Сандански и още нещо, ама него не го помня.

                Respect за увлекателния разказ! Мисля, че Чинела си заслужава една стики тема "Разходките на Чинела" или нещо подобно...
                Bling bling, money ain't a thing :)

                Коментар


                • #9
                  До: GPS, Сандански и още нещо, ама него не го помня.

                  Колеги имам проблем с FTP-то до час два се надявам да го оправя.
                  Много моля за извинение, че не се виждат снимките.

                  Коментар


                  • #10
                    До: GPS, Сандански и още нещо, ама него не го помня.

                    ХАХА, без снимките е още по-забавно, остава място за въображение!
                    Bling bling, money ain't a thing :)

                    Коментар


                    • #11
                      До: GPS, Сандански и още нещо, ама него не го помня.

                      ...много натъжен бях в началото на сезона когато разбрах , че "Париж-Дакар " няма да се състи и не са терористи виновни ама това е тънка труга тема...та в тъгата си , отварям аз сайта и гледам ...то не само започнало но и вече приключило прословутото рали, даже и наши състезатели участвали...чак по - късно разпознах , че не били африкански дюни а мелнишки пирамиди и , че не били някакви световни ендуристи а заслужили български спортисти...Гълъбин ,Chinela. и sl.daskalov...Браво за организацията , и на мен много ми се се ходеше, но трябваше да подържаме огъня по барикадите...Абе не се стигна до възтание ама поне делегирахме присъствие...а иначе на Паничище всичко е спокоино...Гледам също , че участниците стриктно са спазили изискванията за нерегламентирана реклама и старателно са завъртяли бирената бутилка скривайки етикета от потребителския поглед. Много съобразителни бе...ама нали карат ендуро та мозъка е свеж и проветрен та мисли...

                      Коментар


                      • #12
                        До: GPS, Сандански и още нещо, ама него не го помня.

                        Първоначално публикуван от Chinela Преглед на мнение
                        Какъв спам какви пет лева бе Боби, даже много се радвам, че се включи. Това не е техническа тема ами за разходки така, че давай разкажи ни повече за тая местност. Мнооооогооооо красиво и уникално за ендуро.

                        П.П. Боби ние не сме се качили по черни пътища а по деретата до там, кръста де. Само се върнахме по черният път за по бързо. Слави караше по него и ни чакаше на определени места.
                        Бре Иване, майстор си станал вече на тракове...виждам!
                        Ами да беше ни поканил и нас да додим, че оранжевия цвЕт липсва нещо. Па и ние оД "Дефилето..." белким сме виждали ГПС-и!
                        Mitsubishi L200 DobbleCab

                        KTM XC 450 RW 2009
                        KTM 350 SX 2011

                        Коментар


                        • #13
                          До: GPS, Сандански и още нещо, ама него не го помня.

                          Браво бе Ванка, започваш да ме кефиш още повече, ша стане човек от теб продължавай в този дух и съвсем скоро се надявам да покараме заедно в някое хубаво кътче на България.
                          Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

                          Коментар

                          Активност за темата

                          Свий

                          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                          Зареждам...
                          X