Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Помощ за износени резби

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Помощ за износени резби

    резбите на водния колектор са износени кажете освен че могат да се навият нови по голями как да спася временно положението

  • #2
    прокарай тези дето имаш с един мечик! Купи си лепило (мисла че е 20-30 лева) на вюрт за лепене на болтове! Слагаш по една капка стягаш леко! Чакаш 1-2 часа донатягаш и си готов! Да неме проклинаш само после при отвиването То има три вида лепило за голямо залепване за по-малко и т.н.
    Иначе ти резбите наистина можеш да разшириш и да навиеш по големи шпилки което е най-добрия вариант ама ако е там дето си мисла трябва да распробиеш и колектора на същия диаметър! Затова пък има едни неща коитп са и о0твън и отвътре с резба само че незнам къде можеш да намериш има ги в каталозите пак на вюрт! Купуваш пренавиваш и запазваш диаметъра на оригиналните си шпилки!
    4ао и късмет!
    Никога не спорете с глупака. Хората може да не разберат разликата.

    Коментар


    • #3
      благодаря ти, много си бърз с отговорите №1

      Коментар


      • #4
        За фиксаторите на Вюрт не знам. Знам за Локтайт. Синият е най-слаб, той е за приборостроене. Червеният е среден, той ти трябва. Зеленият е некъф ужъс, некъф атъ, той се развива само с газова горелка по инструкция. Цветовете са на течността, а всичките са в червени тубички, да ги вземат дяволите.

        Коментар


        • #5
          на вюрт има и за лепене на превъртели лагери и него съм пробвал! Прави чудеса... Иначе тва с няй голямата якост го има и там и наистина е ужас ако е е обезмаслено и действано с него както трябва, но пък ако неги сваляш и неискаш да ти се одвиват вече слагаш от него и край!
          4ао
          Никога не спорете с глупака. Хората може да не разберат разликата.

          Коментар


          • #6
            Локтаит до сега няма равно на себе си лепило за резбуви съеденения.
            Всичко друго е няколко нива надолу.
            LZ1HAH
            0888705588

            Коментар


            • #7
              локтайт нямат лепило за превъртели резби, доколкото на мен ми е известно. а сравнение между локтайт и вюрт неможе да се прави защото първите правят разни мазила и силикони само, а другите са на първите места в света по произвидство на крепежни елементи и всичко свързано с тях в това число и уплътнители за резби, силикони и други там хубавини

              така, че според мен WURT rulzzz
              drive alive

              Коментар


              • #8
                абе ако имаш и знаеш от къде вземаш вюрт гаранция ти давам! Лепили сме болтовете стягащи главата на мерцедес при сасипани резби и сме натягали на килограми няма мърдане! Мерцедеса движи и днес!
                4ао
                Никога не спорете с глупака. Хората може да не разберат разликата.

                Коментар


                • #9
                  от къде може да се вземе този уплътнител на вюрт ?

                  Коментар


                  • #10
                    WURT

                    Ами за по-лесно можеш да пробваш в магазина на WURT. Все нейде из София има, ако ли не - представителство.
                    Ако ти е по-лесно - във Варна има

                    Коментар


                    • #11
                      това лепило не е ли доста скъпо
                      преди купих някакво на вюрт разфасофката беше 100 лв ,е вярно 250мл ама кво да го правя,при условие че ми трябваха няколко капки
                      "Ако не можеш да ги убедиш, объркай ги."

                      Коментар


                      • #12
                        те са малко рекетьори, смята се че щом си стигнал до там ще плащаш, защото нямаш друг изход

                        иначе такива работи май има в практикер
                        drive alive

                        Коментар


                        • #13
                          ееее не де то тва лепило е някъде около 25-30 лева максимум и се исползва с години! Аз с една тубичка незнам колко време съм карал....
                          4ао
                          Никога не спорете с глупака. Хората може да не разберат разликата.

                          Коментар


                          • #14
                            За Поксипол-а(а не локтайт както бях написал) казват, че може в него с метчика резба да направиш - пълниш с лепило, изчакваш/но не 10 минути/, разпробиваш и нарязваш. Не съм го пробвал и незнам до каква степен ще устиска тая резба, но може и да се пробва при някоя аварийна ситуация.

                            Коментар


                            • #15
                              Наистина тези неща правят чудеса. Тествал съм го на кавазакито ми (всички шпилки на главата) и ефектът наистина си го бива. Необходимо е обаче качествено обезмасляване на отвора, преди да го третираш с лепилото.
                              "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X