Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Програма за записване на пароли

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Програма за записване на пароли

    Търся програма, която да записва пароли въвеждани от моя компютър, например в Скайп, майл, форум.
    Доколкото разбрах така наречените Keyloggers. Откъде мога да сваля такава? Някой използва ли?
    Все, что делаешь, надо делать хорошо, даже если совершаешь безумство.
    A2 (+)

  • #2
    До: Програма за записване на пароли

    А защо ти е програма? Записвай си ги на някой текст документ...

    Коментар


    • #3
      До: Програма за записване на пароли

      Първоначално публикуван от Тихомир Севов Преглед на мнение
      А защо ти е програма? Записвай си ги на някой текст документ...
      Eй Тишо, уби ме!
      Не става дума за моите пароли
      Все, что делаешь, надо делать хорошо, даже если совершаешь безумство.
      A2 (+)

      Коментар


      • #4
        До: Програма за записване на пароли

        Ами объркал съм се.
        Я виж тука:
        http://forum.setcom.bg/index.php/topic,30105.0.html

        Коментар


        • #5
          До: Програма за записване на пароли

          И тука , влизай и си избирай.
          http://forum.setcom.bg/index.php?action=search2

          Коментар


          • #6
            До: Програма за записване на пароли

            Свалих и инсталирах Multi Password Recovery, обаче някой може ли да ми обясни как се работи с нея?
            Все, что делаешь, надо делать хорошо, даже если совершаешь безумство.
            A2 (+)

            Коментар


            • #7
              До: Програма за записване на пароли

              Каква ти е идеята всъщност - искаш да съхраниш паролите на някого за него, за да не ги забрави или искаш да разкриеш паролите на някого ?

              Коментар


              • #8
                До: Програма за записване на пароли

                Първоначално публикуван от cveti Преглед на мнение
                Търся програма, която да записва пароли въвеждани от моя компютър, например в Скайп, майл, форум.
                Доколкото разбрах така наречените Keyloggers. Откъде мога да сваля такава? Някой използва ли?
                Искаш да знаеш паролите на човек, който ги вкарва в твоя компютър. Той трябва ли да знае или не? Или искаш да разбереш вече вкарани пароли, но не от теб, а от някой друг?
                LR Discovery I, 300 TDI+Grigri+велосипед и кънки+Nitrox+Icom ID-51

                Коментар


                • #9
                  До: Програма за записване на пароли

                  Първоначално публикуван от pacific Преглед на мнение
                  Искаш да знаеш паролите на човек, който ги вкарва в твоя компютър. Той трябва ли да знае или не? Или искаш да разбереш вече вкарани пароли, но не от теб, а от някой друг?
                  Отговарям аз, защото и мен ме интересува: Както следва.
                  1 Да
                  2 Не
                  3 Да
                  Уморените коне не ги убиват , нали ??

                  Коментар


                  • #10
                    До: Програма за записване на пароли

                    Не вярвам да няма хубави, безплатни решения из мрежата.
                    Ако пък наистина няма, мога да се напъна да си припомня някои неща от Вин32 АПИ и да спретна нещо. Сега за вече съхранени от Уиндоус пароли, нещата не са обнадеждаващи, но за логгване на натиснати клавиши, разкриване на пароли в текстови полета от вида ******, май ще работи добре. Писането на такава програмка обаче няма особен смисъл, освен в случаите в които готовите такива се засичат от анти-спай,анти-вирус и други анти програми.

                    Коментар


                    • #11
                      До: Програма за записване на пароли

                      Първоначално публикуван от Макавеев Преглед на мнение
                      Отговарям аз, защото и мен ме интересува: Както следва.
                      1 Да
                      2 Не
                      3 Да
                      Не знам такава програма.

                      ПП
                      Шегата на страна. Имаше една програма (която се пуска, обаче, през сървър), която дебне, кво прави юзера и къде. Ще ми трябва малко време да си спомня (намеря) името. Това по 1 и 2 въпрос.
                      По трети: Моззилата има функция да пази паролите, и след това да се видят. Това не решение за Скайп и други програми. Само за Мозилата. За другите програми съм пас.
                      LR Discovery I, 300 TDI+Grigri+велосипед и кънки+Nitrox+Icom ID-51

                      Коментар


                      • #12
                        До: Програма за записване на пароли

                        Да, мен лично също ме интересува, защото има 2-3 души, които имат достъп до моя комп и правят като ме няма разни магарии. Но преди да ги огранича трябва да знам кой къде ходи -кой е виновника... Така че и мен ме интересува.
                        Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
                        Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
                        ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

                        Коментар


                        • #13
                          До: Програма за записване на пароли

                          Първоначално публикуван от musovir Преглед на мнение
                          Да, мен лично също ме интересува, защото има 2-3 души, които имат достъп до моя комп и правят като ме няма разни магарии. Но преди да ги огранича трябва да знам кой къде ходи -кой е виновника... Така че и мен ме интересува.
                          Това най-добре става с различни профили. Направи им различни пароли и ето ти контрола. После можеш да видиш кой къде е ровил в нета, а при повече усилия, кой и какви приложения е стартирал.
                          LR Discovery I, 300 TDI+Grigri+велосипед и кънки+Nitrox+Icom ID-51

                          Коментар


                          • #14
                            До: Програма за записване на пароли

                            Първоначално публикуван от pacific Преглед на мнение
                            Това най-добре става с различни профили. Направи им различни пароли и ето ти контрола. После можеш да видиш кой къде е ровил в нета, а при повече усилия, кой и какви приложения е стартирал.
                            Направих преди време различни профили, но ползваме едни и същи приложения, понеже сам съм си правил организационната програма за производството и обслужването на клиетни и нещо се сгрухваше уиндоуса. Така, че минахме на общо, сложих парола и скийн сейвър и така разбрах, че някой от имащите достъп, ходи, проверява пощи, тегли това онова и после .... изотзадзе.
                            Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
                            Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
                            ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

                            Коментар


                            • #15
                              До: Програма за записване на пароли

                              Не разбрах все пак има или няма такава програма, с която да "разгадаеш" нечия парола?
                              Последно редактирано от Mimeto; 26-02-08, 15:47.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X