Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Гражданска отговорност

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Гражданска отговорност

    за колко пари си направихте ГО за 2006г?

    има едно-две застр. дружества, които не определят премията по кубатурата, а по мощността /под 163кс и над 163кс/ - за някои автомобили икономията не е малка...
    помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

  • #2
    Понеже сме еднакви с теб
    110 лв. ДЗИ

    Коментар


    • #3
      Аха. И аз в една от тия компании. 72 лв като за наш човек. Е, да, ама три коли по 72...

      Да се чуди човек да има ли, да няма ли - липсва угодия!
      После идват винетките и данъка...
      Ама то ако можеше едновременно и онова да е докрая и душата в рая, ехеее
      Nissan NP 300 '10, Honda Transalp '94, а сега и TLC 90 '97

      Коментар


      • #4
        140лв. в ДЗИ (над 2500 кубика)!
        RB Patrol Team

        Коментар


        • #5
          Жената прави застраховки към Евроинс над 1800 кубика 96лв и -10% за медици военни и полицаи

          Коментар


          • #6
            колеги неискам да прозвучи като анти реклама
            ама ДЗИ пари да ми дават при тях няма да си направя застраховка
            безплатна пътна помощт,да ама след 3-4 часа,и трябвало да си платя празния курс,
            а аз да стоя напътя със смачкана кола ,целия мокър и да ги чакам някой да благоволи да ме преберекат се сети за мен
            "Ако не можеш да ги убедиш, объркай ги."

            Коментар


            • #7
              А, живо менте. И чисто обир. Преди няколко години се вързах на тоя номер на околовръстното на София, уж на колата и било платено всичко при тия и за това. Мазало. Не знам кво трябваше да казвам на оная на баща и ако се бяха свършили патроните.
              Виж мангалите идват веднага. Ама с тях ДЗИто нямало договор за евакуация. Обикновено менте. Пък после изненадващо гръмнали честния частник. И аз бях изненадан, ама от друго.

              Коментар


              • #8
                До няколко дни ще се увеличат цените за задължителната гражданска отговорност.
                Това твърдят от веригата застрахователни офиси SDI, които се позоваха на водещите застрахователни компании у нас. Булстрад се връщат на първоначално обявените цени, които са около 130 лв. за лек автомобил с мощност до 1800 кубика от 21 януари. Тогава изтича и промоцията им от 40% отстъпка. Скокът на цената на полицата при ДЗИ ще е с около 20%, но процентът на поскъпяване все още се обсъждал. Алианц България, вече е вдигнал цените, но в определени региони на страната. Другите компании също възнамеряват да обяват нови цени от 1 февруари, като повечето от тях ще премахнат бонусите, обявени в края на 2005 година. Сключените към 17 януари застраховки са с около 20% по-малко в сравнение със същата дата на 2005 година.
                www.dir.bg

                Коментар


                • #9
                  Първоначално публикуван от Паджеровод
                  Понеже сме еднакви с теб
                  110 лв. ДЗИ
                  85лв БулИнс и -10% на каското, когато имаш ГО и правиш каско! т.е. реално като си направя каското, ГО ми излиза 0.00лв...

                  Хора не се излагайте с това ДЗИ - собствениците са едни и същи, но "ДЗИ" е по-надеждно
                  помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

                  Коментар


                  • #10
                    аз си направих в евроинс на нивата 83 лв и безплатен преглед
                    "Ако не можеш да ги убедиш, объркай ги."

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X