Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Тампон на двигателя

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Тампон на двигателя

    Привет, колеги!
    Някой да е ползвал тампони от пловдивския Димитров?
    http://www.dbk-dimitrov.com/image/ca...0A-500x500.jpg
    ОФА КБ X20SE + метан

    Коментар


    • От: Тампон на двигателя

      аз колега сменях на 2 фронтери само трябва да се доразрежат дупките надулу и после по големи шайби държат няма проблем
      [I][B][FONT=Georgia][COLOR=Red]Лудницата ми е спонсор!!![/COLOR][/FONT][/B][/I]:twisted::twisted::twisted:

      Коментар


      • От: Тампон на двигателя

        Първоначално публикуван от RADARA Преглед на мнение
        аз колега сменях на 2 фронтери само трябва да се доразрежат дупките надулу и после по големи шайби държат няма проблем
        Ясно... т.е. си доволен?
        ОФА КБ X20SE + метан

        Коментар


        • От: Тампон на двигателя

          Какво имаш предвид "доразрежат"? Каква е сегашната цена при Димитров?
          C20Nе '94 KБ

          https://www.youtube.com/watch?v=SJ7ganVQGjA&t=7s

          Коментар


          • От: До: тампон на двигателя

            Колеги,да уточним за тампона откъм генерацията/левия/ на офа- КБ 2000 кубика кой тампон от Москвич се ползва,понеже са два,ляв и десен и са разлчни,водят се малък и голям.
            За нашия тампон на скоростната кутия преправя ли някой и от какво пасна. Гледам има за москвича,ама дали пасва.
            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Screenshot_20180113-100513.jpg
Прегледи:1
Размер:51.9 КБ
ID:5778153

            П.п- някой има ли излишни планки за тампона откъм генерацията за къса база c20ne

            Коментар


            • От: До: тампон на двигателя

              Моля колеги за включване.

              Коментар


              • От: Тампон на двигателя

                По неясната снимка ми прилича да е вторият,ако дадеш линка към страницата със снимките ще ти кажа точно.
                Не знам за какво е малкия лост на Джипа ми!!!

                А това е поздрав за всички ФЕНОВЕ-http://vbox7.com/play:3dc959bd

                Коментар


                • От: До: тампон на двигателя

                  Аз съм с два десни тампона от 412. Изкараха 5 години, след което ги смених с други.
                  За 20 лева съм съгласен да ги сменям всяка година. На твоята снимка е отгоре надолу втория
                  Степента на уважение е правопропорционална на калибъра на цевта и обратнопропорционална на разстоянието от нея.

                  Коментар


                  • От: До: тампон на двигателя

                    Тоя тампон за двете страни на Фронтера ли става по схемата с преправянето.
                    За тампона на скоростната кутия има ли нещо

                    Коментар


                    • От: До: тампон на двигателя

                      Първоначално публикуван от svi6tovski Преглед на мнение
                      Тоя тампон за двете страни на Фронтера ли става по схемата с преправянето.
                      За тампона на скоростната кутия има ли нещо
                      Колега... много има писано по темата и снимки има и обяснения... не е трудно, поразрови, прочети...
                      Иначе и за двата тампона на мотора става преправянето.

                      Аз само да допълняпо темата, че от магазин Олимпия пак се доказаха, като страшни задници! Тампон на Димитров, който на сайта им е под 100лв. ми го продадоха за почти 150лв. с махнат етикет и с тяхното уверение, че това не е тампон от Димитров, защото неговите били скапани. В крайна сметка след опит за монтаж се оказа, че дупките за двата болта, а които се хваща тампона са много високо пробити за сравнение с оригиналния. Разпробих по-ниски дупки, но времето захладня и отложих монтажа за пролетта. Та както беше писал колегата по-нагоре се налага разпробиване на дупките, още едно доказателство, че това е тампон на Димитров. Чудя се дали да им пиша и да им разкажа, че партньорите им от Олимпия им изкарват продуктите боклуци и после ди продават на цена 150% нагоре. Но не е луд този, който яде баницата в крайна сметка. В Олимпия ще ходя само в някакъв краен случай, когато не намирам част на друго място.
                      ОФА КБ X20SE + метан

                      Коментар


                      • От: До: тампон на двигателя

                        Първоначално публикуван от svi6tovski Преглед на мнение
                        Тоя тампон за двете страни на Фронтера ли става по схемата с преправянето.
                        За тампона на скоростната кутия има ли нещо
                        Аз съм от двете страни с такъв тампон
                        Степента на уважение е правопропорционална на калибъра на цевта и обратнопропорционална на разстоянието от нея.

                        Коментар


                        • От: Тампон на двигателя

                          Мерси колеги

                          Коментар


                          • От: Тампон на двигателя

                            Здравейте колеги, възможно ли е от скъсан ляв тампон при завой на ляво да се чува звук като на стържене отпред .

                            Коментар


                            • От: Тампон на двигателя

                              Първоначално публикуван от ivan luk Преглед на мнение
                              Здравейте колеги, възможно ли е от скъсан ляв тампон при завой на ляво да се чува звук като на стържене отпред .
                              да
                              no signature no problems

                              Коментар


                              • От: Тампон на двигателя

                                Първоначално публикуван от fanatic Преглед на мнение
                                да
                                Благодаря колега.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X