Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Един автомобил за всичко или 1+1?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    Ами как да ти кажа, виж какво може двутонния монстър с почти 30 сантиметров клирънс: http://129.9.155.192/jeep_life/news/jeep/amci.html

    Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

    Коментар


    • #47
      Първоначално публикуван от alex_markov
      Първоначално публикуван от quadra
      Много просто, тогава трябва да имаш 2 хубави джипа, и никакви "несравними коли"
      Пак Вярно, ама (пак ама - което идва да покаже че няма Универсално решение) ако ти се прииска да "Изрежеш някой Левак" (цитирам) или да се "опияняваш от по-спортно каране по планински път? Няма как да стане с двутонен "Монстър" с 30см. клиренс, трябва си нещо по-така, по-кола

      Затова пак както е казал Мечо Пух (много го уважавам аз Мечо Пух) "Колкото повече - толкова Повече"
      Ами има варянт взимаш си едно Ауди куатро 200+ коня или в краен случай някое субаро, и хем си 4х4 хем по-високо и здраво от обикновенните 2х2 хем спортна резачка.
      no signature no problems

      Коментар


      • #48
        Ти видя ли линка в горния пост - какво му се случва на Аудито?
        (И аз много ги уважавам, и тях и Субарите, ама истината е в това) http://129.9.155.192/jeep_life/news/jeep/amci.html
        Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

        Коментар


        • #49
          Първоначално публикуван от quadra
          Ти видя ли линка в горния пост - какво му се случва на Аудито?
          (И аз много ги уважавам, и тях и Субарите, ама истината е в това) http://129.9.155.192/jeep_life/news/jeep/amci.html

          много е лош тоя JEEP признавам
          no signature no problems

          Коментар


          • #50
            Мани ми има и един наточен - SRT, там сигурно е още по-интересно усещането
            Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

            Коментар


            • #51
              Първоначално публикуван от quadra
              Мани ми има и един наточен - SRT, там сигурно е още по-интересно усещането
              е то има сякакви идиоти ето 4 място в света по драг рейсинг 8.6 секунди на 400 метра с НИСАН ПАТРУЛ
              https://htftp.offroad-bulgaria.com/f...ssanPatrol.wmv
              no signature no problems

              Коментар


              • #52
                Първоначално публикуван от quadra
                Ти видя ли линка в горния пост - какво му се случва на Аудито?
                (И аз много ги уважавам, и тях и Субарите, ама истината е в това) http://129.9.155.192/jeep_life/news/jeep/amci.html
                Quadra, Quadra, Quadra,
                на времето като четях "За рульем" (ама в СССР годините) сравнението на Съветските със западните коли се извършваше по броя колела, врати и обема на багажника, та добър тест са измислили 4х4 с огромен двигател на ПРАВ участък, аз говорих именно за планинско пътче с МНОГО завои и Тогава 2Т и 30см. ЩЕ си кажат своето и Ауди-то/Субару-то ще му "Скъса Шортите" на 5.7L...

                Няма универсална кола - колкото по-универсална - толкова ПОВЕЧЕ Компромиси!

                Коментар


                • #53
                  Вярно, но говорим за серийни автомобили с реални възможности извън пистата
                  Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

                  Коментар


                  • #54
                    Първоначално публикуван от alex_markov
                    Първоначално публикуван от quadra
                    Ти видя ли линка в горния пост - какво му се случва на Аудито?
                    (И аз много ги уважавам, и тях и Субарите, ама истината е в това) http://129.9.155.192/jeep_life/news/jeep/amci.html
                    Quadra, Quadra, Quadra,
                    на времето като четях "За рульем" (ама в СССР годините) сравнението на Съветските със западните коли се извършваше по броя колела, врати и обема на багажника, та добър тест са измислили 4х4 с огромен двигател на ПРАВ участък, аз говорих именно за планинско пътче с МНОГО завои и Тогава 2Т и 30см. ЩЕ си кажат своето и Ауди-то/Субару-то ще му "Скъса Шортите" на 5.7L...

                    Няма универсална кола - колкото по-универсална - толкова ПОВЕЧЕ Компромиси!

                    Баварката от теста може и да се представи добре там, но ТТ-то си е много неприятен автомобил, той си е баш за прави участъци. Що се касае до пътчета с завои, виж Вранглера на goldy, съмнявам се че ще има много коли които да могат да съперничат с него по завоите на някое дефиле. Аз примерно от личен опит мога да кажа че където с BMW-то вече отдавна вървях с вратите напред, с Вранглера давах още и още газ и нямаше и намек на загуба на контрол или поднасяне...
                    Съгласен съм за компромисите, ама ако е добре направено правиш компромиси само с джоба си като го купуваш веднъж, после пак като го зареждаш всеки път на бензиностанцията и после пак когато си в задръстването в града или му търсиш място за паркиране.
                    Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X