Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Машина за работа в гората

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    До: Машина за работа в гората

    ето и снимките,
    имам няколко притеснения по отношения на проходимоста му .
    причината е дългата платформа която прехвирля центъра на тежеста назад и от това следва:
    -изправяне на заден мост и от там:
    -не завива защото много олеква предницата
    -претоварване на задният мост и от там.....аварий
    Но знаете че който плаща поръчва музиката.
    утре ще си покаже ако не вали
    Прикачени файлове

    Коментар


    • #92
      До: Машина за работа в гората

      Бравос! Радиатора си го скрил с рамка, зер да не го одраска някое клонче, а шофьора кучета го яли ако се обърне!
      Извинявай, ама аз съм си кутсузлия и първо това гледам, а после дали ще тегли и колко...
      Жълъди ще ям , ама на това се не качвам!

      Коментар


      • #93
        До: Машина за работа в гората

        Първоначално публикуван от Паджеровод Преглед на мнение
        Бравос! Радиатора си го скрил с рамка, зер да не го одраска някое клонче, а шофьора кучета го яли ако се обърне!
        Извинявай, ама аз съм си кутсузлия и първо това гледам, а после дали ще тегли и колко...
        Жълъди ще ям , ама на това се не качвам!
        Не си видял глад бате.Ще се качиш и песен ще пееш.

        Коментар


        • #94
          До: Машина за работа в гората

          ако ти кажа че първа и втота изклучват от време на време и трата надолу,на раздатката бързите,а на всъчкото и отгоре нямаше спирачки така слизат в деретата на рична и с пом. да държи лостовите.
          нядавам се да почне да работи да вземат някои лев момчетата и да го направим по безопастно, но те и така си го харесаха.и другате им "техника" са в подобно състояние и....
          големи са......
          но какво да направя.
          утре ще ходя и аз в гора та да го доогледам и се надявам кърпежите да издиржат

          Коментар


          • #95
            До: Машина за работа в гората

            Първоначално публикуван от dobri34 Преглед на мнение
            ако ти кажа че първа и втота изклучват от време на време и трата надолу,на раздатката бързите,а на всъчкото и отгоре нямаше спирачки така слизат в деретата на рична и с пом. да държи лостовите.
            нядавам се да почне да работи да вземат някои лев момчетата и да го направим по безопастно, но те и така си го харесаха.и другате им "техника" са в подобно състояние и....
            големи са......
            но какво да направя.
            утре ще ходя и аз в гора та да го доогледам и се надявам кърпежите да издиржат
            Пашата обича смелите а Господ безумно смелите!
            К мирной жизни не пригоден.
            Най обичам, обстановката да е максимално близка до бойната.
            ГАЗ 69 ГАЗ 53 ЗИЛ 157

            Коментар


            • #96
              До: Машина за работа в гората

              Първоначално публикуван от dobri34 Преглед на мнение
              ако ти кажа че първа и втота изклучват от време на време и трата надолу,на раздатката бързите,а на всъчкото и отгоре нямаше спирачки така слизат в деретата на рична и с пом. да държи лостовите.
              нядавам се да почне да работи да вземат някои лев момчетата и да го направим по безопастно, но те и така си го харесаха.и другате им "техника" са в подобно състояние и....
              големи са......
              но какво да направя.
              утре ще ходя и аз в гора та да го доогледам и се надявам кърпежите да издиржат
              щом машината е в такова състояние,как това ще е " машина за работа в гората " ?
              АКО ПОНЕ ВЕДНЪЖ НА ДЕН НЕ ИЗПИТАШ СТРАХ, ЗНАЧИ НЕ ЖИВЕЕШ !!!

              Коментар


              • #97
                До: Машина за работа в гората

                Te машините за работа в гората,са само такива.Винаги се карат с чалъм и някакво доизкусуряване,в движение.Според мен на баира натоварено ще се движи от време на време на заден мост.

                Коментар


                • #98
                  До: Машина за работа в гората

                  не е така,аз мисля че ако машината е изправна и се поддържа в това състояния мисля че се работи по лесно защото се чувстваш сигорен.
                  от там и по малко инциденти и винаги успяваш да реагираш и да предодвартиш проблемни ситуаций.
                  това как ви изглежда. не изклучват скорустите спирачки на въздух които не го губи хидравлика и ръчна .
                  липсват зму само третия мост посредата и блукажите.
                  Прикачени файлове

                  Коментар


                  • #99
                    До: Машина за работа в гората

                    И това е като и онова
                    Високо му е лебедката и като тръгнат трупите настрани към дерето к'о праим - скачаме и бегаме... ако можем
                    Не се заяждам, но толкова народ се изпотрепа по горите около нас, че...

                    Коментар


                    • До: Машина за работа в гората

                      колега не говорим за заяждане, а за коментари и търсене на перфектният вариянт .
                      лебетката е в шашито второто , на него е монтирана и платформата който могат да се свалеб и базата се ползва за извоз на дърва за косачка и за компресор.
                      не сим го пробал с балервачката но я продадох.
                      така че по отношения на въжето тое фиксирано ощо по нагоре чокерите добре държат а за сега няма проблеми, тежеста се прхверля пред задния мост така се управлява лесно и предния мост е с добър контакт не се надига, завива хубаво и се получава добре.
                      досега за 9-8 год. в гората обърнах само едно бъги, но кагато се научиш да работиш и да използваш максималмо техниката на ръба на неините възможности обикновенно се случва най лошото.
                      ние вервим на риба на пропас на която те е истрах да погледнеш за да не се хлъзнеш и....
                      бъгито са пързаля насртани по пепела и каманите в сухо време, като събере достатъчно и спира.
                      вече имам дете и жена и нещата стоят малко по подруг начин.
                      просто не караме вече когато ти се налага да се държиш за да стоиш на седалката, щом дупето ти е там спокоино няма как да се обирниш.
                      а тежеста на това е още по надолу така че можеби само аз мога да го обърна разумно.

                      страха пази а ние просто трябва да сме разумни защото не можем да направим втора грешка.
                      Прикачени файлове

                      Коментар


                      • До: Машина за работа в гората

                        Първоначално публикуван от Паджеровод Преглед на мнение
                        И това е като и онова
                        Високо му е лебедката и като тръгнат трупите настрани към дерето к'о праим - скачаме и бегаме... ако можем
                        Не се заяждам, но толкова народ се изпотрепа по горите около нас, че...
                        В гората почти няма хора изртепани,спрямо по улиците.В гората хората ходят да си изкарват хляба ,и да си изхранват семействата.Там хората работят.По улиците са тежкарите и тези който карат като камикадзета.
                        Чу ли колега.това е положението.

                        Коментар


                        • До: Машина за работа в гората

                          Това не е подходящия раздел но ако някой проявява интерес към моята машина ще я продавам и ще се разделям с дърводобива.Стигат ми седем години,нека да направя място на някой друг кандидат милионер.

                          Коментар


                          • До: Машина за работа в гората

                            как да се сваржа с теб да я видя тази машинка на живо

                            Коментар


                            • До: Машина за работа в гората

                              Първоначално публикуван от pan Преглед на мнение
                              как да се сваржа с теб да я видя тази машинка на живо
                              Тел.0887660173 Петъо.Машината се намира в Габрово.Работи перфектно.Само да има работа.

                              Коментар


                              • До: Машина за работа в гората

                                Първоначално публикуван от p.djartov Преглед на мнение
                                Това не е подходящия раздел но ако някой проявява интерес към моята машина ще я продавам и ще се разделям с дърводобива.Стигат ми седем години,нека да направя място на някой друг кандидат милионер.
                                Щом си напълнил дюшекавиж дали си подравнил пачките да не те обиваДа не си решил да правиш някоя друга машина по съвършенна?Върти ми се една идея да сложа на една ГАЗ 53 раздатъчна кутия от Виетнамка та да имам и бавни.Влизам натварен с 5-6 тона на много лоши места и трябват много маневри.Ако има бавни ше ми е по леко.И няма да мъча колата.Не знам дали ще издържи диференциала и дали идеята ми не е много налудничава
                                К мирной жизни не пригоден.
                                Най обичам, обстановката да е максимално близка до бойната.
                                ГАЗ 69 ГАЗ 53 ЗИЛ 157

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X