Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Паджеро автоматик удачно ли е?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Паджеро автоматик удачно ли е?

    здравеите ниакои може ли да ми каже става ли за лов и по леки разходки в гората ,дават ли дефекти ;за скоростите става дума сервис и прочие

  • #2
    До: паджеро автоматик удачнолие.

    Първоначално публикуван от plamen76 Преглед на мнение
    здравеите ниакои може ли да ми каже става ли за лов и по леки разходки в гората ,дават ли дефекти ;за скоростите става дума сервис и прочие
    сори заблудил сам се за марката! новобранец кво да се праи?

    Коментар


    • #3
      До: паджеро автоматик удачнолие.

      Ами първо ако става въпрос за Mitsubishi Pajero - трябва да пуснеш въпроса в подфорум Mitsubishi, а не в Nissan.
      А второ - напиши малко повече - година на производство, мотор и т.н и вярвам ще получиш доста инфо
      Зима иде

      Коментар


      • #4
        До: паджеро автоматик удачнолие.

        Първоначално публикуван от plamen76 Преглед на мнение
        здравеите ниакои може ли да ми каже става ли за лов и по леки разходки в гората ,дават ли дефекти ;за скоростите става дума сервис и прочие
        Първоначално публикуван от huko Преглед на мнение
        Ами първо ако става въпрос за Mitsubishi Pajero - трябва да пуснеш въпроса в подфорум Mitsubishi, а не в Nissan.
        А второ - напиши малко повече - година на производство, мотор и т.н и вярвам ще получиш доста инфо
        извиниавам се. да става вапрос за mitsubishi 2.5тди 94 г.кьса база изглежда много запазено но автоматик

        Коментар


        • #5
          До: паджеро автоматик удачнолие.

          Ако има и Супер Селект и е в добро техническо състояние - става не само за лов и разходки, но е перфектно и за ежедневна on road употреба (особено зимата)
          Зима иде

          Коментар


          • #6
            До: паджеро автоматик удачнолие.

            да колега има всичко има .Ама никога несам имал работа с автоматик окачването е 3 инчово /ми казва собственика пот калници брониа с миасто за лебетка и др.

            Коментар


            • #7
              До: Паджеро автоматик удачно ли е?

              колеги никои ли ниама мнение за автоматика молиа даите савет ?

              Коментар


              • #8
                До: Паджеро автоматик удачно ли е?

                Ами аз имам мнение и ще го кажа.
                Мнението на майсторите на автоматични скоростни кутии е че тези на мицубиши са най-калпави, а на тойота най-здрави.
                Ако трябва да си купиш кутия за мицу, никога втора употреба, не стават за нищо.
                Това са чуждите мнения, сега моето.
                Имам колт 93 год. 1.6 автоматик, 3+1 скорости (с овърдрайв).
                Минал съм около 40000 км. с него (сега е на 215000).
                Нямам никакви оплаквания от кутията (изключвам това че е технологична отживелица).
                Общо взето и ръчните кутии на мицубиши не са стока, така че извода е:
                Гледай моментното състояние, не може да се каже принципно кой вид е по-добър.
                То май от моите приказки излиза че и автомат и ръчни са зле при мицубиши, ама не ме разбирай погрешно, аз съм си фен на тази марка и с голям мерак бих си купил Паджеро (надявам се скоро да стане)
                Поздрави

                Коментар


                • #9
                  До: Паджеро автоматик удачно ли е?

                  Първоначално публикуван от Spectator Преглед на мнение
                  Ами аз имам мнение и ще го кажа.
                  Мнението на майсторите на автоматични скоростни кутии е че тези на мицубиши са най-калпави, а на тойота най-здрави.
                  Ако трябва да си купиш кутия за мицу, никога втора употреба, не стават за нищо.
                  Това са чуждите мнения, сега моето.
                  Имам колт 93 год. 1.6 автоматик, 3+1 скорости (с овърдрайв).
                  Минал съм около 40000 км. с него (сега е на 215000).
                  Нямам никакви оплаквания от кутията (изключвам това че е технологична отживелица).
                  Общо взето и ръчните кутии на мицубиши не са стока, така че извода е:
                  Гледай моментното състояние, не може да се каже принципно кой вид е по-добър.
                  То май от моите приказки излиза че и автомат и ръчни са зле при мицубиши, ама не ме разбирай погрешно, аз съм си фен на тази марка и с голям мерак бих си купил Паджеро (надявам се скоро да стане)
                  Поздрави
                  благодариа ти но вече го купих па ште видим ква ште иа бъде

                  Коментар


                  • #10
                    До: Паджеро автоматик удачно ли е?

                    молиа модераторите да заклиучат темата

                    Коментар


                    • #11
                      До: Паджеро автоматик удачно ли е?

                      Няма да я заключвам, защото въпросът ти е принципен и може да илезе някое интересно мнение

                      Коментар


                      • #12
                        До: Паджеро автоматик удачно ли е?

                        Бях решил да си купя Паджеро, но моя приятелка, която имаше 3 паджерота (1- къса база бензин, 1- дълга база, дизел и 2- дълга база, дизел), имаше проблем със скоростните кутии и на 3те. Тя ме разколеба и си купих Дискавъри. Явно наистина скоростните кутии са им слабо място.

                        Коментар


                        • #13
                          До: Паджеро автоматик удачно ли е?

                          Здравейте и от мен!!!
                          имам Мицубиши Паджеро eci multi v6 3000 super select автоматик дълга база. Изключително съм доволен от колата, ползвам я всеки ден (ходя на работа с нея) а събота и неделя се използва по предназначение ходя на вилата и на лов с нея. На сняг и на кал се представя много добре въпреки че гумите ми не са първа младост.
                          Поздрави!!!

                          Коментар


                          • #14
                            До: Паджеро автоматик удачно ли е?

                            Забравих да кажа най-важното.... за маслото на скоростите
                            по книга препоръчват ATF dexron II, но то се намира трудно и след няколко консултации смених с ATF dexron III, филтър не се сменя мие се (представлява много финна метална цедка) сменя се гарнитура (ако се налага) маслото се сменя на 25000 км.
                            Поздрави!

                            Коментар

                            Активност за темата

                            Свий

                            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                            Зареждам...
                            X