Обява

Свий

Правила на Форум "Купувам"

Уважаеми колеги,
Форум "Купувам" е място в портала, което е предвидено за улеснение и услуга на участниците, за да могат да обявят търсене на вещи, имоти или услуги. В него участниците могат да обявяват търсене на определени предмети за лична употреба, несвързани с осъществявана от тях търговска дейност.

Любезно Ви приканваме, при публикуване на обяви в този форум, да спазвате следните правила:

1. Потребителите със статут "Младши участник", обозначени с Тъмносив /DimGray цвят (вж. Цветовете на потребителските имена и съкращенията под тях) могат да публикуват обяви във форум "Купувам", но не могат да публикуват оферти в чужди обяви.

2. Заглавията на темите следва да носят максимална информация за обявения предмет, което не означава да изпишете цялата обява в заглавието на темата, но заглавия от рода на "гуми", "ATV" и "продавам" не са информативни.

3. В обявите за търсене следва да се конкретизират изискванията към съответния търсен предмет (вид, количество и най-вече - цена). Теми, публикувани без телефон и населено място, ще бъдат изтривани без предупреждение.

4. Не се разрешава публикуването на обяви за търсене на "регистрации" за МПС (свидетелство за регистрация и табели с регистрационен номер).

5. В темите, съдържащи точно посочване на търсения предмет и цена, на която участниците са съгласни да го закупят, се допускат отговори с оферти от всички останали участници, които отговарят на обявеното търсене (вид, количество и най-вече - цена). Неотговарящите на това изискване отговори (примерно - търсят се гуми 15", а се предлагат 16" или са предлагата предмети на цена, надвишаваща посочената от купувача), ще бъдат изтривани като "спам", а авторите на подобни мнения, ще бъдат официално предупреждавани.

6. Отговорите с оферти от всички участници по възможност трябва да съдържат цена, актуални снимки, населено място и телефон за връзка.

7. При приключване на сделки, пишете "намерен/ а/ о", за да бъде заключена темата и преместена в подфорум "Архив". Ако желаете да преустановите търсенето, пишете в темата, същата да бъде заключена. Теми, по които не е регистрирана активност в продължение на повече от три месеца, ще бъдат заключвани служебно и ще бъдат премествани в раздел „Архив”.

8. "Повдигане" или "Ъп" на тема се позволява не по-често от един път на седем дни.

9. Бутонът "Уведоми за публикация" от форумните инструменти, не е предвиден като средство за връзка с участника, публикувал дадено мнение или тема. Той не може да прочете уведомленията Ви. Това е начин да уведомите администрацията на форума за забелязани от Вас нередности или неточности в публикуваните обяви.


Спазвайки горните правила, темите и информацията в тях ще са по-лесни за работа и ползване. При неспазване на горепосочените правила, темите ще бъдат изтривани.


ВАЖНО !

1. При нарушение на една от горните точки, обявите могат да бъдат изтрити без предупреждение, а авторите на темите да бъдат санкционирани според нарушението!
2. Потребители, за които се установи, че присъстват във Форума само с цел осъществяване на продажби или са проявили крайно некоректно отношение в някоя обява, ще им бъде ограничаван достъпа до раздели Купувам и Продавам дори да спазват абсолютно всички правила на съответните раздели.
3. Прилагането на тези правила започва от датата на тяхното публикуване във форума.
4. Мненията, публикувани във форум "Купувам", няма да се отчитат отброяча на броя публикации.

Спазвайки горните правила, темите и информацията в тях ще са по-лесни за работа и ползване.


Надяваме се, че тези правила няма да Ви затруднят.

За контакти с модераторите на форум "Купувам", ползвайте лични съобщения до: Malkiya Rumba, Plamen Alexandrov, silverfox и STROIL.


Пожелаваме Ви успешни сделки!
Вижте повече
Вижте по-малко

Препоръчайте ми, моля!

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Препоръчайте ми, моля!

    Здравейте, моля препоръчайте ми кола, за начинаеща шофьорКА, иска ми се да е автоматик и втора употреба, това го казвам, за да ви ориентирам да не ми предлагате последните модели.
    Моля и да споделите за каква цена трябва да се приготвя според вас.

    Предварително благодаря!

  • #2
    До: Препоръчайте ми, моля!

    Според мен за начинаещА шофьорКА ще и е супер един Фиат Пунто, Ситроен Саксо, Пежо 106,206 ... нещо от по-малките коли.
    Ето ти няколко предложения ...
    Fiat Punto
    Fiat Palio
    Fiat Brava
    Citroen Saxo
    Peugeot 106
    Peugeot 206 CC

    в мобиле има какво да се види още
    дано да си харесаш нещо
    Успех с търсенето
    Suzuki TS 200R - 1996, Suzuki Dr 250 SHC - 1991, Suziki RMZ 450 - 2007, Yamaha YZ 450F - 2010...

    Коментар


    • #3
      До: Препоръчайте ми, моля!

      A това.......Рено Туинго,полу-автоматик.Кабрио,ел.стъкла,ел.огледала,АБС,нов внос,150000км.
      Прикачени файлове
      Иван Дочев-ТЛК 73,4.2l-0888713925

      Коментар


      • #4
        До: Препоръчайте ми, моля!

        Тъй като си в Офроуд форум - предполагам говориш за джипче ?

        http://www.mobile.bg/pcgi/main.cgi?t...793&f1=details

        Примерно ?

        Коментар


        • #5
          До: Препоръчайте ми, моля!

          Ето ти една ,моита е ,ама ми е малка http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=27111

          Коментар


          • #6
            До: Препоръчайте ми, моля!

            Имах същия проблем и се спрях на витара къса база 93 г автомат.Проблема се реши бързо.Жената се качи и я подкара все едно никога не е слизала от кола ,а не се беше качвала на кола от години /наложи се да обяснявам кой знак за какво е!/.За цени разгледай мобилето мойта е взех скъпо 5700 ама няма грам ръжда и съм сменил само масла и ремаци без други забелешки пък и е пълен ел пакет и хидравлика !Страшно удобна кола за жени, казвам го от опит. Немога да кача снимка че нямам лимит но виж това : http://forum.offroad-bulgaria.com/at...3&d=1203240518
            Suzuki Vitara 1,6 (8v)- къса,автомат !!!
            костeнурков спринт.... и в гората !!!!

            Коментар


            • #7
              До: Препоръчайте ми, моля!

              Имам Пежо 106 97г.1,5 Д. Има хидравлика на волана за дамите,централно заключване,ел.стъкла и рег.на фаровете.Гори 4,5л ДИЗЕЛ на 100км.НОВ ВНОС цена 3500лв.тел.0888698872
              Последно редактирано от biser_kulinov; 25-03-08, 00:41. Причина: снимка
              0888 69 88 72
              https://www.youtube.com/channel/UC2lB8CKbb5eIV1Aj8ikgayw

              Коментар


              • #8
                До: Препоръчайте ми, моля!

                Първоначално публикуван от Lumy Преглед на мнение
                ... за начинаеща шофьорКА, иска ми се да е автоматик ...
                Нов шофьор + автоматик = вечна поквара, никога няма да смееш да седнеш в друга кола. Вземи ръчна, по-добре.

                Коментар


                • #9
                  До: Препоръчайте ми, моля!

                  mazda 323 91g 1.6 2400lv
                  Прикачени файлове
                  878511557

                  Коментар


                  • #10
                    До: Препоръчайте ми, моля!

                    Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                    Нов шофьор + автоматик = вечна поквара, никога няма да смееш да седнеш в друга кола. Вземи ръчна, по-добре.
                    С двете ръце подкрепям колегата - вземи малка, евтина кола с ръчни скорости (освен, че ще станеш шофьпюор на ръчните, малките коли с автоматик са в много малки серии и доста бъгави)!

                    П.П. как избра този подфорум!?

                    Коментар


                    • #11
                      До: Препоръчайте ми, моля!

                      Що бъгави? Бившата ми жена още не може да умъртви едно Сузуки Алто автоматик
                      на 400 000, като канче, но безотказно.
                      "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

                      Коментар


                      • #12
                        До: Препоръчайте ми, моля!

                        Мисля че един Фолксваген Голф 3 ще ти е добре ,лека подръжка и т.н,със 2 ръце съм за ръчни скорости.Успех!
                        Добре е човек да има и в пъкала приятели.:)

                        Коментар


                        • #13
                          До: Препоръчайте ми, моля!

                          Първоначално публикуван от Scrapheap Преглед на мнение
                          Що бъгави? Бившата ми жена още не може да умъртви едно Сузуки Алто автоматик
                          на 400 000, като канче, но безотказно.
                          A! А колко харчи?

                          Коментар


                          • #14
                            До: Препоръчайте ми, моля!

                            Вече не зная, щото не го поддържам от доста време , но преди гореше градско около 7/100. Колата е 800 кубика и 500кг Нещо като тико. Аналогът и с ръчка гори по-малко. И аз не си падах по автоматите, но за града си е супер
                            "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

                            Коментар


                            • #15
                              До: Препоръчайте ми, моля!

                              На начинаещ шофьор - голям джип с железни брони. Вервай ми няма да има проблеми с шофирането. Но трябва да я научиш да паркира. Другото - няма да я засичат и ще си кара нормално.
                              Така постъпих с жена ми. Невероятно доволна е. Иначе както се оказа вече на втората ми джипка която е автоматик заради жена ми. Автоматик задължително. И да е висока да няма проблеми с тротоарите.
                              Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
                              Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
                              ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X