Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Вносители на УАЗ?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Вносители на УАЗ?

    Коя от двете фирми Сей Хай ООД, Варна или ЕТ Карбон, Плевен се явява официален представител или вносител на УАЗ за България? Имам идея да си купувам някаква джипка и ако се спра на УАЗ ми се ще да го купя от "истинския" представител или вносител или както се казва там на марката. Ще съм Ви много благодарен ако ми помогнете.
    Only after the last tree has been cut down,
    Only after the last river has been poisoned,
    Only after the last fish has been caught,
    Only then will you find that money cannot be eaten.

  • #2
    УАЗ представители

    Истината е че и двете фирми имат договор с завода за дистрибуция в България. Но ако питате къде ще получите по-добри условия - определено Карбон Плевен. Особено ако кажете че сте членове на OFFRoad-Bulgaria.com и цената ви ще бъде по-специална...
    VPetrov.photography

    Коментар


    • #3
      Надявам се, че "по-добрите условия на Карбон Плевен" не са за сметка на качеството. Всеки знае, че руските автомобили се сглобяват малко "по-така" ако са предназначени за износ в Западна Европа например. Не ми се иска да платя няколко стотин лева по-малко за автомобил който е от произведените в понеделник и петък
      Сигурно ли е, че качеството на автомобилите е такова каквото е и при другата фирма или просто няма никакво значение откъде ще бъде купен джипа, а еденствено трябва да се гледа по-добрата ценова оферта.
      Каква по-добра цена /колко ако се плати в брой/ предлага Карбон Плевен за УАЗ Хънтър, ако човек е "член на OFFRoad-Bulgaria.com"?
      Only after the last tree has been cut down,
      Only after the last river has been poisoned,
      Only after the last fish has been caught,
      Only then will you find that money cannot be eaten.

      Коментар


      • #4
        Качество...

        По отношение на качеството е съвършенно безразлично откъде ще си го вземете. А ако въобще искате нещо качествено е добра идея да си купите нещо друго не УАЗ. УАЗ-а е велика машина само ако имате нужното време и търпение от машинния конструктор който получавате да си направите автомобил какъвто искате

        По отношение на цените е най-добре да се обадите на двата дистрибутора и да ги сравните...
        VPetrov.photography

        Коментар


        • #5
          Ще споделя моите впечатления:

          Първо се обадих на СЕЙ ХАЙ като попитах за цените на по старите модели на УАЗ 31512 , 31514 , 31519 те ми отгориха че вече не се произвеждат но имали един УАЗ 31514 останал от преди и могат да ми го продадът.

          После се обадих в КАРБОН оказа се че не само не са спряни от производство но и мога да избера катъв точно УАЗ искам. Дори поспорихме за предимствата и недостатъците на различните модели. Абе само ще спомена че разговора продължи 40 минути. Когато посетих фирмата ми предоставиха да пробвам избрания от мен модел от което много се впечатлих.

          Доставиха ми го след три седмици въпреки че става въпрос за УАЗ 31519 с редуктивни /военни/ мостове. Според СЕЙ ХАЙ този модел е само за воените и не се предлага.

          Правете си изводи сами .

          ЗА ЦЕНИТЕ и качеството мисля че г-н ПЕТРОВ написа достатъчно!


          УСПЕХ!!!!!
          LZ1DMR

          Коментар


          • #6
            Този модел "УАЗ 31519 с редуктивни /военни/ мостове" не е ли точно УАЗ Хънтър който обаче серийно е с други мостове. Това е много интересно, че може да си поръчаш точно УАЗ-ката която искаш. Ще разкажеш ли нещо повече по темата?
            Only after the last tree has been cut down,
            Only after the last river has been poisoned,
            Only after the last fish has been caught,
            Only then will you find that money cannot be eaten.

            Коментар


            • #7
              Да наистина разликите визоално не са големи те се проявяват на "пътя" по добре прочети няколко заглавия от същия форум като:

              - UAZ HUNTER!!!

              - редуктивни мостове

              - УАЗ 31512 или 31519

              Мисля че там са засегнати почти всички питаня които ти се въртят в главата ако не питай пак ще пробвам да отговоря.

              ПО ПРИНЦИП СТАРИТЕ МОДЕЛИ НАИСТИНА ЩЕ ГИ СПИРАТ ОТ ПРОИЗВОДСТВО ЗАТОВА ПОМИСЛИ ПО ВЪПРОСА КОЙ УАЗ ТИ ТРЯБВА
              LZ1DMR

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X