Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Безжична клавиатура с мишка за над 3 метра

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Безжична клавиатура с мишка за над 3 метра

    Колеги, търся безжична клавиатура и мишка с обхват над 3 метра.
    Сега съм с една безжична, която над 1.5-2 м работи слабо (даже хич). Резултатите от проучването ми са, че всички марки работят горе-долу с такъв обхват.
    Изводът е, че ми трябва bluetooth клавиатура.
    До момента съм намерил следните да се предлагат в Бг:
    1. DELL, Multimedia, Bluetooth, PU237, +Mouse Silver/Black, USB - 159 лв
    2. Microsoft Wireless Optical Desktop Elite with mouse bluetooth - 274.43 лв.
    3. Logitech Cordless Desktop MX KBD+Mouse Bluetooth - 198.57 лв.
    Моля, ако някой има лични впечатления от посочените kbd или други предложения да сподели с нас, леймърите.
    Предварително, благодаря!
    "Обичам България, само по една причина - защото си е моя! А иначе, кой би живял доброволно в кучи ..."

  • #2
    До: Безжична клавиатура с мишка за над 3 метра

    Хайде, колеги! Форумът е пълен с ИТ-корифеи и дистрибутори на техника, никой ли не се е интересувал от подобни джаджи?
    "Обичам България, само по една причина - защото си е моя! А иначе, кой би живял доброволно в кучи ..."

    Коментар


    • #3
      До: Безжична клавиатура с мишка за над 3 метра

      Преди седмица купих един комплект ТРЪСТ от метро за 55лв мисля че беше на 2.4 гх работи из целия апартамент.Ама иска и огромен телевизор тфт

      Коментар


      • #4
        До: Безжична клавиатура с мишка за над 3 метра

        Аз позвам Леново .Модела е sk-8812 Току що я пробвах на 6 метра - работи.
        Nissan Patrol Y61

        Коментар


        • #5
          До: Безжична клавиатура с мишка за над 3 метра

          Поръчах вчера Dell-а, като дойде днес ще го тествам и ще има отзиви.
          "Обичам България, само по една причина - защото си е моя! А иначе, кой би живял доброволно в кучи ..."

          Коментар


          • #6
            До: Безжична клавиатура с мишка за над 3 метра

            Един приятел е с десктоп на Логитек. Пробвахме клавиатурата из цялата стая - работи. Занесохме мишката в съседната стая и оттам хваща ...
            Странно, но не съм видял досега безжични клавиатури и мишки с толкова малък радиус на действие ... !?

            Коментар


            • #7
              До: Безжична клавиатура с мишка за над 3 метра

              Проблемът предполагам при мен не беше само в клавиатурата, а и в наличието на n-брой джаджи, някои от които на същата честота.
              Както и да е, на 20-ти си взех новата bluetooth клавиатура и мишка и мога да споделя, че работят перфектно.
              Единствения проблем, ако може така да се нарече, е че сработват след влизане в windows, но при нужда от парола може да се добави специално за тази цел един нумерик пад на USB и готово.
              Определено, като сравня двата комплекта, дори на външен вид има голяма разлика (в полза естествено на по скъпия bluetooth). В работата с тях - също.
              "Обичам България, само по една причина - защото си е моя! А иначе, кой би живял доброволно в кучи ..."

              Коментар


              • #8
                До: Безжична клавиатура с мишка за над 3 метра

                Първоначално публикуван от optron Преглед на мнение
                Един приятел е с десктоп на Логитек. Пробвахме клавиатурата из цялата стая - работи. Занесохме мишката в съседната стая и оттам хваща ...
                Странно, но не съм видял досега безжични клавиатури и мишки с толкова малък радиус на действие ... !?
                На моите пишеше RF - да не би да е нещо инфрачервена. Освен гова минаваше в sleep режим и за да ги подкарам трябваш да ставам и да ходя до приемника, за да го активирам.
                При новата има ключета за изключване е на мишката и на клавиатурата, което е по-добре.
                Интересно, че особено клавиатурата е доста по-тежка от старата.
                "Обичам България, само по една причина - защото си е моя! А иначе, кой би живял доброволно в кучи ..."

                Коментар


                • #9
                  До: Безжична клавиатура с мишка за над 3 метра

                  RF е съкратено от radio frequency. Искат да кажат, че работи с радио-вълни.

                  Коментар


                  • #10
                    До: Безжична клавиатура с мишка за над 3 метра

                    Здравейте.Аз съм с "Genius"навигатор900 блуутут и бачка на 5-6м.има опция да заспива ако не я ползваш повече от 1-2мин.и преминава в икономичен режим.За сега бачка перфектно и съм доволен,ако и друг ползва същата марка да сподели впечатленията си.
                    0,1литра-demo/0.25литра-trial version/0.5литра-personal edition/0.7литра-professional edition/1.0литра-network edition/
                    Оплачи се.[url]http://www.armenskipop.net/[/url]

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X