Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Сьвети относно затьмняване на стькла

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Сьвети относно затьмняване на стькла

    Ами аз сьщо си помислих за щора, обаче КИА по принцип вьрви без щора.НЕ знам дали има начин да се сложи допьлнително!?Примерно на Патрола щората много ми харесва, но тя си е фабрична.

    Относно стьклата, наистина дьржа да имам перфектна видимост.Затова и леко се отказвам от този метод.Но сега като се замисля джипката ми има ощеоще едно стькло след тези на вратите.Евентуално там може да се измисли нещо, но задното няма как...

    Иначе автокьща Кончето предлага в София подобни услуги и доста хора са доволни от услугите!

    Ако някой има представа дали може да се слага задна щора допьлнително, нека сподели!
    Nissan Patrol GR 3.0 TDi

    Коментар


    • #17
      До: Сьвети относно затьмняване на стькла

      Първоначално публикуван от airone Преглед на мнение
      Ами аз сьщо си помислих за щора, обаче КИА по принцип вьрви без щора.НЕ знам дали има начин да се сложи допьлнително!?Примерно на Патрола щората много ми харесва, но тя си е фабрична.

      Относно стьклата, наистина дьржа да имам перфектна видимост.Затова и леко се отказвам от този метод.Но сега като се замисля джипката ми има ощеоще едно стькло след тези на вратите.Евентуално там може да се измисли нещо, но задното няма как...

      Иначе автокьща Кончето предлага в София подобни услуги и доста хора са доволни от услугите!

      Ако някой има представа дали може да се слага задна щора допьлнително, нека сподели!
      Не слушай никого , ами като ти харесва , иди и си сложи на задните врати и отзад. На вратите може да е по-тъмно , отзад леко по-светло , но достатъчно за да крие какво имаш в багажника. Плюсовете на фолиото ги казаха по-горе. А минусите... Дяволът не е толкова черен колкото го изкарват. Внимаваш повече и това е.

      Коментар


      • #18
        До: Сьвети относно затьмняване на стькла

        Първоначално публикуван от airone Преглед на мнение
        Здравейте,

        имам следното запитване.Смятам да закупя туба и усилвател.Засега всичко е на 6.Слагам усилвателя под седалката, а тубата отзад в багажника.И тук се появи следният проблем.Тубата ще се вижда тьй като стьклата са ми фабрични и не са затьмнени.Понеже не ми се иска да оставям така тубата на видно място, смятам да затьмня задните стькла.

        Вьпросьт ми е, на колко процента да ги затьмня, за да нямам проблем с виждането вечер.Аз мислих за стойности от 60%, но май е много!?

        Здравей колега! Аз си внесох бус VW Транспортер Т4 от Германия. Страничните и задното стъкла са с тъмно фолио. Денем е добре особено при силно слънце, но вечер е много трудно при маневри на заден ход. Страничните огледала дават добър обхват, но зад буса не виждам нищо. Много внимавам особено ако има деца наоколо. Ходих на стъклопоставяне да махнат фолиото, но ми казаха че на задното стъкло ще се отлепи и нагревателя на стъклото и се отказах.
        Постепенно свикнах.
        Има и плюсове и минуси. Въпрос на личен избор.
        Три пъти ме спираха полицаи заради тъмните стъкла, но като им казах че така е регистриран ме пускаха. Но точно какви са изискванията на КАТ относно затъмняванията на стъклата не мога да кажа защото не съм запознат.
        Hyundai TERRACAN 2003 2.9 CRDi 150 автомат
        VW T4 Multivan 1993 2.4D AAB

        Коментар


        • #19
          До: Сьвети относно затьмняване на стькла

          Като имате лоша видимост и не можете да прецените правилно разстоянието, сложете си камера отзад или парктроник. Решават проблема.

          Коментар


          • #20
            До: Сьвети относно затьмняване на стькла

            Първоначално публикуван от kolonal Преглед на мнение
            Като имате лоша видимост и не можете да прецените правилно разстоянието, сложете си камера отзад или парктроник. Решават проблема.
            Благодаря!
            Мислил съм по този въпрос, но докато се наканя свикнах.
            Внимавам повече, това е за сега.
            Hyundai TERRACAN 2003 2.9 CRDi 150 автомат
            VW T4 Multivan 1993 2.4D AAB

            Коментар


            • #21
              До: Сьвети относно затьмняване на стькла

              Парктроник в гората? В калта?

              Иначе в града си паркирам така или иначе почти изцяло на странични огледала. Карах бус някога, и си ми остана навик. Нямаше изобщо задно стъкло.

              Виж камера можеби би било полезно.
              Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

              Коментар


              • #22
                До: Сьвети относно затьмняване на стькла

                Предполагам скьпа инвестиция за кола на стойност 10 000 лв.

                От затьмняване се отказах.Няколко коли видях сьс затьмнени джамци и е наистина неудобно от гледна точка на видимостта!
                Nissan Patrol GR 3.0 TDi

                Коментар


                • #23
                  До: Сьвети относно затьмняване на стькла

                  Първоначално публикуван от airone Преглед на мнение
                  Предполагам скьпа инвестиция за кола на стойност 10 000 лв.

                  От затьмняване се отказах.Няколко коли видях сьс затьмнени джамци и е наистина неудобно от гледна точка на видимостта!
                  Не е скъпа вече .Парктроник с 4 датчика има по 90 лв.с монтажа.Друг е въпроса колко дни ще оцелее в гората и калта...
                  Някои се раждат риби...малки рибки.С израстването се оформят като дребни риби,като едри риби и като големи балъци.
                  NB !БАЛЪК-РИБА в превод от турски...

                  Коментар


                  • #24
                    До: Сьвети относно затьмняване на стькла

                    Ако има мераклии за затъмняване от Стара Загора, да заповядат. Цени: по 15/20лв на странични и 30/40/50лв за задно, в цените е включено и фолиото.
                    gsm: 0885145587; skype: s-e-7-e-n

                    Коментар


                    • #25
                      До: Сьвети относно затьмняване на стькла

                      А сега ........ РЕКЛАМАААААААААА
                      Grand Cherokee WJ 4.7 V8
                      Това е положението.

                      Коментар


                      • #26
                        До: Сьвети относно затьмняване на стькла

                        Аз знам още по-бюджетен парктроник. Връзваш с изолирбанд по броните гумени патета със свирки. Като се притиснат свирят. Кво повече ти трябва?

                        Коментар


                        • #27
                          До: Сьвети относно затьмняване на стькла

                          Първоначално публикуван от Стефан Преглед на мнение
                          Аз знам още по-бюджетен парктроник. Връзваш с изолирбанд по броните гумени патета със свирки. Като се притиснат свирят. Кво повече ти трябва?
                          За пореден път изкърти мифките.

                          Само забрави да добавиш че е нужно патетата да са китайски, щото по "Витошка" има сигурно такива, дето ще излязат по-скъпи и от "нормален" парктроник.
                          Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                          Коментар


                          • #28
                            До: Сьвети относно затьмняване на стькла

                            Първоначално публикуван от Стефан Преглед на мнение
                            Аз знам още по-бюджетен парктроник. Връзваш с изолирбанд по броните гумени патета със свирки. Като се притиснат свирят. Кво повече ти трябва?
                            Ооохххх,Стефане-трябва да го патентоваш това изобретение...
                            08седемшест5едно513четири

                            Коментар


                            • #29
                              До: Сьвети относно затьмняване на стькла

                              Е аз, затова си ходя толкова години без парктроник ....
                              Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

                              Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

                              Коментар


                              • #30
                                От: Сьвети относно затьмняване на стькла

                                Снощи преминаваики от стая в стая дочух за някакви нови промени и 60 акта в Монтана за тъмни стъкла.Промените били нови от януари тази година.Не разбрах дали тотално забраняват фолиата или се запазва стария вариант - при две странични огледала задните стъкла не са проблем.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X