Обява

Свий
Няма добавени обяви.

VW Caravelle Syncro

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • VW Caravelle Syncro

    здравеите,ниакои знае ли нещо за vw caravele syncro/старият модел,със задния мотор/?

  • #2
    За нея не. Съседите имат две автобусчета, от новите, всеки ден ходят по няколко пъти с тях до бунището в Нови хан, пътя е напълно окаян. Едното е синхро, другото със самоблок в задния мост. Шофьорите предпочитат синхрото, особено на магистралата.
    Ама са нови, още нищо не им се е чупило, и дали се правят никой не знае.

    Коментар


    • #3
      Замислил съм покупката на такова Vw,трябва ми за работа дълъг път,планината/наясно съм,че не е "джип".има бавна и блокаж на диференцяла.Минал сам през Нива,Трупър,и сега имам третия си поред самурай дълга база,които трябва да продам,ако искам бус....А японец не мога да си позволя ровейки се в нета открих,че бусовото синхро се конструира и произвежда от PUCH-австрия.Това може само да ме радва-едва ли е посредствено.Та намерил съм един 1.6тд/слабичък-70 кс/,а тоя дето ме блазни е 2.1боксер инжекцион.
      Вярно ли е обаче,че няма 4x4 на задна?!
      И ако се счупи сще ми се наложи ли да контактувам с PUCH?
      Най ми се ще Mitsubishi L300 2.5тди 4x4 ,ама са по 10 бона.
      Един приятел взе едно за 6.500лв.,и сега отива към 11 000....
      Голяма главоблъсканица.........

      Коментар


      • #4
        Автобусчето ФВ няма как да е евтино((( Държат цените мамка им, много са хубави за да са евтини ...
        Що не погледнеш Газель, Соболь. Буханката. Тях може и нови за тия пари.

        Коментар


        • #5
          за руските идеята е добра,ама си остават руски.
          тези vw-са доста по-луксозни и удобни от руските.а пък и нямям тия пари.Бензиновия бус е за 6.500,дизеловия 5.500-по добре от 10.000 и по скъпа подръжка.
          ще триябва да возя и семейството си.......абе тя и моита е една....
          всичко в едно няма.......особено без мангизи

          Коментар


          • #6
            имах предвид за по-скъпа подръжка спрямо vw/mitsubishi,ne Gazell или подобно

            Коментар


            • #7
              vw

              все пак схте се радвам на сякакво инфо за този бус
              Или е страшно непопулярен или за нищо не става.....
              ,а Аз се чудия дали да се давя с такъв.....

              Коментар


              • #8
                Каравелата е рядка кола, а по наште краища съвсем ... При всяко положение ще имаш ядове с ремонтите. За това и ти казах за газелите и соболите. Напълно цивилни високопроходими автобусчета. И винаги можеш да хванеш шофьорите от жандармерията и от граничарите за реално мнение. Щом деянат като маршрутки, значи не виждам особени проблеми.

                Коментар


                • #9
                  Ммммм да,но на мен не ми трябва автобусче,а не повече от 8,9+1.
                  И хич не ми се кара тоя варел-смисъл,че Фв-то се кара по-като лека кола.Въпреки,че не сам карал Собол,де....
                  Благодаря много,ще помисля!

                  Коментар


                  • #10
                    На похода до рилските езера имаше един такъв бус.
                    И понеже хората не знаеха че е4х4 и с блокажи всички
                    учудено го гледаха как си минава на трудни места по-
                    добре от някои джипове.На последният поход го беше
                    счупил.Влез на походите на ЛРентусиаст-там можеш да
                    откриеш кой е и да намериш инфо.
                    Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
                    Селска фурна аспух нема. Пак същият.
                    В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

                    Коментар


                    • #11
                      а,честито!

                      Взех един,най накрая!1.6тд.Доста е запазен.С нови търлъци
                      Само дето 1-ва му изключва,като му пуснеш газта и са му халтави скоростите, Засега ми е смешно пък ще видим!
                      Само да се диплпомирам на 9-ти и отивам на проби!
                      Стискаите палци!/за 9-ти/

                      Коментар


                      • #12
                        Re: а,честито!

                        Първоначално публикуван от perosokolovski
                        Взех един,най накрая!1.6тд.Доста е запазен.С нови търлъци
                        Само дето 1-ва му изключва,като му пуснеш газта и са му халтави скоростите, Засега ми е смешно пък ще видим!
                        Само да се диплпомирам на 9-ти и отивам на проби!
                        Стискаите палци!/за 9-ти/
                        Стиска ме ти , пък след 9-ти може да се пробваш на наште неделни разходки.
                        LZ1VMH

                        Коментар


                        • #13
                          ako iska6 6te te zapoznaya s 4oveka s vanagona sinhro. mnogo e gotin
                          Път е мястото, през което възнамерявам да премина!
                          0884837709
                          0878383528

                          Коментар


                          • #14
                            До: vw caravele syncro

                            Здравей колега,май ти си единствения във форума който има по-близки наблюдения за Бус Синхро Т2, я кажи как е като проходимост и всичко останало ? Изправен съм пред дилема дали да купувам такъв бус защото офертата е добра.Помогни с малко информация,можеш да ме намериш на ICQ 50151345, skype: pach_bs , благодаря предварително
                            DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
                            Skype: pach_bs

                            Коментар


                            • #15
                              До: vw caravele syncro

                              весели празници н0в съм и бих желал да попитам незнам дали би мугло да стане но си взех преди един месец Vw caravelle не е синхро а е със задно предаване не разбирам мн от тези неща но човек се учи докато е жив та на въпроса като падна снега неможе да издрапа на 1-2 яко буксува та мисълта ми е и за мечтата ми тоест идея може ли да се сложат едни гуми пред задните то е ясно рязяне нагласяне ама дали с мн яка верига ще мойе да се задвижи новитв гуми от задните да стане с 6 тръкала 10х предварително и ако става лятото се почва тунинг на бус и ходене по збирки искам да е 4*4

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X