Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Да се похваля:)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Да се похваля:)

    Дойде време и аз да се похваля с нещо проходимо
    От днеска съм горд собственик на Киа Спортидж Скоро ще пусна и снимчици Пък сега какво я чакаа Ще порасне малко
    Хахах
    Поздрави
    Land Rover Defender 110SW 300tdi

  • #2
    До: Да се похваля

    Е,а честито.Най-накрая я взе.Много да те слуша и радва.И не почвай веднага с наджипването(повтарям се,ама)покарай поне няколко дена така...
    0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

    Коментар


    • #3
      До: Да се похваля

      Еее няколко дена да
      мисля да я покарам така около 2 седмици хаххахаа
      ама после я почваме
      Land Rover Defender 110SW 300tdi

      Коментар


      • #4
        До: Да се похваля

        Честито и от мен. Много без аварийни километри. И да не забравиш за разходката другата неделя

        Коментар


        • #5
          До: Да се похваля

          Хах мерси и няма да забравя за.......
          .....пържолите хах
          Land Rover Defender 110SW 300tdi

          Коментар


          • #6
            До: Да се похваля

            Честито и аз миналата седмица се сдобих с Кия..Безаварийно каране и да те слуша машината...
            Kia Sportage 2.0 SOHC- KИЯ - пия само раКИЯ!

            Коментар


            • #7
              До: Да се похваля

              Пусни малко снимчици да я видим, моята има.Вече е повдигната и стана супер!
              Последно редактирано от ninja_1; 18-02-08, 19:56.
              Nissan Patrol GR 3.0 TDi

              Коментар


              • #8
                До: Да се похваля

                Честито за новата придобивка и да не забравиш снимките,ама не какви-само с кал приемаме...
                Един съвет,стой по-далеч от редукторната Кия,че е много заразна,ха ха...
                Поздрави!
                Последно редактирано от ninja_1; 18-02-08, 19:52.

                Коментар


                • #9
                  До: Да се похваля

                  Благодаря за пожеланията
                  Скоро ще пусна снимчици от рода на Преди и сега ххаа
                  Само да мине регистрацията и някои други неща
                  Land Rover Defender 110SW 300tdi

                  Коментар


                  • #10
                    До: Да се похваля

                    Първоначално публикуван от airone Преглед на мнение
                    Пусни малко снимчици да я видим, моята има.Вече е повдигната и стана супер!
                    А къде са твоите снимки?Не си си отворил темичка...
                    0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

                    Коментар


                    • #11
                      До: Да се похваля

                      Да се похваля с новите промени по джипката Беше и направен лифт, който в карайна сметка излезе около 3 инча
                      Ето малко снимчици:
                      Разбира се това нямаше да се случи без невероятната помощ на Соти и Влади
                      Благодаря
                      Прикачени файлове
                      Land Rover Defender 110SW 300tdi

                      Коментар


                      • #12
                        До: Да се похваля

                        Продължаваме с подобренията.
                        Първо смених хъбовете. Както се вижда сложих AVM и усетих какво е вече реално 4х4. Наистина разликата е голяма хахах.
                        При няколко леки разходки, но с преминавания през много обрасли места с много клони по земята реших да сложа някаква защита под колата. На няколко пъти клоните щяха да откуснат нещо ценно отдолу...ето защо по идея на един австралииски форум сложих един такъв щит който се оказа не токова тежък колкото си мислех. Направен е от стоманена ламарина 2мм. Пуснах го от радиатора до раздатката като след раздатката е направен наклон към купето за да не събира каквото не трябва И се оказа сполучлив наистина
                        Сложих нови гумета с по-добър размер от старите както и с мног яка визия хаха нали съм паркетник визията е важна
                        Е мисля че се олях малко с реалния размерю,но е добре...наистина регенерата е по голям от означения размер на гуматаоколо 30" реално.
                        Разбира се мушнах едни 38мм фланци за да разширя колеята.
                        Наложиха се някои леки подрязвания на пластмаси и ламаринки но като цяло е добре. Това което мисля да направя е да сложа едни подложки под предните пружини за да вдигна малко предницата защото сега е с 2 см по ниска от задната част на колата пък и за да не закача повече.
                        Като цяло съм доволен. Имах някой съмнения за размера дали ще може количката да ги върти тези гуми, но учудващо се справи със задачата. За сега проблеми с ускоряването и динамиката нямам. Единствено при остри завой малко упират гумите, но както писах след известно малко стягане на пружините се надявам това да се оправи. На черно разликата е осезаема....няма спирка за тая кола. Единственото което ме дразни е бученето което се чува. Не знам дали е от налягането в гумите или от самите гуми нещо но много бучи. Защото други гуми с такава кобра шарка не бучат така...на колко трябва да ги помпя за да бучи по -малко?
                        Следващото е да намеря къде да ми ги балансират,че так където ми ги сложиха ми отказха защото съм щял да им счупя оборудването луда работа.
                        За сега на дълуг път ги тествах с около 90км/ч но не вдигах повече защото първо че не са балансирани второ че бучи много а звука е все едно карам тролей ахахххахах а може би карам
                        Това е за сега...замислям се за нова предна броня и лебедка, но се страувам че много ще натежи предницата и ще клекне и тогава ще има да се чудя какво да правя...
                        Еми това е за сега...очаквайте продължение.
                        Ще се радвам ако имате предложения и съвети за случващото се
                        Прикачени файлове
                        Land Rover Defender 110SW 300tdi

                        Коментар


                        • #13
                          До: Да се похваля

                          Здрасти "SIMOCOREX" ще споделиш ли от къде го взе този щит за Kia-та да взема и аз да и сложа на мойта. Много се запалих и по амортисьорите, те какви пари ти излязоха и от къде ги взе?
                          Благодаря ти предварително!

                          Коментар


                          • #14
                            До: Да се похваля

                            Здравей и добре дошъл при нас
                            Щита съм си го направил по поръчка на колеги от фирмата в която работя. Те ми го отрязаха и огънаха. Имам чертежа ако искаш. Аз съм си го измерил и им го дадох за правене. Направен е от 2мм лист.
                            А иначе за пружини и други екстри се свържи с Соти.... негова е заслугата и патента
                            Иначе като цяло лифта не е скъп само да знаеш какво да сложиш.
                            Ти с кой двигател си 124к.с. или по малкия 95к.с.?
                            Land Rover Defender 110SW 300tdi

                            Коментар


                            • #15
                              До: Да се похваля

                              128 к.с.Като моята...
                              0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X