Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ПОКРИВНА ПАЛАТКА ЗА ДЖИП

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: ПОКРИВНА ПАЛАТКА ЗА ДЖИП

    Първоначално публикуван от Венцислав Петров Преглед на мнение
    Добра идея ще е да пуснете една серия, аз ще ви ги плащам по 1000лв и купувам първите 20... С разликата в цената ще направите и цехче... за търсенето гарантирам... То обикновена свястна палатка под 300-500лв няма...
    Има и по евтини,ама когато завали дъжд и току виж се е събудил някой с мокри дрехи и то от студ....Моята е "Валенсия" и съм очарован от нея.Няма проблем при дъжд,вятър и дори градушка...Сполучлив избор само за 450лв.

    Коментар


    • #17
      До: ПОКРИВНА ПАЛАТКА ЗА ДЖИП

      Първоначално публикуван от Венцислав Петров Преглед на мнение
      Съвършено сериозна е, всъщност си запазвам правото да увелича бройките... Разбира се става въпрос за палатка като тези които обсъждаме... Ако и когато искате можете да ги видите...
      Какви са външните размери? Ясно е, че трябва да са с поне 3 различни ширини, но за дължината? Кво правят с късите бази? Или да се оправят както могат?
      Последно редактирано от Yaro; 25-08-08, 22:20.
      За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

      Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

      Коментар


      • #18
        До: ПОКРИВНА ПАЛАТКА ЗА ДЖИП

        Да пораснат
        Намен в двора ми се таркаляше едно старо Тюле бокс 210 на 160 и ето в какво ще се трансформира
        Човек първо е изобретил колелото а после премазаните животни !

        Коментар


        • #19
          До: ПОКРИВНА ПАЛАТКА ЗА ДЖИП

          Аз миналата година мислех да си правя и сега като гледам ,че може и да се направи серия се замислям сериозно.
          Палатката е като табакера и е с дължина 2м на 1,4м и се отваря като мида като отваряемата част излиза извън габаритите на джипа и се подпира с крака на земята има и стълба която се сгъва.
          А самата палатка (има и по 80лв) се монтира в табакерата кото се разпъва сама с отварянето на табакерата.
          Такава ми е идеята ......сега ще видя какво какво изненада Таргата ,понеже не съм влизал в WEB магазина.

          P.S. Тарга 20мм шперплат е: ако е за сумисти или, ще леем плоча 20см към 2 етаж
          FJ40 07 1984 VIVA TEL 0877 454448
          BJ42 04 1982
          FJ62 11 1983 skipe blago4x4
          LZ 2 BHB

          Коментар


          • #20
            До: ПОКРИВНА ПАЛАТКА ЗА ДЖИП

            Видях ги ,но тези са малки за "японци" имам някъде снимка и като я намеря (дано) ще я сложа тук .
            FJ40 07 1984 VIVA TEL 0877 454448
            BJ42 04 1982
            FJ62 11 1983 skipe blago4x4
            LZ 2 BHB

            Коментар


            • #21
              До: ПОКРИВНА ПАЛАТКА ЗА ДЖИП

              Първоначално публикуван от blago4x4 Преглед на мнение
              Аз миналата година мислех да си правя и сега като гледам ,че може и да се направи серия се замислям сериозно.
              Палатката е като табакера и е с дължина 2м на 1,4м и се отваря като мида като отваряемата част излиза извън габаритите на джипа и се подпира с крака на земята има и стълба която се сгъва.
              А самата палатка (има и по 80лв) се монтира в табакерата кото се разпъва сама с отварянето на табакерата.
              Такава ми е идеята ......сега ще видя какво какво изненада Таргата ,понеже не съм влизал в WEB магазина.

              P.S. Тарга 20мм шперплат е: ако е за сумисти или, ще леем плоча 20см към 2 етаж
              20 мм, щото да е комфортно и да не се огъва. Ако е от модела който се разгъва, няма да е 1000лв. Не искам да ползвам готова палатка. Материалите са калпави. И трудно ще я нагодиш към черумката. Грозно. Никой няма да даде пари за грозна уйдурма. Мислех си да е от якия материал за тенти, но ще има проблем с конденза. Ако се направят повече отдушници, ще стане, ама кво правим зимата?А не съм я направил до сега, щото в дългия Ровър имам спалня 185Х145, без да згъвам облегалките на предните седалки. На нивото на прозорците.А отдолу е багажа. Кеф. материята трябва да е хем яка, хем дишаща. Или двупластова. Що не и трипластова?
              За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

              Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

              Коментар


              • #22
                До: ПОКРИВНА ПАЛАТКА ЗА ДЖИП

                Първоначално публикуван от targa Преглед на мнение
                Какви са външните размери? Ясно е, че трябва да са с поне 3 различни ширини, но за дължината? Кво правят с късите бази? Или да се оправят както могат?
                Ще е най-добре като имате път към София да се видим, да огледате някой модел от палатките на който да се спрем и да си вземете всички размери... Много е важно и да видите механизмите както и другите елементи...
                VPetrov.photography

                Коментар


                • #23
                  До: ПОКРИВНА ПАЛАТКА ЗА ДЖИП

                  Първоначално публикуван от Венцислав Петров Преглед на мнение
                  Ще е най-добре като имате път към София да се видим, да огледате някой модел от палатките на който да се спрем и да си вземете всички размери... Много е важно и да видите механизмите както и другите елементи...
                  А може ли предварително малко снимки? На ключалките, на механизмите, връзката на палатката с капаците, ръбовете на дъното, тапицерията на тавана, дебелината на бордовете. Ясно е, че без оглед няма да стане, но за някаква предварителна представа........ Може и на лични. Благодаря.
                  За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                  Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                  Коментар


                  • #24
                    До: ПОКРИВНА ПАЛАТКА ЗА ДЖИП

                    Повечето от детайлите ги има снимани и обяснени и на сайта на Аутохоум: http://www.autohome.it/

                    За каквото друго трябва ще снимаме...
                    VPetrov.photography

                    Коментар


                    • #25
                      До: ПОКРИВНА ПАЛАТКА ЗА ДЖИП

                      добра дискусия се заформи и аз съм навит за съдеиствие при конструирането и производството .
                      По Ясенски : Истинският МОДЕРАТОР (полицай ) винаги може да намери нарушение.

                      Коментар


                      • #26
                        До: ПОКРИВНА ПАЛАТКА ЗА ДЖИП

                        Първоначално публикуван от alexalex69 Преглед на мнение
                        добра дискусия се заформи и аз съм навит за съдеиствие при конструирането и производството .
                        А от къде си?
                        За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                        Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                        Коментар


                        • #27
                          До: ПОКРИВНА ПАЛАТКА ЗА ДЖИП

                          от горна оряховица . предполагам не е проблем
                          По Ясенски : Истинският МОДЕРАТОР (полицай ) винаги може да намери нарушение.

                          Коментар


                          • #28
                            До: ПОКРИВНА ПАЛАТКА ЗА ДЖИП

                            Къде е магазина , аз съм тукашен , имам интерес. Освен това продавам играчки за свободното време.

                            ksh@bgnet.bg
                            Т5
                            Crossrunner

                            Коментар


                            • #29
                              До: ПОКРИВНА ПАЛАТКА ЗА ДЖИП

                              Момчета,истината е,че хубавите неща струват пари...Тази идея да си направиш сам подобно нещо ни се въртя с едни приятели около половин година в главите...Най накрая след адски много чертежи,снимки и смятане стигнахме до логичният край-по-евтино ще е да си ги купим...аз си взех една и ама хич не съжалявам...Има няколко неща,които за препъни-камък в изработката им-първо трябва да са леки и здрави-всякакъв рифел или друг материал ги прави адски тежки...Т.е. минаваме на материала,от който са направени тези-за да се направи обаче от фибростъкло трябва матрица(голям разход или на време или на средства или и на двете).Второ-плата от,който са изработени е невероятен-аз съм отраснал по палатки,но това е първата палатка в,която няма конденз а същевременно не пропуска и капчица вода.Още по-интересно е,че на плажа при сигурно 40 градуса на слънце вътре на обяд се спи спокойно(вероятно заради перфектната проветряемост на два метра височина)Като се калкулират разходите за материали,матрица,изработка(аз например нямам време да го направя),за грешки-сами ще стигнете до извода,че не си струва хамалогията...Ако обаче все още сте готови да влизате в такова приключение има и доста по-елементарни конструкции за сглобка,но пак ще се прави качество или с комфорта или със средствата...
                              Сега някой да не си мисли,че правя реклама-не-просто лични наблюдения...
                              08седемшест5едно513четири

                              Коментар


                              • #30
                                До: ПОКРИВНА ПАЛАТКА ЗА ДЖИП

                                Първоначално публикуван от valio_stoilov Преглед на мнение
                                ...Като се калкулират разходите за материали,матрица,изработка(аз например нямам време да го направя),за грешки-сами ще стигнете до извода,че не си струва хамалогията...
                                Aaa, струва си, струва си, особено при офертата на Венци Петров за поголовно изкупуване на продукцията.
                                И на мен отдавна ми се върти нещо в главата - материалът, от който е изготвена "черупката", прилича на този, с който правят лодките. Калъп за направата на твърдите части е елементарна работа, другото което трябва е епоксидна смола, влакна, промазан плат, ципове и мрежичка за прозорец...направата ще се вмести в бюджет от около 200-300 лева.
                                Hyundai Galloper 2.5 /щар Х щар, турбо катерач спринцовка/

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X