Обява

Свий
Няма добавени обяви.

"Джип" на 1,000,000 км

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • "Джип" на 1,000,000 км

    Прочетох в АутоБилд за Мицубиши Паджеро на 800-900 Хиляди км. та ми стана интересно, чували ли сте за подобни подвизи, разкажете.

  • #2
    Re: "Джип" на 1,000,000 км

    Първоначално публикуван от alex_markov
    Прочетох в АутоБилд за Мицубиши Паджеро на 800-900 Хиляди км. та ми стана интересно, чували ли сте за подобни подвизи, разкажете.
    преди време имаше статия за 30-годишно Волво на 3,500,000км с един собственик...

    в мобиле.де съм виждал обява за ТЛК80 на 590,000км като искаха над 10,000Е за колата
    помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

    Коментар


    • #3
      Със сигурност има.

      Из Австралийските и ЮАР-ски форуми съв виждал не малко LR, Тойоти, Нисани на по 500.000км., без ремонт на мотора..

      Коментар


      • #4
        Първоначално публикуван от Yaro
        Със сигурност има.

        Из Австралийските и ЮАР-ски форуми съв виждал не малко LR, Тойоти, Нисани на по 500.000км., без ремонт на мотора..
        те и половината внесени у нас са по на толкова км, ама изведнъж стават на 120-130 хиляди
        помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

        Коментар


        • #5
          Първоначално публикуван от Yaro
          Със сигурност има.

          Из Австралийските и ЮАР-ски форуми съв виждал не малко LR, Тойоти, Нисани на по 500.000км., без ремонт на мотора..
          Аз не виждам проблем с пробега стига да е подържана колата, ние с брат ми имахме една мазда 626 и я продадохме на 350 000 км. и си вървеше идеално, само подхарчваше масло ама това е нормално.
          no signature no problems

          Коментар


          • #6
            В сервиза на DAEWOO София - Враждебна лично видях TICO на 1 000 000 км, такси...

            В Сингапур (сравнително често ходих там навремето) има много автомобили на по 1 000 000км, че и повече. Основно такива пробези се правят или от много дълги пътувания или в топлите страни, където няма понятието студен старт. Иначе всеки студен старт се равнява на ~200km изминат пробег и двигателя привършва живота си много рано по километраж...
            VPetrov.photography

            Коментар


            • #7
              Първоначално публикуван от Тедо /LJ73/
              те и половината внесени у нас са по на толкова км, ама изведнъж стават на 120-130 хиляди

              Факт! Преди време имаше един Дифендър от търг на 390.000км. Като излезе на пазара стана на 180.000км.

              Коментар


              • #8
                Първоначално публикуван от Венцислав Петров
                В сервиза на DAEWOO София - Враждебна лично видях TICO на 1 000 000 км, такси...
                забравих! Возил съм се на Деу Матиз /пак такси/ на 800,000км...
                Доста стържеше и шофьора вдигна за момент почти 50кмч /булеварда м/у Младост и Дървеница!/ иначе държеше 30-40кмч
                изрично питах шофьора и той каза, че км са верни
                помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

                Коментар


                • #9
                  ) В Русия това е обикновено, но даже в този форум има джипове, които са по-стари от собствениците си ...

                  Коментар


                  • #10
                    старостта не е критерий - един комшия имаше Варшава на н-години, ама беше под 100 хиляди пробег...
                    друг познат Лада 2107 на 16 години и на 30 хиляди км... изглеждаше много по-зле от бившата ни 7-ца която беше на 4 години и 100 хиляди пробег
                    помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

                    Коментар


                    • #11
                      Един познат направи първия си основен ремонт на 650 000км. ! Колата е BMW 728i - акула!
                      RB Patrol Team

                      Коментар


                      • #12
                        Е, тия джипове не са музейни, за тях разговора може би дори е още по-интересен, ама е друг.
                        Прочее, като се стопли времето може би ще трябва да се направи някой и друг ден бригада във Военния музей, там са натрошили при местенето един Фиат със зъбати железни колела, направо е срамота да стои така.

                        Коментар


                        • #13
                          В тази връзка се питам моята бангия колко ще издържи
                          По километраж е на 395 000 а реалните - само тя си знае.
                          Засега няма признаци на износване, пушеци чукане и липса на мощност. Смених ангренажната верига, която силно наподобяваше синджир - гънеше се във всички направления
                          "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

                          Коментар


                          • #14
                            имахме преди години хонда акорд 79 година километража беше до милион и ние лично го превъртяхме и я продадохме на 140 000 км като сме я карали 10 години някъде! 1,6 беше без екстри! Купето сме го кърпили 2-3 пъти от който един основен! И в края преди да я продадем и протече радиатора! Прегряха я и аз за пръв път видях кола на която лолите и капака на ремъка са се стопили! Така беше прегрята! След шлайф глава и блок, я продадохме и вървече се едно сега прохожда, та това и беше първото отваряне на двигателя!
                            Аз знам и за жигули от първите дет са отворени за пръв път на 500 000 км
                            4ао
                            Никога не спорете с глупака. Хората може да не разберат разликата.

                            Коментар


                            • #15
                              Re: "Джип" на 1,000,000 км

                              Първоначално публикуван от alex_markov
                              Прочетох в АутоБилд за Мицубиши Паджеро на 800-900 Хиляди км. та ми стана интересно, чували ли сте за подобни подвизи, разкажете.
                              Винаги съм мислел, че това си е нещо нормално, не подвиг! На джиповете и бусовете например се слагат "спокойни" двигатели а не зъболекарски пилачки като например 1.9TDI със 130 коня! И този ще изкара толкова, но само на стенд, не в реалния живот! На горното Паджеро например е 2.5TDI и е <100 коня.
                              Не съм сигурен също че новите "ГНП-та" с налягания от порядъка на 1800-2000 бара конструктивно са смятани за такъв живот

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X