Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Нова руска пушка-малокалибрена

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    До: Нова руска пушка-малокалибрена

    Ето колега ,гледай и избирай !Не се притеснявай за качеството .В Б-я има монтирани над двеста оптики и няма оплаквания.Много са коректни,поръчваш ,плащаш и до две максимум три седмици е при теб.Ако искаш да видиш какво представляват звънни.

    http://www.sutter-gmbh.de/xtcommerce...hp?language=en
    Густо майна , пътят свърши !!!

    Коментар


    • #32
      До: Нова руска пушка-малокалибрена

      Първоначално публикуван от targa Преглед на мнение

      ПС. Ако не ходиш да бракониерстваш оптика с подсветка не ти трябва!
      На стървилището хищниците идват след заник слънце. Когато няма луна или сняг си трябва подсветка.
      Газ69- създаден във времена, в които мъжете не са си бръснели краката.

      Коментар


      • #33
        До: Нова руска пушка-малокалибрена

        Първоначално публикуван от e100 Преглед на мнение
        Ето колега ,гледай и избирай !Не се притеснявай за качеството .В Б-я има монтирани над двеста оптики и няма оплаквания.Много са коректни,поръчваш ,плащаш и до две максимум три седмици е при теб.Ако искаш да видиш какво представляват звънни.

        http://www.sutter-gmbh.de/xtcommerce...hp?language=en
        Благодаря на всички ,ето я пушката вече е в къщи.Приятна изненада оказа се ,че цвета не е небесно синия от сайта на ИЖ,а много тъмно синьо,почти черно.
        Накратко,след дълъг ръзмисъл и сложих оптика HILLMAN 3-9x40E не е скъпа и при прострелването се представи чудесно.Подсветка с 11 степени,варио и за оченцето да си нагласяш.На 60 м. в мишена за въздушна пушка вътре в квадрата бяха 8 куршума,при стойка лежешком и с опора.При стоешком от ръка около квадрата на по няколко сантиметра./трябва да тренирам/.Ама то гърмене му е майката.
        С механичните прибори също добри попадения ,но мушката е много голяма и покрива малките цели.Мисля,че няма да е удобно за по-големи разстояния само с тях.
        Прострелването бе с патрони с оловен куршум/снимката-Американски орел/ ,а лова ще се извършва с Ремингтона/оса/.
        Вече има оферти и подготовка за лов на чакали така ,че скоро ще мога да ви кажа и как работи при реални условия.
        Още веднъж благодаря на всички за съветите.
        Поздрави,Наско.
        Прикачени файлове
        Ланд Ровър-Дискавъри,ТД5-1999 год.,готин е.
        "Мъжко е да обещаеш,човешко да не го изпълниш."
        "Правото на глас,не винаги означава да имаш право на избор."

        Коментар


        • #34
          До: Нова руска пушка-малокалибрена

          Простреляй си пушката с патроните с които ще ловуваш!

          Аз ти препоръчвам да направиш следното:
          Купи всички видове патрони на пазара и стреляй по мишени с тях.
          Намери оптималния патрон за твоята пушка( най-добрата група, най-доброто съотношение групираност/цена на патрона). Простреляй пушката с този патрон и забрави за останалите. Купи си 5-10 кутии от въпросния боеприпас за запас( не е много законно да държиш над 50патрона, но това е много глупаво изискване). Допълвай си запаса когато стреляш.

          П.П. Моето ЧЗ дава най-добра група със CCI Velocytor . Миналата година един патрон струваше 36ст. сега е 22ст.
          Газ69- създаден във времена, в които мъжете не са си бръснели краката.

          Коментар


          • #35
            До: Нова руска пушка-малокалибрена

            Благодаря за съвета,лошото е , че при нас няма голям избор на боеприпаси от 22ЛР.Мисля,че са 4 магазина които продават оръжие и боеприпаси за него,но ще ги обиколя.Другия вариант е в София или Пловдив.
            Ланд Ровър-Дискавъри,ТД5-1999 год.,готин е.
            "Мъжко е да обещаеш,човешко да не го изпълниш."
            "Правото на глас,не винаги означава да имаш право на избор."

            Коментар


            • #36
              До: Нова руска пушка-малокалибрена

              Колеги, разбрах, че в Шумен, бившето ОСО продава ТОЗ-8 (нови) и други модели 22 калибър пушки на цени от 100-200 лв. Пиша това, защото към този модел малокалибрени пушки има голям интерес.
              Моля, Модераторите да ме извинят, че пиша тук и , ако преценят, че мнението ми не е на място, нека го преместят или отворят нова тема.

              Коментар


              • #37
                До: Нова руска пушка-малокалибрена

                Дай малко време и ще ти пиша.
                Поздрави.
                Ланд Ровър-Дискавъри,ТД5-1999 год.,готин е.
                "Мъжко е да обещаеш,човешко да не го изпълниш."
                "Правото на глас,не винаги означава да имаш право на избор."

                Коментар


                • #38
                  До: Нова руска пушка-малокалибрена

                  Първоначално публикуван от rova Преглед на мнение
                  Дай малко време и ще ти пиша.
                  Поздрави.
                  Ако може дай и малко отзиви за оптиката Хилман.Аз имам лошо мнение за продуктите на тази фирма, но с оптиките им не съм се сблъсквал и нищо не знам.

                  Коментар


                  • #39
                    До: Нова руска пушка-малокалибрена

                    Първоначално публикуван от traktorist Преглед на мнение
                    Ако може дай и малко отзиви за оптиката Хилман.Аз имам лошо мнение за продуктите на тази фирма, но с оптиките им не съм се сблъсквал и нищо не знам.
                    Най-вероятно ползуват само марката на фирмата. Те така или иначе произвеждат в Китай. А иначе защо да не ти харесват продуктите им? Като имаш предвид, че са в ниския ценови клас, не са лоши.

                    Коментар


                    • #40
                      До: Нова руска пушка-малокалибрена

                      Имам раница,ремък, три патрондаша и комплект за почистване на пушка 22лр на Хилман.
                      Единият джоб на раницата се разпра на втория месец при положение, че не я товаря много и я ползвам по скоро като чанта.От вкъщи в колата, от колата на вилата и обратно.С ремъка и патрондашите няма проблем.Най недоволен съм от комплекта за почистване-много некадърно измислен шомпол.
                      Въпреки това днес докато търсих оптики в каталога им си харесах друга много хубава ловна раница, с джопчета, колани и възможност за закрепване на пушката

                      Коментар


                      • #41
                        До: Нова руска пушка-малокалибрена

                        Първоначално публикуван от traktorist Преглед на мнение
                        Имам раница,ремък, три патрондаша и комплект за почистване на пушка 22лр на Хилман.
                        Единият джоб на раницата се разпра на втория месец при положение, че не я товаря много и я ползвам по скоро като чанта.От вкъщи в колата, от колата на вилата и обратно.С ремъка и патрондашите няма проблем.Най недоволен съм от комплекта за почистване-много некадърно измислен шомпол.
                        Въпреки това днес докато търсих оптики в каталога им си харесах друга много хубава ловна раница, с джопчета, колани и възможност за закрепване на пушката
                        Ремъкът с пластмасовата катарама на първият лов на минусови температури даде фира... Катарамата се счупи без никаква видима причина.
                        Извинявам се за оффтопика ама нещо тая марка... май само на красота си докарва продуктите....
                        Най-елементарното правило за употреба на пълния член е да го слагаш отзад на извършителя на действието!

                        Коментар


                        • #42
                          До: Нова руска пушка-малокалибрена

                          Здравей какво стана с пушката простреля ли я с какви патрони, добра ли е? Много ми допада външният и вид и евентуално и качествата и ако са добри мисля да си взема една. Но за целта ми е нужна информация.Благодаря ти предварително

                          Коментар

                          Активност за темата

                          Свий

                          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                          Зареждам...
                          X