Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Въпрос за педал на съединител!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Въпрос за педал на съединител!

    Имам следния проблем с педала на съединителя: преди седмица сменях помпата на педала и сега при натискане педала не се връща докрай. Къде може да е проблема?

  • #2
    До: Въпрос за педал на съединител!

    Първоначално публикуван от a_r4 Преглед на мнение
    Имам следния проблем с педала на съединителя: преди седмица сменях помпата на педала и сега при натискане педала не се връща докрай. Къде може да е проблема?
    Въздух!Обезвъздушаването не е като спирачки-по-специфично е.Има писано,потърси.Мнение на Влади333.

    Коментар


    • #3
      До: Въпрос за педал на съединител!

      Освен това на някои фронтери освен двете помпи има и още една пробка за обезвъздушаване.

      Коментар


      • #4
        До: Въпрос за педал на съединител!

        Виж някъде механично да не ти задържа.Като се появи износване така се получава
        OFFROAD CLUB STARA ZAGORA

        Коментар


        • #5
          До: Въпрос за педал на съединител!

          Имали прожина на вилката,да не си я забравил да я закачиш.
          "Винаги правя това, което не мога, за да мога да се науча да го правя. "о8894оЗ81З

          Коментар


          • #6
            До: Въпрос за педал на съединител!

            Прави ми впечатление че педала запомва да задържа когато колата позагрее. Когато е студен двигатела работи нормално.

            Коментар


            • #7
              До: Въпрос за педал на съединител!

              Първоначално публикуван от a_r4 Преглед на мнение
              Прави ми впечатление че педала запомва да задържа когато колата позагрее. Когато е студен двигатела работи нормално.
              Не е изключено като загрее маслото да прехвърля през гумичките в главния или работния цилиндър.

              Коментар


              • #8
                До: Въпрос за педал на съединител!

                Виж лоста от педала кьм помпата дали си регулира,може буталцето да не се врьща до край.
                "Винаги правя това, което не мога, за да мога да се науча да го правя. "о8894оЗ81З

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X